Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre wymiany dla Knicks (Rubio to moim zdaniem fajny fit dla Kyrie), Rockets (chyba właśnie wyszli na prowadzenie w wyścigu po George'a, zwłaszcza, że zostanie im kasy na dobrą czwórkę), Hornets i Blazers też ładnie. Nie wiem za to co robią Wolves, ale Tatum już płacze z rozpaczy i myśli poważnie nad przeprowadzką na Neptun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu musiałem poświęcić, by znaleźć dom dla Crabbe'a i Amira, a przy okazji coś mieć z tego, ale się udało. O czym mogą świadczyć wasze komentarze.  

 

Bardzo cenię Brangdona i cieszę się, że udało mi się go pozyskać w tradzie, bo znajdzie dla siebie miejsce u mnie w zespole. Do tego Frank, którego też można wykorzystać w rotacji. Dwa 1st r poszły, ale myślę, że warto było je poświęcić. I cashowo i sportowo wyszedłem całkiem nieźle.

 

Dzięki za trade @Lucas i powodzenia w sezonie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMFowi udało się sprzedać CP3.

łoooooo!

 

Nie było łatwo ;) trochę mnie ten kontrakt odstraszał, ale Rockets dali mu też na 4 lata, więc liczę, że jak Nash pociągnie do 38 lat bez kontuzji i z dobrą formą :P może i dałem dużo za CP3, ale liczę, że Paul da dużo Jazz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było łatwo ;) trochę mnie ten kontrakt odstraszał, ale Rockets dali mu też na 4 lata, więc liczę, że jak Nash pociągnie do 38 lat bez kontuzji i z dobrą formą :tongue: może i dałem dużo za CP3, ale liczę, że Paul da dużo Jazz ;)

 

Ambitne założenie dla kogoś, kto w poprzednich dwóch sezonach zagrał 119 spotkań ;)

 

Ale ogólnie wymiana mi się podoba chociaż wiadomo, że z taką umową to ryzyko i wszystko może się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win-win, mając młodzież MJ1 będzie miał stabilny payroll nawet jak Paul się posypie, a CP3 może długo pograć na wysokim poziomie ze swoimi fundamentals.

 

Ja dostałem 3 first roundery, z czego jeden może być w ścisłej czołówce draftu za rok + pick 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitne założenie dla kogoś, kto w poprzednich dwóch sezonach zagrał 119 spotkań ;)

 

Ale ogólnie wymiana mi się podoba chociaż wiadomo, że z taką umową to ryzyko i wszystko może się stać.

 

nie będę mówił ile spotkań zagrał Tyreke, zostawię to sobie na przyszły sezon ;)

 

Wiadomo, bez ryzyka nie można osiągnąć wielkich sukcesów ;) Paul weźmie Murray'a pod swoje skrzydła i liczę na fajny duet Guardów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 dopóki nie ma chronicznych problemów a'la Nash czy Stockton z plecami to będzie odpuszczać te 20-kilka meczów na sezon i grać na swoim poziomie, zwłaszcza teraz jak u D'Antoniego jeszcze więcej rzuca za 3. Ciekawe ile to potrwa, i czy MJ1 będzie miał szczęście i Paul będzie zdrowy na playoffy. 

 

Chyba czas na krótkie podsumowanie. Zrobiłem jeden slaby, jeden normalny i jeden dobry deal z big3 - w pierwszym przypadku (Blake) się pospieszyłem, bo powinienem poczekać na lipiec, ale chciałem wolny cap space na 2020, i miałbym duży problem oddać go gdziekolwiek, więc wyszedłem z założenia, że czy szybciej, tym lepiej. Błędy nowicjusza, bo później ktoś mogł się skusić i zaryzykować. Wymiany Jordana i Paula okej - cztery first roundery, jakieś 2nd roundery i jeden kontrakt na sezon 20/21 - tutaj ciężko byłoby coś utargować biorąc pod uwagę renomę Jordana i Paula na forum. Jak oddam weteranów to chyba będę w ścisłej czołówce tankathonu, co było nadrzędnym  celem. Zarówno Camby, MJ1 i Fluber mogą bardzo zyskać. Co do Blake'a, to było problematyczne, bo IMHO u Caseya w RS będzie dobry, ale nie mogłem czekać na RS, chcąc tankować, a jego trade value obecnie jest bardzo niskie z tego co zauważyłem po różnych rozmowach Błędne koło. Payroll dramatyczny, ale chcąc zbierać assety nie da się szybko zejść w salary, zamiast 110 mln na sezon 20/21 mam 20 mln i sporo więcej assetów.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.