Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko coś tłoczno będzie pod koszem z dwiema "czwórkami"

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Skoro Pels zaczynają mocno kombinować z Cousinsem to myślę, że Davis będzie grał na piątce.

 

Zresztą ogólnie duży plus posiadania Davisa jest taki, że jako jeden z bardzo nielicznej grupy superstarów lepiej się czuje off ball, więc tutaj się o fit nie martwię :)

 

W obronie Davis jako ostatni obrońca, bo wtedy daje doskonały impact, a w ataku trochę dalej od obręczy. Raczej jako roll man, a Blake będzie się tam masował z silniejszymi obrońcami, no i liczę na jego skillset passera. To może być potencjalnie świetne duo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Blake jako pierwsza opcja nie bardzo się do tego nadaje już, jako 2-3 opcja obok superstara i (borderline) allstara może być dobry i w ten sposób próbowałbym go sprzedać. W sensie, jako jego nowy właściciel. :P

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Blake jako pierwsza opcja nie bardzo się do tego nadaje już, jako 2-3 opcja obok superstara i (borderline) allstara może być dobry i w ten sposób próbowałbym go sprzedać. W sensie, jako jego nowy właściciel. :tongue:

 

To u mnie będzie trzecią opcją, ale wiadomo że dość kluczowe jest co nasi zawodnicy grają w RL NBA, a tu powinien być najważniejszą częścią Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W Nowym Orleanie pewne jest to, że jakby był PG, Davis i Blake to hala z 20% wypełnienia skoczyłaby do zawrotnych 30% :panda:

 

Co ty za głupoty tu piszesz. Na PO to była jedna z najgłośniejszych hal z świetną atmosferą.

 

Ogólnie dwa tak potężne blockbustery, a tu tak trochę przeszło bez większego echa. Myślałem, że będzie żywiołowa dyskusja, a i trochę pochwał dla mnie za oskubanie BMFa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za głupoty tu piszesz. Na PO to była jedna z najgłośniejszych hal z świetną atmosferą.

 

Ogólnie dwa tak potężne blockbustery, a tu tak trochę przeszło bez większego echa. Myślałem, że będzie żywiołowa dyskusja, a i trochę pochwał dla mnie za oskubanie BMFa :tongue:

Wszystkie wymiany BMF, jako nowego GM, powinny być omawiane tu i ówdzie. Komisja ligi właśnie wszczęła dochodzenie ws oskubania nowego GM przez członka Rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.