Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka dziwny deal dla Karpia.

 

Chyba trochę szkoda tego cap space na ten sezon, a dodatkowo JR Smith, Beasley i Chandler mogą dodać kilka dodatkowych wygranych w tym trzecim trymestrze

 

Tu na pewno Fluber ładnie poczyścił.

 

Z Irvingiem też wydaje się dobry deal.

 

Kolejny dziwny deal Karpia teraz z Wizards. Chyba starość go dopadła :smile:

Nie wiem skąd mają mi się pojawić te wygrane. Oddałem w wymianie z Cavs 2 najlepszych swoich graczy, w dodatku są oni najlepszymi graczami wymiany. Dostałem starego Chandlera, ceglarza JR i Beasley. Przecież to jest straszny szrot. Zrobiłem to oczywiście z pobudek finansowych, Dienga oferowałem chyba połowie ligi bez skutku.

 

Drugi deal miał być częścią większego, który się sypnął, ale nie chciałem się wycofywać. Zresztą znowu się osłabiam na tu i teraz, bo Ajinca jest out do końca sezonu, a Bayless nie gra ostatnio w Sixers.

 

Ja jestem zadowolony. Mam cap space na 2 maxy w 2019 (JR ma tylko niecałe 3 bańki gwarantowane) i wystarczająco słaby zespół, by liczyć się o wysoki pick również za rok. Cap space w tym roku był mi mało potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers są najrozsądniej budowani. Oczywiście to nie tylko zasługa Tecu, bo przyjął zespół w najlepszej sytuacji, ale Knicks to zespół bardziej na teraz, a pewnej bariery nie przebiją. Mają utopione spore kasy, dalej nie pójdą. A potem przyjdzie jeszcze płacić Irvingowi i Porzignisowi. W Wizards są w podobnej sytuacji.

 

Chyba coś Karpiu źle przekalkulowałeś. Wszyscy Ci gracze są na podobnym poziomie, a taki JR Smith wciąż może sporo wnieść mając w RL NBA obok LeBrona. On się może odbudować. Oddałeś dwóch przeciętnych graczy za trzech. Dla mnie Mavs są mocniejsi po tym ruchu. Jedyne co zyskałeś to zrzucenie dłuższej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers są najrozsądniej budowani. Oczywiście to nie tylko zasługa Tecu, bo przyjął zespół w najlepszej sytuacji, ale Knicks to zespół bardziej na teraz, a pewnej bariery nie przebiją. Mają utopione spore kasy, dalej nie pójdą. A potem przyjdzie jeszcze płacić Irvingowi i Porzignisowi. W Wizards są w podobnej sytuacji.

 

nie to że coś, ale jaka jest bariera dla skladu irving-lee-anderson-kp-gobert z sariciem z lawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba coś Karpiu źle przekalkulowałeś. Wszyscy Ci gracze są na podobnym poziomie, a taki JR Smith wciąż może sporo wnieść mając w RL NBA obok LeBrona. On się może odbudować. Oddałeś dwóch przeciętnych graczy za trzech. Dla mnie Mavs są mocniejsi po tym ruchu. Jedyne co zyskałeś to zrzucenie dłuższej umowy.

JR po przyjściu Hooda i Clarksona gra 15-20 min/mecz, w dodatku dalej b. słabo. Jako kibic Nix miałem okazję przyjrzeć się w tym roku Beasleyowi i chętnie go dlatego przytulam jako tank commandera. I nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale uważasz, że Dirk, JR i Beasley to podobny poziom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers są najrozsądniej budowani. Oczywiście to nie tylko zasługa Tecu, bo przyjął zespół w najlepszej sytuacji, ale Knicks to zespół bardziej na teraz, a pewnej bariery nie przebiją. Mają utopione spore kasy, dalej nie pójdą. A potem przyjdzie jeszcze płacić Irvingowi i Porzignisowi. W Wizards są w podobnej sytuacji.

 

Chyba coś Karpiu źle przekalkulowałeś. Wszyscy Ci gracze są na podobnym poziomie, a taki JR Smith wciąż może sporo wnieść mając w RL NBA obok LeBrona. On się może odbudować. Oddałeś dwóch przeciętnych graczy za trzech. Dla mnie Mavs są mocniejsi po tym ruchu. Jedyne co zyskałeś to zrzucenie dłuższej umowy.

Smith robi drugi sezon z rzedu 8 punktow na mecz a gra po 30 minut a punktowanie to podobno jego najmocniejsza strona. Chandler ciagle jest kontuzjowany, beasley jest do tankowania idealny. Karpik przesadzil nazywajac dienga drugim najlepszym graczem ( choc ja wciaz w niego wierze) w skladzie ale dirk to ciagle plusowy dobry zawodnik. Zdecydowanie najlepszy w tej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostawie to innym do oceny :)

Dalej jest napisane, że ekipa na finał.

 

 

Moim zdaniem teraz 3 najważniejsze aspekty. Raz - lato. Czy Knicks wezmą kogoś poważnego. Dwa. KP po kontuzji. Trzy. Dalszy rozwój Goberta - głównie w ataku.

 

Ale chyba zgodzimy się, że wielu na tym etapie by chciało mieć takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Kyle Anderson odchodzi czy za frytki będzie grać? ;)

 

120mln to jest teraz, plus uzupełnienia rosteru, plus Kyle Anderson za wartość koło pełnego MLE. Mi wychodzi ponad 130mln :smile:

 

A to Dirk jest kimś więcej niż tank commanderem w tym momencie? W Mavs jest ujemny, a punktuje gorzej niż Beasley. Jakiś tam plus za doświadczenie i ogólną sympatię dla legendy można mu dać, ale wielkiej różnicy to on nie robi w stosunku do reszty.

 

EDIT: No dobra, powiedzmy że zrzucasz Pachulię i niech będzie na twoje ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.