Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wobec gorszej postawy Nerlensa Noela ponoć na celowniku GMa Magic znalazł się Hassan Whiteside. Koscią nie zgody przy ewentualnej wymianie jest wymiana któregoś z młodych utalentowanych zawodników Orlando Magic - mówią źródła

 

Idź po Irvinga później, koniec z czołgistami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dawac juz te wymiane na forum bo to chyba bomba roku bedzie

 

Mam nadzieję, że wraz z pojawieniem się Irvinga jakaś drużna zarzuciła ręczny w czołgu i z niego spierdziela :smile:

 

Chociaż po cichu mam w głowie gracza, wokół którego ten trade jest być może zbudowany, ale nie chciałbym parsknąć śmiechem więc trzymam kciuki za Flubera :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom!

 

Wymiana między Mavericks a Cavs

 

Mavericks - Cavs

 

Mavs in: Kris Humprhies, Michael Beasley, J.R. Smith, Tyson Chandler

Mavs out: Dirk Nowitzki, Gorgui Dieng

Cavs in: Dirk Nowitzki, Gorgui Dieng

Cavs out: Kris Humprhies, Michael Beasley, J.R. Smith, Tyson Chandler

 

Tak żem czuł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wraz z pojawieniem się Irvinga jakaś drużna zarzuciła ręczny w czołgu i z niego spierdziela :smile:

 

Chociaż po cichu mam w głowie gracza, wokół którego ten trade jest być może zbudowany, ale nie chciałbym parsknąć śmiechem więc trzymam kciuki za Flubera :grin:

 

Możesz parsknąć śmiechem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec:)

 

Zwracam honor, tak się na tego Kyrie naczekałem, że go tam wcisnąłem od razu :grin:

Jednak muszę powiedzieć, że fajna wymiana i śliczne przeczyszczenie ze śmieci rostera

 

Tym zawodnikiem, o którym myślałem w kontekście KI, był Courtney Lee. Myślałem, że wreszcie CM udało się kogoś przekonać do niesamowitości tego gościa ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrótce, za cenę wymiany Irvinga na McColluma przeczyściłem salary ze śmieci zostając w zamian tylko z Diengiem, w którym wciąż pokładam nadzieję i przy okazji wzmocniłem skład na tegoroczne play-offs. Play-offowy Manu + Play- offowy James + McCollum i Love + cała masa plusowych zadaniowców: Korver, Ellington, no i pewnie ostatni w karierze run Nowitzkiego po pierścienie. W końcu mam jakąś rotację, bo jak przejąłem klub to chciało mi się płakać na widok tych Humprhiesów i McAdoow...

 

W perspektywie kolejnego sezonu osłabiłem się sportowo, ale zszedłem lekko licząc z 30 milionów na przyszły sezon w salary, więc jak LeBron nie zostanie, to nie będzie dramatu:)

 

No i wciąż wierzę w Dienga.

 

Cavs będą grać Lovem na piątce i LeBronem na czwórce - to był jeden z moich celów, ale wszelkie zmiany postaram się wprowadzić do piątku, jutro czeka mnie ciężki dzień, konferencje prasowe i takie tam różne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka dziwny deal dla Karpia.

 

Chyba trochę szkoda tego cap space na ten sezon, a dodatkowo JR Smith, Beasley i Chandler mogą dodać kilka dodatkowych wygranych w tym trzecim trymestrze

 

Tu na pewno Fluber ładnie poczyścił.

 

Z Irvingiem też wydaje się dobry deal.

 

Kolejny dziwny deal Karpia teraz z Wizards. Chyba starość go dopadła :smile:

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.