Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Bulls bardzo chcieli takiego veta jak VC, a i tak i tak odpuszczam FA18 poza minimum/własnymi graczami więc na taki deal mogłem sobie pozwolić.

 

Plus VC jest moim ulubionym grajem.

 

Ten deal jest kompletnie irracjonalny, zwłaszcza że z tego co pamiętam oferowałem podobny kontrakt jak Carter z pickiem i wtedy nie chciałeś brać dłuższej umowy. Wziąłbym nawet Shabazza, który ma znacznie mniejszą wartość sportową niż Ed Davis.

 

Oddałeś lepszego gracza, spadający kontrakt za sentyment. Trochę to do mnie nie trafia. Bardzo nie podobają mi się takie deale.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Cambym odnośnie Cartera ;) no wiadomo, że fajnie mieć ulubionego gracza w zespole, ale taka wymiana, mimo, że rozumiem sentyment, jest dla Ciebie (TuPalnik) niezbyt korzystna... tymczasem c_m po cichu zrobił kolejny dobry deal :tongue: 2nd rounder do Cartera i byłoby ok, jak dla mnie, ale bez 2nd roundera trochę słabo to wygląda... to jakbyś lubił Darrella Arthura, też byś go wziął bez picka? ;)

 

Za Lou Williamsa w real NBA chyba nikt nie chciał dać late 1st roundera, a w beGM dostaje się za niego Harrisa (niezłego role playera), Randle'a (ostatnio grającego dobrze), 1st roundera 19' (który nie musi być wcale late 1st po ruchach C's) i jeszcze 2nd roundera... nie wiem, czy to po prostu błędy debiutanta, ale każdy deal Eryko wydaje mi się dla niego niekorzystny... przynajmniej długoterminowo, ale na teraz się wzmocnił, fakt - ale czy warto stawiać na 1 sezon i bać się o dobrą przyszłość? Szczególnie, że nadal C's nie są faworytami Wschodu mimo, że są blisko czołówki...

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry deal Wolves. Ładnie przechwycony Satoransky, który gra bardzo ciekawy sezon i ma przyjemny kontrakt.

 

Muszę zrobić solidne badanie rynku, bo widzę ładne kąski uciekają, a sources milczą i nie dają możliwości negocjacji :)

Czech od poczatku sezonu byl na TD i tylko Sota nim byla zainteresowana. Trzy razy juz aktualizowalem co u mnie jest do ruszenia a co nie. Niektorzy pluja sobie w brode po fakcie a cena za gracza z ktorym nie wiazalem przyszlosci nie byla wielka. Wystarczy pytac i mozna zawsze cos uzyskac. W najgorszym wypadku bedzie to tylko odpowiedz odmowna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry deal Wolves. Ładnie przechwycony Satoransky, który gra bardzo ciekawy sezon i ma przyjemny kontrakt.

 

Muszę zrobić solidne badanie rynku, bo widzę ładne kąski uciekają, a sources milczą i nie dają możliwości negocjacji :)

Burke ostatnio ładnie napieprza, jak rzucisz coś ciekawego to pomyśle nad oddaniem go. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wymiany Miny bardzo podobają. Z drużyny, która była zapchana niezlymi, ale bez przesady graczami, zrobił elastyczność finansową i nie pogorszył się jakoś dramatycznie w tym czasie i dodał picki.

Wzorowy reboulding. Oczywiście do takich ruchów trzeba znaleźć partnerów, którzy jeszcze dopłaca by wziąść na siebie duże i raczej słabe kontrakty, ale to już kwestia szczęścia i zawzietosci :)

Ode mnie brawa.

 

Szkoda mi Zacha, bo chciałem mieć takie zadlo z ławki, ale muszę dbać o finanse i czas jego się skończył. Ciekawe ile dostanie w lato u nas i w Realu :)

Myślałem jednak, że ma większą wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, jak KCP utrzyma forme, Rubio bedzie gral jak w drugiej polowie 2 trymestru, Towns bedzie gral choc w 80procent jak dotychczas to z Sato i Stephensonem z lawki i tak bede silniejszy od LAL bez Butlera ☺

 

Wyniku z 2 trymestru nie nazwalbym ostrzezeniem, tylko naiwnoscia kilku gm i brudnymi gierkami innych ☺ zreszta, lata mi to skoro w kuluarach mowi sie ze Paul George przychylniej patrzy w kierunku wspolnej gry z Rubio i Townsem

 

Nie bez przyczyny nazywa się to trash talkiem :) Albo się dostosujesz albo wypadasz z gry :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś piszę, że moja drużyna straciła na sile, to chyba żartuje. Nie ma sensu bym to komentował

 

A dasz jakiś komentarz nt. swojego trade za Lou Williamsa? Czemu taka wysoka cena?

 

Nie mówiąc o tym, że ustalone było, że będziesz konsultował z radą swoje posunięcia. Na razie twoje ruchy nie do końca się bronią, by dać Ci w pełni wolną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś piszę, że moja drużyna straciła na sile, to chyba żartuje. Nie ma sensu bym to komentował

 

Każdy kolejny trade bez info leci do kosza.  Żeby nie było płaczu.

 

Co do wymiany to gratulacje, udało Ci się pozyskać na pół roku gościa, który być może pomoże Ci się przebić przez 1-szą rundę, ale za taką cenę prawdopodobnie by Cię wylali w NBA ze stanowiska ;) No i oczywiście mógłbyś dostać za to o wiele więcej. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny trade bez info leci do kosza.  Żeby nie było płaczu.

 

Co do wymiany to gratulacje, udało Ci się pozyskać na pół roku gościa, który być może pomoże Ci się przebić przez 1-szą rundę, ale za taką cenę prawdopodobnie by Cię wylali w NBA ze stanowiska ;) No i oczywiście mógłbyś dostać za to o wiele więcej. 

a nie może mu zaproponować extension jak clippers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.