Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie wierze, MKG jest fatalny.

 

Ibaka tez byl fatalny z tego co pisaliscie, a nagle jego brak wyrzuca mnie z PO

 

Ibaka fatalnie zaczął sezon, ale potem zaczął wracać do swojego solidnego poziomu. Teraz już gra na 50/36 +/- tak wrócił bloki, a w pewnym momencie to było <40/25 jeśli dobrze pamiętam.

 

MKG jest po prostu... nieprzystosowany. Zajrzyj do tematu Hornets. MKG to jest center w ciele SF. Bo nie ma rzutu, nie prowadzi piłki tylko coś tam zbierze. Pewnie część osób ma go za dobrego obrońcę, nie wiem, ale na pewno nie jest to ktoś, kto będzie pomagał w obronie pomalowanego.

 

Choć ja też uważam, że nie ma aż tylu drużyn chyba, które definitywnie mogłyby Cię przeskoczyć, ale to ocena na teraz oczywiście, bo do końca jeszcze daleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierze, MKG jest fatalny.

 

Ibaka tez byl fatalny z tego co pisaliscie, a nagle jego brak wyrzuca mnie z PO

Ibaka nie jest fatalny :smile:

Jest zajefajny :smile:

 

Zachód jest szeroki w zespoły do play offów.

Wszyscy oprócz Kings, Mavs, Suns, Jazz i teraz Miśki walczą o play offy, także będzie ciężko.

 

A na Wschodzie jest 7 pewniaków i ewentualnie 3 drużyny walczące o 8mkę.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje z Ignazzem dostalismy to czego potrzebowalismy.

 

Spurs gracza na podobnym poziomie, ktory jednak potrafi rzucic za 3, ja z kolei zaoszczedzilem kilka milionow i dostalem pick z pierwszej rundy w roku w ktorym poza Leonardem nie zobaczymy pewnie nikogo z obecnego skladu w Spurs, wiec nie jest powiedziane ze to bedzie pick z konca trzeciej dziesiatki ☺

 

No i MKG mimo swoich ograniczen to przyjemny kontrakt, swietny obronca i wciaz spory potencjal, nie na gwiazde ale na kluczowego rolsa jak najbardziej.

 

To tyle odnosnie samej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Do Bostonu- Harrison Barnes

Do Minnesoty- Rudy Gay, 2 runda Atlanty 2018, 1runda LAC 2019

 

2.Do Washingtonu- Jamal Crawford

Do Minnesoty- Amile Jefferson, 2 runda Wahingtonu 2020

 

3.Do Indiany -'Jodie Meeks, gorszy z 76ers/Houston '18, gorszy z LAC/Pacers '19

 

Do Minnesoty- Joseph Young, lepszy z LAC/Pacers '19

 

GMowie Celtics, Wizards i Pacers potwierdza

Cóż, zastanawiam się co by sobie myślał Towns gdy jego managment co i rusz osłabia team. 

 

Dla mnie to jest fatalna polityka i należą się tu gorzkie słowa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:00 i się zaczyna bombardowanie :grin:

 

january robił tą wymianę wiedząc o Butlerze? Bo Nwaby trochę szkoda patrząc na kontuzję Butlera, ale ogólnie dobry deal :smile: dla Pacers też niezły - win-win ;)

 

Sota oszczędzanie ciąg dalszy :grin: deal z Bostonem świetny, ale ta zamiana picków to nie wiem, czy wiele da ;) Pacers za rok mogą nie być tacy słabi i okaże się, że praktycznie oddany tegoroczny pick ;p za ten deal plus dla Pacers póki co ;)  po wyjaśnieniu Qcina trudno mi wskazać zwycięzcę dealu :D ale Pacers chyba mimo wszystko zrobili dobry deal, a Sota - póki co nie potrafię ocenić :P

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, wrocimy do tego pytania w lipcu Towns zna plan na lato i wie ze niektore ruchy sa niezbedne by grac o cos wiecej niz 1 runda na Zachodzie ☺

może tak, może nie. nie przewidzisz efektu

 

niemniej jedno jest pewne, team w sytuacji gdy jest na pograniczu PO na pewno się nie osłabia. Co więcej, stara się wzmocnić.

 

Słabe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Lakers - Pacers raczej korzystna dla obu stron.

 

Pacers o nic nie walczą, więc wzięcie Randolpha zamiast Redicka jest dla Nich bez znaczenia. Zyskali Nwabę, który jest RFA, 2nd pick i Hartenstein. Z jednej strony były mocki, gdzie Niemiec latał w pierwszej rundzie, z drugiej strony bardziej prawdopodobne, że to taki zawodnik, który w NBA nigdy nie zagra.

 

Lyles ma ten minus, że nie jest RFA i zadecyduje najlepsza oferta na rynku, aczkolwiek jako wartość ogólna Lyles > Nwaba, więc wymiana wygrana dla Lakers.

 

Boston - Wolves to raczej kolejne golenie Qcina. Nadchodzący rynek FA będzie ograniczony, chociaż oczywiście i tak znacznie lepszy niż ten w rzeczywistości. Można na pewno lepiej byłoby spożytkować ten cap space niż na Barnesa. A po za tym, czy to oznacza oddanie Paula George?

 

Jedyny plus Barnesa i mówię to jaki kibic Mavs jest taki, że klub nie ma wyjścia i musi na Niego stawiać jako potencjalnego lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumacze zamiane pickow, bo spodziewalem sie zaskoczenia:

 

1)tegoroczna pierwsza runda to pick kolo 27 miejsca, z tegorocznego draftu kojarze 8 nazwisk, nie mam zielonego pojecia kogo mialbym wybrac, a znajac zycie wybralbym kogos kto nie pojdzie nawet w 1 rundzie draftu wiec dla mnie to stracony slot, a pick traktowalem tylko jako asset.

 

2) Wiem ze Indiana nie bedzie slaba, ale pick LAC jest chroniony w top14, a znajac historie kontuzji calego skladu LAC nie jest powiedziane ze nie wypadna z PO za rok, wiec mam zabezpieczenie w postaci picku Pacers wowczas

 

3)poza tym licze ze Young bedzie fajnym rolsem na 15 minut do rotacji, zwlaszcza ze ostatnio przebil sie do niej w rl NBA

 

rozumiem :) ja rok temu o tej porze, to o drafcie nie wiedziałem prawie nic :P a teraz to aktywniej się przyglądam wszystkim i myślę, że z tym 28. pickiem będzie ktoś ciekawy do wzięcia ;)

 

o 2 punkcie nie wiedziałem ;) tego nie ma określone w pickach, więc jeśli dobrze to rozumiem, to Twój ruch jest jak najbardziej zrozumiały :)

 

a Young nie wszedł do rotacji z powodu kontuzji Collisona? :P bo wcześniej coś tam mało grywał z tego, co pamiętam ;p ale może się mylę - aż tak jego losów nie śledzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak, może nie. nie przewidzisz efektu

 

niemniej jedno jest pewne, team w sytuacji gdy jest na pograniczu PO na pewno się nie osłabia. Co więcej, stara się wzmocnić.

 

Słabe

Po krotce.

 

Przejalem klub ktory:

1)nie mial zadnych pickow na najblizsze 100lat,a nawet jak mial to ktos mial mozliwosc ich wymiany

2)Z salary na poziomie 130mln i podpisaniem/wyrownaniem Wigginsa za rok

3)klub dla ktorego PO bylo pewne, ale juz 2 runda moglaby byc wyzwaniem nie do przejscia

4) ta sytuacja powtarzalaby sie przez najblizsze 3 lata, chyba ze ktorys z grajkow zlapalby kontuzje to i z PO moglbym wyleciec

 

Dzis:

1)wciaz walcze o PO, ktore juz pewnie bym mial przyklepane gdyby nie minusowe bilanse ktore otrzymuje w tym trymestrze.

2)Rudy Gay moze byc wystarczajacym uzupelnieniem skladu by sie doczlapac do PO

3)mam miejsce na maksa latem, a nawet jak nie to 3-4 graczy za ca 10mln/s

4)Mam 3 picki za rok w 1 rundzie, w tym i Twoj

 

Wiec, jak myslisz, Towns jest glupcem patrzacym w wieku 22lat na wyniki sezonu 17/18 czy jednak wizja zbudowania nowego zespolu wokol niego i Rubio bardziej przemawia mu do wyobrazni?

 

ps. Slabe to jest dawanie Socie ujemnego bilansu po czym sugerowanie, ze wymiana Barnesa na Gaya wzbudzilaby watpliwosci co do przyszlosci Townsa.

 

Tyle ode mnie, kazdemu zycze takiej przebudowy w ktorej zespol pozostaje w grze o PO, a zyskuje kilka assetow i elastycznosc finansowa. yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.