Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Po krotce.

 

Przejalem klub ktory:

1)nie mial zadnych pickow na najblizsze 100lat,a nawet jak mial to ktos mial mozliwosc ich wymiany

2)Z salary na poziomie 130mln i podpisaniem/wyrownaniem Wigginsa za rok

3)klub dla ktorego PO bylo pewne, ale juz 2 runda moglaby byc wyzwaniem nie do przejscia

4) ta sytuacja powtarzalaby sie przez najblizsze 3 lata, chyba ze ktorys z grajkow zlapalby kontuzje to i z PO moglbym wyleciec

 

Dzis:

1)wciaz walcze o PO, ktore juz pewnie bym mial przyklepane gdyby nie minusowe bilanse ktore otrzymuje w tym trymestrze.

2)Rudy Gay moze byc wystarczajacym uzupelnieniem skladu by sie doczlapac do PO

3)mam miejsce na maksa latem, a nawet jak nie to 3-4 graczy za ca 10mln/s

4)Mam 3 picki za rok w 1 rundzie, w tym i Twoj

 

Wiec, jak myslisz, Towns jest glupcem patrzacym w wieku 22lat na wyniki sezonu 17/18 czy jednak wizja zbudowania nowego zespolu wokol niego i Rubio bardziej przemawia mu do wyobrazni?

 

ps. Slabe to jest dawanie Socie ujemnego bilansu po czym sugerowanie, ze wymiana Barnesa na Gaya wzbudzilaby watpliwosci co do przyszlosci Townsa.

 

Tyle ode mnie, kazdemu zycze takiej przebudowy w ktorej zespol pozostaje w grze o PO, a zyskuje kilka assetow i elastycznosc finansowa. yo

Nie twierdzę, że ruchy same w sobie są złe. Długofalowo w czystym rozrachunku oczywiście, że to dobry kierunek. 

 

Twierdzę jedynie, że jest to podejście nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Gracze chcą wygrywać, wątpię by Towns w tym względzie się różnił. 

 

A wbrew pozorom da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Mogłeś choćby to co dostałeś wymienić na gracza, który lepiej by pasował, jego kontrakt nie byłby aż tak uciążliwy i dałby Ci większe szanse na PO.

 

 

ps. Slabe to jest dawanie Socie ujemnego bilansu po czym sugerowanie, ze wymiana Barnesa na Gaya wzbudzilaby watpliwosci co do przyszlosci Townsa.

Będę konsekwentny i dam Ci bilans jeszcze gorszy. Proste. Ale akurat twoje ruchy wskazują, że będziesz się z tego cieszył. 

Mam nadzieję, że nie wszyscy w ten sposób będą podchodzić do gry. Bo w takim wypadku pozostanie 2-8 liczących się drużyn, a reszta uzna, że lepiej się osłabić, bo "2 runda jest wyzwaniem nie do przejścia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak LAC nie będzie w przyszłym roku w PO to Ind nie będzie mieć picku w 2019?

Jak się ma to do zasady, że nie może 2 lata z rzędu nie mieć picku?

Czy wtedy wystarczy mieć ten przysłowiowy nierealny top29 protected?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajezusmaria Boston wyłączą się z gry o 2ga rundę i jeszcze za to dopłaca xd

 

Ta organizacja naprawdę ma niesamowitego pecha do gm. Aczkolwiek nie wiem jeszcze, czy ktokolwiek został poinformowany przez naszego młodego kolegę o zamiarze więc wstrzymuje konie.

 

Czy Clippers to absolutnie must have w PO? Nie. Blake po serii urazów jest strasznie przeciętny. Zostało z niego tylko nazwisko. Laf powinien się gimnastykować tutaj solidnie

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie pisalem Ci o tym ze jest zastrzrzony w top14 - 19 lutego 11:01 godzina dokladnie ☺ Gdyby nie byl zastrzezony to bym go nie wymienial , a tak wolalem miec pewny pick za rok, a tak jak wspominalem, tegoroczny mial dla mnie niewielka wartosc ☺

 

W razie co, ten pick przechodzi w 1st 20(takze top 14 protwcted) a nastepnie w 2rundowce- sprawdz w arkuszu Clippers to bedziesz wiedziec dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie pisalem Ci o tym ze jest zastrzrzony w top14 - 19 lutego 11:01 godzina dokladnie ☺ Gdyby nie byl zastrzezony to bym go nie wymienial , a tak wolalem miec pewny pick za rok, a tak jak wspominalem, tegoroczny mial dla mnie niewielka wartosc ☺

 

W razie co, ten pick przechodzi w 1st 20(takze top 14 protwcted) a nastepnie w 2rundowce- sprawdz w arkuszu Clippers to bedziesz wiedziec dokladnie

spoko może przeoczyłem. dzięki za info co dalej się z nim dzieje ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorszy z 76ers/Houston '18, gorszy z LAC/Pacers '19

 

Jest zagrożenie, że którykolwiek z tych picków do Nich nie przyjdzie?

 

Zaraz zapoznam się jeszcze z tą sprawą.

 

Sprawdź picki 2018, bo w 2019 może tak się zdarzyć na pewno

 

Pytanie mam do rady czy trade Ind - Min przechodzi? Ind może nie mieć picków 1st round dwa lata z rzędu.

celna uwaga ;) Dzięki

 

----

a, bo Indiana nie ma też picku 2020 więc nie wiem czy nawet to 'czyste' 2018 coś ratuje, skoro jest szansa, że mogą nie mieć 2019 i 2020. Aczkolwiek nie jestem pewien, January powinien ogarniać, bo ciągle obraca te picki :tongue:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - byłem zaangażowany w rozmowy z Ronim i jestem w tym momencie stronniczy, ale skoro istnieje ryzyko, że nie będzie miał picku LAC 2019 to w 2019 i 2020 nie będzie miał picku 1st round. Nie wiem jak dokładnie działają przepisy, bo w 2018 można założyć, że będzie miał, ale chodzi o lata 2019, 2020.


Potwierdzam. Jakby ktoś miał wątpliwości dlaczego tak tanio Lylesa oddaje : dałem dupy z lylesem i tecu mi go wcisnął bazując na mojej niewiedzy, nie mam mu za zle bo to ja Się nie doinformowalem i to mój problem. Otóż january poinformował mnie ze tecu zablokował mi możliwość przedłużenia go odrzucając wczesniej TO bo ja mogłem teraz dać mu Maks 3,3 mln czy jakoś tyle. Biorąc Lylesa myślałem ze po prostu nie będę miał praw birda i ze będę mogl powalczyć o niego na fa. Jednak tak nie jest niestrety. 

Może się wytłumaczę. Nie wciskałem i serio nie wiedziałem, że taka jest sytuacja. Myślałem, że będzie po prostu UFA z prawami birda. Też mój błąd.

 

Nie rozumiem tradów Bostonu. Nie to, że chcę vetować, ale serio nie rozumiem oddawania hot Randle RFA i dopłacania jeszcze do tego by pozyskać UFA Williamsa, dobrego, albo nawet świetnego 6th mana, mającego już swoje lata. Washington z kolei kim będą grali na PG do powrotu Walla?

 

Prośba też o wrzucanie przy wymianie restrykcji picków, by nie trzeba było się dopytywać. Ktoś by się nie wygadał i mogłyby pójść wadliwe deale.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvinho dobrze sprzedal Lou, Eryko przeplacil bo oddal rfa i 1st round za Lou, ale to jego biznes. Dla mnie Boston w rok z potencjalu na jebniecie wszystkich wykiwal sie sam blokujac sobie w to fa wszelkie ruchy. Boston juz osadza sie na mieliznie sredniaka Wschodu jak nie zatrzyma PG&DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.