Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Eld jeszcze kilkanaście minut temu oznaczał Alonzo z tym pytaniem, więc może się zasugerowałem. W każdym razie hańba Marcusie!

Blake Griffin może zaliczy podobny casus co Mike Conley i CP3, a wtedy jeszcze Pablo na Nim zarobi. A jak nie to ma mocnego tank commandera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę po c***u, Rada mi uwaliła tyle deali, że nie podoba mi się, że nagle protekcja jest zdjęta "bo tak" bez poinformowania reszty graczy :) Zwłaszcza, że ja rozmawiając z Brave'm, nadal wiecznie czekam na decyzję Rady, więc nie wiem co to za podwójne standardy :) Nie chodzi mi o sam deal już, tylko o formę jego przeprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

To jest trochę po c***u, Rada mi uwaliła tyle deali, że nie podoba mi się, że nagle protekcja jest zdjęta "bo tak" bez poinformowania reszty graczy :) Zwłaszcza, że ja rozmawiając z Brave'm, nadal wiecznie czekam na decyzję Rady, więc nie wiem co to za podwójne standardy :) Nie chodzi mi o sam deal już, tylko o formę jego przeprowadzenia.

Właśnie mu ją przekazałem z odpowiednim wytłumaczeniem. 

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Blake Griffin może zaliczy podobny casus co Mike Conley i CP3, a wtedy jeszcze Pablo na Nim zarobi. A jak nie to ma mocnego tank commandera :)

Yyyy no nie. Conley i CP3 przynajmniej mają po dwa sprawne kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin w tym momencie to był najgorszy kontrakt na rynku i żaden się nawet do niego nie zbliżał :) 
Troche dziwne, ze najpierw Bulls czyszczą salary na przyszłe offseason (choć na FA walczą o wartościowych graczy, czy tez oddają pick za Allena) a potem oddają picki za 80mln Griffina, ale już się nauczyłem nie oceniać dealow Pablo, wiec opinii swojej nie wyrażę:) 

O tym, ze zdejmujecie z kogoś protekcję tez moglibyście informować, bo CVBE ma tutaj absolutna racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

O tym, ze zdejmujecie z kogoś protekcję tez moglibyście informować, bo CVBE ma tutaj absolutna racje :)

Nie chcę komentować czy cvbe miał racje czy nie, ale masz tu rację. 

Na szczęście ja do winy się nie poczuwam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś w realu przeprowadził taką wymiane jak ta z  Blakiem to by od razu mógł się podac do dymisji. Blake to są zwłoki. Ostatnio to juz w ogóle się nie rusza. a tu jeszcze idą za niego 2 wybory pierwszorundowe niechronione!!!! Byt odzyskać 1 swój własny ? Blake nikt nie chce na czysto, ba podobno nikt nie chce z dopłatą a tu jeszcze Chicago dopłaca by wziąć na siebie fatalną umowę?

@MMM2121

Oddać kolejnego trupa Otto i dostać za niego superefektywnego Inglesa z jego trójką? Do Currego? Rewelacja. Otto nawet w przeciętnych Bulls nie jest starterem to jest obecnie gracz na góra 5-6 mln za rok i jakoś 7-8 w rotacji . Świetne ruchy

@Eld

Ty naprawdę oddałeś Rui i  rundę za rezerwowego centra ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana jest z mojej inicjatywy. Bardzo chciałem odzyskać swoj 1st 22. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, lecz do trójki Lamelo- Sexton- Allen, chcę dorzucić dwa czołowe wybory w drafcie. Mam nadzieję, że ta wymiana za kilka lat będzie wyglądać tak:

#top5 <> #22, #24, #38, #40 i rok Blake'a.

Minimum dwuletni tank, to w mojej opinii niezbędny krok do stworzenia podwalin pod sukces sportowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ta wymiana jest z mojej inicjatywy. Bardzo chciałem odzyskać swoj 1st 22. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, lecz do trójki Lamelo- Sexton- Allen, chcę dorzucić dwa czołowe wybory w drafcie. Mam nadzieję, że ta wymiana za kilka lat będzie wyglądać tak:

#top5 <> #22, #24, #38, #40 i rok Blake'a.

Minimum dwuletni tank, to w mojej opinii niezbędny krok do stworzenia podwalin pod sukces sportowo.

 

Właśnie dlatego stosujemy protekcję dla nowych GMów, żeby się nauczyli nie robić tego typu wymian :)

Jesteś aktualnie najsłabszym teamem w konferencji i oddajesz unprotected future 1st + picki + przyjmujesz najgorszy kontrakt w lidze, po to by pozyskać unprotected future 1st. Mam nadzieję, że wystarczająco przejrzyście to napisałem, że łatwo zauważyć po której stronie jest więcej.

A jak ma się plany na przyszłość to fajnie się patrzy na nie w różowych okularach, ale zawsze warto sobie też wyobrazić czarny scenariusz i zejść wtedy na ziemię.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ta wymiana jest z mojej inicjatywy. Bardzo chciałem odzyskać swoj 1st 22. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, lecz do trójki Lamelo- Sexton- Allen, chcę dorzucić dwa czołowe wybory w drafcie. Mam nadzieję, że ta wymiana za kilka lat będzie wyglądać tak:

#top5 <> #22, #24, #38, #40 i rok Blake'a.

Minimum dwuletni tank, to w mojej opinii niezbędny krok do stworzenia podwalin pod sukces sportowo.

 

Fajna inicjatywa. Nie ma co. Taka w sam raz na poranną, poniedziałkową gównoburzę na temacie Rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ta wymiana jest z mojej inicjatywy. Bardzo chciałem odzyskać swoj 1st 22. Cena na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, lecz do trójki Lamelo- Sexton- Allen, chcę dorzucić dwa czołowe wybory w drafcie. Mam nadzieję, że ta wymiana za kilka lat będzie wyglądać tak:

#top5 <> #22, #24, #38, #40 i rok Blake'a.

Minimum dwuletni tank, to w mojej opinii niezbędny krok do stworzenia podwalin pod sukces sportowo.

 

No ale właśnie po to jest Rada na początku, żeby Cię chronić przed czymś takim. Ja na początku oddałem 2x unprotected future pick za 2x wcześniejsze picki i to był gigantyczny błąd (dał mi Haliburtona, ale to efekt 100 kolejnych wymian, żeby to nadrobić). Nie chodzi zresztą o to, że jeszcze dopłaciłeś za coś, czego nikt by patykiem nie tknął, ale o to jak zostało to załatwione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No ale właśnie po to jest Rada na początku, żeby Cię chronić przed czymś takim. Ja na początku oddałem 2x unprotected future pick za 2x wcześniejsze picki i to był gigantyczny błąd (dał mi Haliburtona, ale to efekt 100 kolejnych wymian, żeby to nadrobić). Nie chodzi zresztą o to, że jeszcze dopłaciłeś za coś, czego nikt by patykiem nie tknął, ale o to jak zostało to załatwione ;)

Spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że będą musieli usiąść do stołu raz jeszcze. Oficjalnie ochronka dla Brave i Pablo została zdjęta dzisiaj i to dopiero z jakieś 45 minut temu, a deal został ustalony i ogłoszony wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

 

@MMM2121

Oddać kolejnego trupa Otto i dostać za niego superefektywnego Inglesa z jego trójką? Do Currego? Rewelacja. Otto nawet w przeciętnych Bulls nie jest starterem to jest obecnie gracz na góra 5-6 mln za rok i jakoś 7-8 w rotacji . Świetne ruchy

 

Ja w Otto dalej wierze i myśle, ze jescze może wrócic z swoją kariera na właściwe tory, jednak jego zdrowie w tym sezonie jest marne i widziałem info, ze znowu trochę opuści. 
Joe za to pasuje mi swietnie i dokładam kolejnego bardzo dobrego strzelca, co na pewno ułatwi życie Draymondowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.