Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Regis napisał:

DFS zły nie jest, ale jednak Clarkson gra fajny sezon i dla kogoś mógłby mieć większą wartość. A z tego co kojarzę to na blocku go nie było (chyba że był i nie było lepszych ofert, to wtedy ok). 

Był na blocku przez miesiąc :) Po DFS-a to ja się zgłosiłem, przekonując Shevca że to właśnie będzie win-win, przy moim przesycie na obwodzie a przy Jego przesycie na PF ;) A z Samaniciem się zobaczy - strzał w ciemno bo jedyne co o nim wiem to jego staty z g-league i wysokość kontraktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

2cdc2eceddd243aab53d7d6b9fe3e256.jpg

Nowa spółdzielnia powstaje! Don Elda!

Już dawno powstała ale się tym nie chwalimy. Nie ma nas paru, jest nas kilku. Działamy cicho acz skutecznie. Naszym logiem jest znak piramidy z okiem w środku, albo przekreślony avatar Qcina. 

---------------------

Z innych spraw. Z punktu widzenia Thunder martwią mnie troche deale jak i @MMM2121 tak i @shevcu. MMM bardzo fajne ruchy. Shevcu jeden, za to konkret. Porządny six man. Myślałem, że przypuszczę frontalny atak na pozycję GSW, ale teraz to tylko jakaś kontuzja Currego/Lavine mogła odebrać gwarantowany PO spot i raczej w tym momencie Warriors patrzą w górę tabeli niż za siebie. Shevcu również. Zdecydowanie nam się wykrystalizowało top8 Zachodu i chyba z dużą dozą pewności zakładając brak kontuzji kluczowych grajków można wskazać kto w play-in wystartuje z 7-8 seedu.

Osobiście też jestem zadowolony. Wypisuję się w 100% z projektu draft 2021 w czym pomógł mi Ashi robiąc swap 1st rounderów MIN <---> WIZ. Nie mam zbytnio czasu siedzieć i szukać tak jak w zeszłym roku. Szykuje się na lato. Złote ręce Zubac i Naz spokojnie powinni dać radę z lepszym skutkiem załatać mi dziurę pod koszem pod nieobecność Nurkića. Tak tylko przypomnę, że w zeszłym roku to ja właśnie chciałem Zubaca najmocniej oferując mu kontrakt, który później wyrównali Memphis. Jak widać co się odwlecze to nie uciecze. 

Nawiązując jeszcze do tekstu Jaśka, że Ignazz mnie oskubał. Tylko i wyłącznie zasługą @ignazza jest, że za Grahama i Brooksa wyciągnął sobie po 1st rounderze. Gwoli doprecyzowania bo prawie wszystkim to pewnie umknęło ale Ignazz wrzucił mi jednego 1st roundera co trochę rekompensuje oddane 1st roundery. W zasadzie to oddałem netto 2x 1st roundera za trio Brogdon/LMA/Zubac - BOS/OKC'22 better jest tu na pewno dla niego największą jakością. Trudno stawiać werdykt co będzie z pickiem OKC/MIL/DEN'23 the best acz na ten moment będzie to pick past top20 w zależności od rozwoju sytuacji w Bucks. BOS'25 jest na tyle odległym pickiem, że póki co ma dla mnie taką samą wartość jak MIN'21 który wymieniłem na WIZ'22 1st. Rui, Graham, Brooks, Simons to fajne chłopaki ale jak na moje dreptające trochę w miejscu. LMA który przyszedł nawet w Oklahoma City nie wylądował, a za niego przyszli Randle i Rose. Tak więc finalnie po rozbudowanym dealu ze Spurs kończyć bez netto 2x 1st rounder, za to z Randle, Brogdonem, Zubaciem i Rose? Chyba jednak nie jest źle.

A i jeszcze pozdro600 dla tych co robili sobie podśmiec***ki z kontraktu Juancho. Jak widać to również był przydatny ruch, bo bez niego nie był bym wstanie dostać teraz McDermotta i Naz Reida. Fajne wzmocnienie na skrzydło i środkowy. Jeszcze PG postaram się uzupełnić i jedziemy dalej. 

Korzystając z okazji - @ignazz, @kolader, @Ashigaru - bardzo dziękuję za owocne rozmowy transferowe. Wymieniliśmy setki wiadomości, ale jak widać skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

New Orleans Pelicans IN: Nerles Noel, Cody Zeller, 1st pick Magic 2021, 1st pick Bulls 2025, 2nd pick Wizards 2023

New Orleans Pelicans OUT: Blake Griffin, 1st pick Bulls 2022 

Chicago Bulls IN: Blake Griffin, 1st pick Bulls 2022

Chicago Bulls OUT: Nerles Noel, Gorgui Dieng, 1st pick Magic 2021, 1st pick Bulls 2025, 2nd pick Rockets 2021, 2nd pick Wizards 2023

Los Angeles Clippers IN: Gorgui Dieng, 2nd pick Rockets 2021

Los Angeles Clippers OUT: Cody Zeller 

@Pablo81 @Braveheart22

Czego ja w tym dealu nie widzę? Za gracza 12-5-4, na kontrakcie 40m/sezon, jeszcze przez ten i kolejny sezon, trzeba dopłacić unprotected 1stem (póki co na pograniczu loterii) i 2ndem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Czego ja w tym dealu nie widzę? Za gracza 12-5-4, na kontrakcie 40m/sezon, jeszcze przez ten i kolejny sezon, trzeba dopłacić unprotected 1stem (póki co na pograniczu loterii) i 2ndem?

Na pewno dla Bulls bardzo dużym sukcesem jest tutaj odzyskanie swojego picku w 2022 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Na pewno dla Bulls bardzo dużym sukcesem jest tutaj odzyskanie swojego picku w 2022 roku

No tak, to rozumiem, ale mimo wszystko płacenie za niego 2x unprotected 1stem, 2ndem i braniem na siebie 80m prawie dead money to trochę duża cena.

Teraz, karpik napisał:

Halo, czy my się cofnęliśmy w czasie do 2015, że za Griffina płaci się pickami?

A nie jesteś w Radzie, żeby dostać ten deal wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Czego ja w tym dealu nie widzę? Za gracza 12-5-4, na kontrakcie 40m/sezon, jeszcze przez ten i kolejny sezon, trzeba dopłacić unprotected 1stem (póki co na pograniczu loterii) i 2ndem?

Bulls mają hardcap finansowy i mocno ograniczoną możliwość wzmocnień. Ten ich pick przy obecnym core to jakieś potencjalne TOP5. W momencie odzyskania go mogą tankować i iść po jedynkę 

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie dostałem tego dealu wcześniej, bo koledzy Radni stwierdzili, że można zdjąć protekcję Pablo i Bravehart ;)

Pytałem się o to dwukrotnie na forum rady i się słowem nie zająknąłeś. Eld też pytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pytałem się o to dwukrotnie na forum rady i się słowem nie zająknąłeś. Eld też pytał. 

No nie powiedziałem, żeby zdejmować protekcję, tak samo nie zrobił tego @Alonzo i @ozzy110, więc nie dostałeś zielonego światła. Mam wrażenie, że celowo chciałeś to zrobić, bo wiedziałeś jaki deal masz ugadany. Bardzo nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nie dostałem tego dealu wcześniej, bo koledzy Radni stwierdzili, że można zdjąć protekcję Pablo i Bravehart

Moja część dealu chyba nie jest trudna do oceny. Poza tym, zawsze podrzucam wymiany do Elda, w tym przypadku, gdy Marcus też zasiada w Radzie, wydało mnie się to zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie dostałem tego dealu wcześniej, bo koledzy Radni stwierdzili, że można zdjąć protekcję Pablo i Bravehart ;)

To nie za fajnie zdjąć protekcję, żeby zrobić z nimi deal ;)

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Bulls mają hardcap finansowy i mocno ograniczoną możliwość wzmocnień. Ten ich pick przy obecnym core to jakieś potencjalne TOP5. W momencie odzyskania go mogą tankować i iść po jedynkę 

No dlatego bym zrozumiał gdyby wzięli Blake'a, oddając Ci inny 1st a biorąc swój - i tak byś był na tym mocno do przodu ;)

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Moja część dealu chyba nie jest trudna do oceny. Poza tym, zawsze podrzucam wymiany do Elda, w tym przypadku, gdy Marcus też zasiada w Radzie, wydało mnie się to zbędne :)

Twoja część dealu to luz, darmowy 2nd :)

Godzinę temu, Regis napisał:

DFS zły nie jest, ale jednak Clarkson gra fajny sezon i dla kogoś mógłby mieć większą wartość. A z tego co kojarzę to na blocku go nie było (chyba że był i nie było lepszych ofert, to wtedy ok). 

Btw, przypomniałem sobie, że mogłeś go mieć jeszcze taniej niż Shevcu bo sam wyskoczyłem z ofertą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kontakt Blake Griffin nie wadzi, więc zamiana mocnego picku 2022 na nie wiadomo co w 2025 nie jest w moim interesie 

7 minut temu, karpik napisał:

No nie powiedziałem, żeby zdejmować protekcję, tak samo nie zrobił tego @Alonzo i @ozzy110, więc nie dostałeś zielonego światła. Mam wrażenie, że celowo chciałeś to zrobić, bo wiedziałeś jaki deal masz ugadany. Bardzo nieładnie.

Alonzo i Eld byli za ściągnięciem protekcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.