Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

czyli najpierw dogadales sie deal a teraz sie wycofujesz?

no coz, etyka jak zwykle obca minnesocie

Ja nic nie dogadywałem, ale skoro Ingles i Green idą za dead money a Rada się na to zgadza to ja za Aytona mogę wysłać co najwyżej Bridgesa z 2 runda, skoro takie mamy teraz standardy ochrony nowych GMow :) 

a Ty, będąc Radnym, dałbyś zielone światełko na taka wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

i weź tu człowieku chciej wejść jako nowy GM, ogarniasz sobie dobre deale, przejmujesz znakomitego Otto za rolesów i już afera się kręci :D 

Otto zagrał zajebiste 4 miesiące w trakcie swojego 5letniego kontraktu, oddajesz go za lepszego Inglesa, lepszego Greena i mój piękny steal FA Exuma :( Kenrich Williams poszedł właśnie za 2x2nd pick (tez mój pick:D)

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

milczenie jest złotem w tym przypadku. nie chce się narażać na "bana"

chetnie poznałbym kuluary tego dealu, bo nie chce mi się wierzyć ze Karpik dał okejke na ten deal, na odległość śmierdzi tym ze ktoś postraszył odejściem z beGM jak to w przypadku Otto Portera mamy często do czynienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ja nic nie dogadywałem, ale skoro Ingles i Green idą za dead money. 

Teoche przesadzasz. Plus przyjąłem Exuma tutaj, a to są prawdziwe dead money. 
 

poza tym obstawiałem, ze akurat ty masz więcej rigcz’u i nie będziesz tupał nóżkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

chetnie poznałbym kuluary tego dealu, bo nie chce mi się wierzyć ze Karpik dał okejke na ten deal, na odległość śmierdzi tym ze ktoś postraszył odejściem z beGM jak to w przypadku Otto Portera mamy często do czynienia!

mnie by nie zdziwilo jakby radni stołki piastowali dla wlasnych celow, co z reszta widac na przykladzie dealu @MarcusCamby który storpedowało dopiero publiczne oburzenie społeczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMM2121 napisał:

Plus przyjąłem Exuma tutaj, a to są prawdziwe dead money. 
 

Szulim wczoraj pisał, że planuje podążać ścieżką trochę w stylu Sama Hinkiego, więc ten Exum to by mu raczej nie przeszkadzał :)

Mnie zdziwiło, że picku/picków nie szło urwać za Inglesa, skoro za Kenricha szło urwać 2x2nd (tu imho zdecydowanie o jeden za dużo, akurat świetny deal Szulima) :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik @ozzy110 @MarcusCamby @Eld

gratuje

https://tradenba.com/trades/SzYTloXWH

to ze to przeszło bez dopłaty to jest niejako podsumowanie sensowności „ochrony młodych przy wymianach” 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Teoche przesadzasz. Plus przyjąłem Exuma tutaj, a to są prawdziwe dead money. 
 

poza tym obstawiałem, ze akurat ty masz więcej rigcz’u i nie będziesz tupał nóżkami. 

Doskonale wiesz ze sam ten deal (w nieco zmienionej formie) zaproponowałem Ci jako pierwszy, ale tam Jazz mieli dostawać jakieś assety- bo dobro tej Organizacji zawsze leżało mi na sercu- miałem ich zreszta przejąć na koniec sezonu stad tez robiłem przy pomocy Wariata takie deale żeby było co przejmować, a tu robimy oddanie 3 rolsow za darmo z czego- co również obaj wiemy- Jazz mieli w c*** lepsze oferty tylko nie chcieli się wyłamywać z danego słowa- i żeby nie było, do GSW nie mam pretensji, bo wykorzystałeś okazje zajebiscie, do Jazz tez nie, bo się uczą, ale ...No ten deal jest c***owy po maksie dla Jazz bo powinni tutaj dostać choćby takiego Dorta, a przynajmniej 1st pick i to loteryjny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dogadaj i potwierdź deal za Aytona
>Rada Ci cofa bo zły
>złóż 75 innych ofert, tak żeby GM (i Rada) mogli sobie wybrać
>Rada wysyła Aytona "gdzieś indziej" (dokładniej to dając zadecydować GMowi, bo oferty są równe ponoć)
>"gdzieś indziej" po kilku dniach rezygnują z Aytona???

Ktoś mi wyjaśni co się dzieje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

mnie by nie zdziwilo jakby radni stołki piastowali dla wlasnych celow, co z reszta widac na przykladzie dealu @MarcusCamby który storpedowało dopiero publiczne oburzenie społeczności.

 

@Eld wciąż nie napisałeś jak wyglądała od środka ścieżka postępowania CambyGOATa ws Griffina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No ten deal jest c***owy po maksie dla Jazz bo powinni tutaj dostać choćby takiego Dorta, a przynajmniej 1st pick i to loteryjny :) 

To właśnie pokazuje jak bardzo w beGM jesteście czasem oderwani od realiów. Ingles jest kimś na styku rezerwowy/starter Danny Green w tej 76ers to taki czasem wyśmienity czasem fatalny i on tak ma od 4 lata. Ogólnie przepłacony grajek. I Exum który znowu się leczy choć jak jest zdrowy to był świetny w obronie w tym roku. I od jego kontuzji Cavs leci z obrony nr 1 na 20 a potem na  30 obrone ligi. 

I Ty za dwie spadające umowy dziadkó chcesz dostać młodego Dorta albo 1rd z loterii. Odleciałeś..... Nikt nie da pierwszej rundy za zadaniowców ( fajnych ale już leciwych) ,którzy są na spadających umowach i za rok mogą ci odejść. Jazz za Clarksona dali Exuma i 2x2rd, Za Korvera drugie rundy. 

Jak rok temu Memphis oddawało podobne umowy spadające Crowdera i Iguadoli to w zamian poszedł szrot - Waiters, zero wyborów i wiecznie kontuzjowany Winslow. A no i zła umowe Dienga musieli brać na siebie. 

Więc skąd ci sie wzięło ,że ktoś da Dorta za spadające umowy z czego tylko Ingles jest fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

To właśnie pokazuje jak bardzo w beGM jesteście czasem oderwani od realiów. Ingles jest kimś na styku rezerwowy/starter Danny Green w tej 76ers to taki czasem wyśmienity czasem fatalny i on tak ma od 4 lata. Ogólnie przepłacony grajek. I Exum który znowu się leczy choć jak jest zdrowy to był świetny w obronie w tym roku. I od jego kontuzji Cavs leci z obrony nr 1 na 20 a potem na  30 obrone ligi. 

I Ty za dwie spadające umowy dziadkó chcesz dostać młodego Dorta albo 1rd z loterii. Odleciałeś..... Nikt nie da pierwszej rundy za zadaniowców ( fajnych ale już leciwych) ,którzy są na spadających umowach i za rok mogą ci odejść. Jazz za Clarksona dali Exuma i 2x2rd, Za Korvera drugie rundy. 

Jak rok temu Memphis oddawało podobne umowy spadające Crowdera i Iguadoli to w zamian poszedł szrot - Waiters, zero wyborów i wiecznie kontuzjowany Winslow. A no i zła umowe Dienga musieli brać na siebie. 

Więc skąd ci sie wzięło ,że ktoś da Dorta za spadające umowy z czego tylko Ingles jest fajny?

prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

To właśnie pokazuje jak bardzo w beGM jesteście czasem oderwani od realiów. Ingles jest kimś na styku rezerwowy/starter Danny Green w tej 76ers to taki czasem wyśmienity czasem fatalny i on tak ma od 4 lata. Ogólnie przepłacony grajek. I Exum który znowu się leczy choć jak jest zdrowy to był świetny w obronie w tym roku. I od jego kontuzji Cavs leci z obrony nr 1 na 20 a potem na  30 obrone ligi. 

I Ty za dwie spadające umowy dziadkó chcesz dostać młodego Dorta albo 1rd z loterii. Odleciałeś..... Nikt nie da pierwszej rundy za zadaniowców ( fajnych ale już leciwych) ,którzy są na spadających umowach i za rok mogą ci odejść. Jazz za Clarksona dali Exuma i 2x2rd, Za Korvera drugie rundy. 

Jak rok temu Memphis oddawało podobne umowy spadające Crowdera i Iguadoli to w zamian poszedł szrot - Waiters, zero wyborów i wiecznie kontuzjowany Winslow. A no i zła umowe Dienga musieli brać na siebie. 

Więc skąd ci sie wzięło ,że ktoś da Dorta za spadające umowy z czego tylko Ingles jest fajny?

Qcin lubi trollować. Nie wszystkie, a w zasadzie większość jego postów nie powinno się brać na serio. Sam jego współpracownik Mac nazywa go Clowncin. Coś w tym musi być, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

to ze to przeszło bez dopłaty to jest niejako podsumowanie sensowności „ochrony młodych przy wymianach” 

To jest sensowne, chyba, że u góry jest problem z decyzyjnością.

14 minut temu, cvbe napisał:

>dogadaj i potwierdź deal za Aytona
>Rada Ci cofa bo zły
>złóż 75 innych ofert, tak żeby GM (i Rada) mogli sobie wybrać
>Rada wysyła Aytona "gdzieś indziej" (dokładniej to dając zadecydować GMowi, bo oferty są równe ponoć)
>"gdzieś indziej" po kilku dniach rezygnują z Aytona???

Ktoś mi wyjaśni co się dzieje? :D

Ty negocjujesz z GMem, a Rada zatwierdza bądź nie zatwierdza wymiany. Rada nie negocjuje w czyimś imieniu, najwyżej podpowiada jak zmienić deal, że był bardziej fair. Z tego co mi wiadomo, to jak Ty zacząłeś wrzucać te wymiany z Aytonem, to Szulim już się wcześniej zgodził go wysłać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Ty negocjujesz z GMem, a Rada zatwierdza bądź nie zatwierdza wymiany. Rada nie negocjuje w czyimś imieniu, najwyżej podpowiada jak zmienić deal, że był bardziej fair. Z tego co mi wiadomo, to jak Ty zacząłeś wrzucać te wymiany z Aytonem, to Szulim już się wcześniej zgodził go wysłać gdzie indziej.

Z tego co doszło do mnie to było odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To jest sensowne, chyba, że u góry jest problem z decyzyjnością.

 

Jak głosowałeś w sprawie Otto?

 

6 minut temu, ely3 napisał:

To właśnie pokazuje jak bardzo w beGM jesteście czasem oderwani od realiów. Ingles jest kimś na styku rezerwowy/starter Danny Green w tej 76ers to taki czasem wyśmienity czasem fatalny i on tak ma od 4 lata. Ogólnie przepłacony grajek. I Exum który znowu się leczy choć jak jest zdrowy to był świetny w obronie w tym roku. I od jego kontuzji Cavs leci z obrony nr 1 na 20 a potem na  30 obrone ligi. 

I Ty za dwie spadające umowy dziadkó chcesz dostać młodego Dorta albo 1rd z loterii. Odleciałeś..... Nikt nie da pierwszej rundy za zadaniowców ( fajnych ale już leciwych) ,którzy są na spadających umowach i za rok mogą ci odejść. Jazz za Clarksona dali Exuma i 2x2rd, Za Korvera drugie rundy. 

Jak rok temu Memphis oddawało podobne umowy spadające Crowdera i Iguadoli to w zamian poszedł szrot - Waiters, zero wyborów i wiecznie kontuzjowany Winslow. A no i zła umowe Dienga musieli brać na siebie. 

Więc skąd ci sie wzięło ,że ktoś da Dorta za spadające umowy z czego tylko Ingles jest fajny?

Nom, a jak Jazz oddawali picki za Clarksona, Clippers za Morrisa czy jeszcze pewnie z milion innych to już nie wspomnisz, znalazłeś jeden przykład i on ma być niepodważalny :) Typowy Ely, Autorytet Biedoty.

6 minut temu, Eld napisał:

Qcin lubi trollować. Nie wszystkie, a w zasadzie większość jego postów nie powinno się brać na serio. Sam jego współpracownik Mac nazywa go Clowncin. Coś w tym musi być, co nie?

Nie chcesz wiedzieć jak nazywamy Ciebie :wink::wink:

5 minut temu, cvbe napisał:

Z tego co doszło do mnie to było odwrotnie :)

Negocjowałem z Szulimem od razu po wejście na TB Aytona, dosłownie 15 minut później napisałem a godzinę później mieliśmy deal, potem jeszcze 2x2nd pick dorzuciłem po aferach :P Nie wiem jak to z Twojej strony wyglądało, moja możesz obczaić po timeline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.