Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie No grube nazwiska xd Ch.Wood tez jest Misiaku z nowego sezonu tak swoją droga :) 

 

chocbys nie wiem jak staral sie zaklamywac rzeczywistosc, jestes synonimem handlu na potege i totalnego braku poszanowania dla swoich zawodnikow

dlatego zabawne ile zostalo z tych szumnych zapowiedzi jak to miales byc karany na FA chocby przez @january czy @MarcusCamby

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

He he he...

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Magic zaskakująco wysoko, wydawało mi się ze rzadko wymieniają graczy

To głównie wymiany graczy spoza rotacji. czasami takie wymiany trzeba było rozbić, ale proszę bardzo: 

1. Prawa do Handsa 

2. Wymiana 2nd picków Min'21 na Char'25

3. Kuzma za Princea - w sumie pierwszy poważny deal

4. Oddanie Ellingtona, Triera i Valentinea za dwóch graczy spoza NBA (Chasson Randle i Jarell Martin) i 2 2nd picki by zejść z podatku

(5) 5.1 Pozyskanie Tollivera za Randlea spoza NBA

(6) 5.2 Pozyskanie TLC za Martina spoza NBA

(7) 5.3 Oddanie 2 2nd picków i gotówki

(8) 5.4 Pozyskanie Silvy - te 4 deale to tak naprawdę jeden, ale trzeba to było rozbić - to tak odnośnie stats

9. Wymiana #407 jest poprawioną wymiany #400 - czyli tu masz błąd @Eld 

(10). 10.1 Spalding za Tollivera - 

(11.) 10.2 Pozyskuję McKiniego za tegoż samego Spaldinga - w sumie można to było by połaczyć w jeden deal, ale Tolliver musiał iść w oddzielnej wymianie;

(12.) 12.1 Oddałem TLC do Clippers - musiał iść w oddzielnej wymianie, ale to fragment dealu po Noela

(13) 12.2 Za Codyego Zellera musiałem najpierw przejąć Biyombo, bo Noel bezpośrednio wg przepisów nie przechodził;

(14) 12.3 I Biyombo leci za Noela - czyli te 3 deale to w sumie jeden;

15. Pelle za pick (Quickley) - to częśc dealu Princea, po prostu sam chciałem wybierać oficjalnie;

16. Wymiana 2nd picków z Heat - poszedłem po Ashtona Hagansa

W sumie z tych magicznych 15 (nie 16) wymian z graczy, którzy grali, polecieli - Ellington, Trier i Valentine (w jednym dealu), w drugim pozyskałem Silve, w trzecim McKinniego, w czwartym Noela za Zellera i TLC (który u mnie w sumie nie grał podobnie jak Tollie) i w piątym oddałem Pelle; i szósty na samym początku - Kuzma za Princea;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

 Odkąd gram, Alonzo zawsze robił mnóstwo wymian jakichś wafli albo 3rd rounderów za 4th roundery, z których niewiele wynikało, zupełnie inny ciężar gatunkowy niż wymiany takiej Soty.

Doceniam to BMF, że jako jeden z nielicznych patrzysz tu na to trzeźwo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

chocbys nie wiem jak staral sie zaklamywac rzeczywistosc, jestes synonimem handlu na potege i totalnego braku poszanowania dla swoich zawodnikow

dlatego zabawne ile zostalo z tych szumnych zapowiedzi jak to miales byc karany na FA chocby przez @january czy @MarcusCamby

Przeciez zostal ukarany na FA nie przyjeciem umowy przez Whitea. Qcin po prostu przyjal to z klasa, a nie manipulowal jak niektorzy np ze Sliwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

9. Wymiana #407 jest poprawioną wymiany #400 - czyli tu masz błąd @Eld 

 

Dokładnie masz rację, ale to tylko pokazuje jaką niewdzięczną robotę czasami trzeba odwalić i teraz się trochę wkurwiłem bo mam dołożoną kolejną robotę bo muszę to skasować i wszystkie wymiany po tej przesunąć o numer do góry...podobnie zrobił Ronnie z CP3. Też wiszą dwie wymiany z nim. 

Dbajcie o to, albo będziecie później na tym cierpieć. Zmieniasz coś w wymianie? Skasuj poprzednią, albo edytuj aktualną a nie wprowadzaj drugiej!

Trzeba było skasować starą wymianę, albo ją edytować a nie dodawać tej jako kolejnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Dokładnie masz rację, ale to tylko pokazuje jaką niewdzięczną robotę czasami trzeba odwalić i teraz się trochę wkurwiłem bo mam dołożoną kolejną robotę bo muszę to skasować i wszystkie wymiany po tej przesunąć o numer do góry...podobnie zrobił Ronnie z CP3. Też wiszą dwie wymiany z nim. 

Dbajcie o to, albo będziecie później na tym cierpieć. Zmieniasz coś w wymianie? Skasuj poprzednią, albo edytuj aktualną a nie wprowadzaj drugiej!

Trzeba było skasować starą wymianę, albo ją edytować a nie dodawać tej jako kolejnej.

Pierdol to,po co to zmieniać? To nie dramat że nie będzie jednego numerka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nom, lud ma na to wszystko wywalone, mógłbym przykładowo oddać LeBrona czy Butlera, przytankować sobie sezon, a potem rzucić komuś 5 mln zamiast 3 mln i wygrać głosowanie o takiego gracza;)

Bo dla graczy, którzy zarobili w karierze tyle co nic, liczy się prze wszystkim złoty pieniądz.

Tu chodzi o takie głosowania jak Durant, Butler czy np. extension swoich graczy. A nie, że zawodnik dostaje pierwszy poważny kontrakt w karierze i zamiast dodatkowych milionów wybiera oklaskiwanie z ławki LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Dokładnie masz rację, ale to tylko pokazuje jaką niewdzięczną robotę czasami trzeba odwalić i teraz się trochę wkurwiłem bo mam dołożoną kolejną robotę bo muszę to skasować i wszystkie wymiany po tej przesunąć o numer do góry...podobnie zrobił Ronnie z CP3. Też wiszą dwie wymiany z nim. 

Dbajcie o to, albo będziecie później na tym cierpieć. Zmieniasz coś w wymianie? Skasuj poprzednią, albo edytuj aktualną a nie wprowadzaj drugiej!

Trzeba było skasować starą wymianę, albo ją edytować a nie dodawać tej jako kolejnej.

Ten deal poprawialiśmy w ostatniej chwili. @karpik zwrócił nam uwagę, że tam była protekcja zastrzeżonego 2nd picku, a tego nie można było zrobić. 

Później o tym zwyczajnie zapomniałem.. Przepraszam Eld 😣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Nom, lud ma na to wszystko wywalone, mógłbym przykładowo oddać LeBrona czy Butlera, przytankować sobie sezon, a potem rzucić komuś 5 mln zamiast 3 mln i wygrać głosowanie o takiego gracza;)

sam glosowales na sote przed knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ten deal poprawialiśmy w ostatniej chwili. @karpik zwrócił nam uwagę, że tam była protekcja zastrzeżonego 2nd picku, a tego nie można było zrobić. 

Później o tym zwyczajnie zapomniałem.. Przepraszam Eld 😣

Luz. Już poprawiłem.

Jesteśmy kwita ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Wszyscy gracze co sa w Minny sa bardzo zadowoleni i podkreslaja jak im tam dobrze i milo.

.. ale znając realia większość już jest spakowana i gotowa w każdej chwili do przenosin do kolejnego klubu, gdzie czekają na nich jak zawsze nowe możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

.. ale znając realia większość już jest spakowana i gotowa w każdej chwili do przenosin do kolejnego klubu, gdzie czekają na nich jak zawsze nowe możliwości. 

Jedynym graczem na trading blocku jest Markieff Morris i to tylko przez podatek.

Przykro mi Cie rozczarowac, ale nie licz ze dzieki minny Orlando spadnie z 4miejsca druzyn z najwiekszym zonflowaniem zawodnikami (dla jasnosci nic dla mnie w tym zlego, imo wszystkie kluby są raczej rowne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale znając realia większość już jest spakowana i gotowa w każdej chwili do przenosin do kolejnego klubu, gdzie czekają na nich jak zawsze nowe możliwości. 

Mylisz się Alonzo :( szkoda ze nienawiść do talentu zaciemniła Ci obraz i przeszedłeś na ciemna stronę mocy :( Liczę, ze kiedyś Cię odzyskamy jak Syna Marnotrawnego, drzwi Spółdzielni zawsze są dla Ciebie otwarte Przyjacielu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.