Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cvbe napisał:

Eee teraz patrzę to jednak aż tak dużo nie dealowałem, z 7 wymian tu jest dodatkowych bo były łączone tylko tak żeby z CBA przechodziło, jedna wymiana jest wpisana x2 (Boucher) i kilka jakieś 2ndy za cash - myślałem że więcej dealowałem 😜

Każdy kto musiał rozbijać wymiany przez CBA miał tak liczone. 

I który numer wymiany jest podwójnie wpisany? Zjebał bym sobie jeszcze kogoś przed spaniem no chyba, że to mój błąd wtedy to zrzucę na zmęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Eld napisał:

Każdy kto musiał rozbijać wymiany przez CBA miał tak liczone. 

I który numer wymiany jest podwójnie wpisany? Zjebał bym sobie jeszcze kogoś przed spaniem no chyba, że to mój błąd wtedy to zrzucę na zmęczenie.

416 i 417 to ta sama wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Wam się wczoraj spodobała moja lista klubów i ilości wymian przez nas dokonanych, więc teraz pokuszę się o część drugą, czyli po 17 Listopada kiedy to wystartował u nas 2020/21 RS. Dodatkowo dodaję liczbę graczy oddanych. Przeprowadziliśmy 55 wymian, czyli całkiem dużo w odniesieniu do wczorajszej listy ( 121 wymian ) za okres 1.07.2019 - 16.11.2020.

Dużo było nazywanych przeze mnie "rolek", albo po prostu przystanków czyli, że gracz jeszcze nie zdążył wylądować w danym klubie, a już poleciał dalej. Sam zrobiłem takie cztery. Drummond: Memphis ----> Oklahoma City ----> San Antonio. LMA: San Antonio ----> Oklahoma City ----> Indianapolis no i Bullock oraz Roberson. Znów mogę sobie tą listą zaszkodzić, ale co mi tam. Jak się coś zaczęło, to trzeba to skończyć.

 

1. Thunder - 11 wymian - 10 graczy oddanych ( KCP, Kanter, Kaminsky, Bullock, Drummond, Lyles, Graham, Brooks, Roberson, Aldrige )

2. Bulls - 10 wymian - 9 graczy oddanych ( Giles,  PJ Washington, Miles Bridges, Langford, Nickeil Alexander-Walker, Lonzo Ball, Bledsoe, Zizic, Chriss )

3. Hawks - 9 wymian - 8 graczy oddanych ( James Johnson, Carroll, Exum, Temple, TJ Leaf, Frazier, Noel, G.Robinson III )

4. Clippers - 9 wymian - 5 graczy oddanych ( Sexton, Miles Bridges, Gallinari, Melli, Simons )

5. Magic - 7 wymian - 7 graczy oddanych ( Prince, Frazier, Noel, Nowell, McGruder, Zizic, Gerald Green )

    Wizards - 7 wymian - 7 graczy oddanych ( Fournier, Craig, Johnson, Capela, Bolden, Mudiay, Gerald Green )

7. Spurs - 6 wymian - 5 graczy oddanych ( Wiggins, Aldrige, Brogdon, Graham, Brooks )

    Lakers - 6 wymian - 5 graczy oddanych ( Bruce Brown, Huerter, R. Lopez, Musa, Carsen Edwards )

9. Jazz - 5 wymian - 6 graczy oddanych ( Bledsoe, Ish Smith, Mikal Bridges, Muscala, G.Hayward, Markieff Morris )

10. 76ers - 5 wymian - 5 graczy oddanych ( Chriss, Ntilikina, Richardson, LaVine, Okongwu )

       Memphis - 5 wymian - 5 graczy oddanych ( Drummond, Roberson, Bolden, Maxey, McDaniels )

12. Timberwolves - 4 wymiany - 6 graczy oddanych ( D.Lillard, J.Winslow, D.Finney-Smith, K.Olynyk,  K.Looney, J.McLaughlin )

13. Mavericks - 4 wymiany - 5 graczy oddanych ( Allen, Isaac, Ojeleye, Shamet, Martin ) 

14. Warriors - 3 wymiany - 6 graczy oddanych ( Dieng, Hutchison, Okpala, Okongwu, Kurucs, Khyri Thomas )

15. Pacers - 3 wymiany - 4 graczy oddanych ( Barton, Cook, Randle, Rose )

16. Boston - 3 wymiany - 3 graczy oddanych ( Smart, George, Nance )

17. Hornets - 3 wymiany - 2 graczy oddanych ( Howard, Mclaughlin )

       Blazers - 3 wymiany - 2 graczy oddanych ( Ennis, Gerald Green )

19. Bucks - 2 wymiany - 6 graczy oddanych ( Iguodala, Belinelli, J.J. Barea, D.Green, T.Hardaway jr, J.Vanderblit )

       Pelicans - 2 wymiany - 6 graczy oddanych ( Bamba, Zizic, Guduric, Giles, Musa, A.Holiday )

21. Raptors - 2 wymiany - 5 graczy oddanych ( Gallinari, Fox, Aminu, Favors, Ennis )

22. Kings - 2 wymiany - 4 graczy oddanych ( Birch, Frazier, Nowell, Robert Williams )

23. Cavaliers - 2 wymiany - 2 graczy oddanych ( Hachimura, Bullock )

24. Pistons - 2 wymiany - 0 graczy oddanych

25. Nuggets - 1 wymiana - 2 graczy oddanych ( J.Ingles, DJ Wilson )

26. Knicks - 1 wymiana - 1 gracz oddany ( Duncan Robinson )

       Rockets - 1 wymiana - 1 gracz oddany ( Marvin Williams )

       Suns - 1 wymiana - 1 gracz oddany ( Monk )

29. Heat - 1 wymiana - 0 graczy oddanych

30. Nets - 0 wymian

             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Jest o niego wiele zapytan, ale wole przetestowac market:

P. Patterson - dostaje minuty w contenderze i gra za minimum, wiele zespolow ma braki w rotacji, wiec powinien sie przydac. 
 

Cena: 2nd rounder

tylko prosze sie nie zabic w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl slabe traktowanie weteranow

@Alonzo mial racje co do Ciebie

Wedle tabeli Elda najrzadziej wykonywalem trady w ostatnich latach

Patterson nie jest tez elementem coru zespolu

Z @Alonzo mamy zawieszenie broni. No chyba, ze o czyms nie wiem :D

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Zajmij wie swoimi Kasztanami zamiast temat zaśmiecać nic nie wnoszącymi komentarzami

+1 Do zobaczenia w finale, przyjacielu!

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Tak zupełnie wstępnie wychodzi na to, że mam po powrocie McLemore'a zaskakująco mocno przeładowane pozycje 1-4, a pewne problemy na C. Zobaczę jak tu się sytuacja rozwinie, wymian nie lubię przeprowadzać z zapasem, ale jak ktoś szybciej będzie sprzedawać jakiegoś fajnego centra* to zawsze może sprawdzić czy deal ze mną nie będzie dla niego korzystniejszy. A może sam się za +- 2 tygodnie odezwę.

*fajnego!!! nie jakieś Pattersony.

Assetów mam sporo, by dopłacić w razie potrzeby.

 

widze nerwowe ruchy pod wplywem ankiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Kawhiemu po tym jak olewal mecze w tamtym roku moze to nie przeszkadzac, ale Davis na pewno bedzie wniebowziety, ze musi zapierdalac za 2 :D

a nie wiem dlaczego mialby zapierdalac za 2, skoro mamy takze fantastyczna grupe rolesow.

kolega widze merytoryczna wiedza nie grzeszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.