Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, tangiers napisał:

Miami Heat wysluchaja ofert za Brunsona, solidny back up dla kazdego zespolu, dobrze spisywal sie rowniez w S5 jak byla taka potrzeba w Mavs. Jeden z niewielu graczy Dallas, do ktorych nie mozna miec pretensji w tym sezonie. Do tego ladna linijka: 12/3/4 na 63 TS%. W zamian late 1st albo dwa early 2nd.
 

Pat Patterson oddam tylko po dobrej cenie, zwlaszcza po takim meczu jak wczoraj. 
 

Rozwaze rowniez oddanie Arcidiacono, brakuje mi minut dla niego.

ile Ty ich sprzedajesz?

2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

confused

To znaczy? Dopiero co kilkanaście dni temu zachwycałeś się jaki Otto Porter to zajebisty grajek jest.

A Qcin hipokryta like post, a sam wymienił Otto Portera na Devina Bookera. I jak chciałem zablokować ten deal to groził odejściem :)

5 godzin temu, january napisał:

Mnie bardziej dziwi deal od strony Blazers? O co tu chodzi?

No tego dealu faktycznie nie rozumiem. Eld pozbył się złych kontraktów i jeszcze dostał za to lepsze picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

confused

No niestety Otto jest kontuzjowany i znowu nie wiadomo kiedy wróci. Trochę się na nim zawiodłem bo liczyłem na zajebisty sezon z jego strony, a był tylko dobry. 
Za to pozyskałem fajnych rolsow. Kanter, Joe i Green fajnie mi uzupełnia rotacje, latają dziury na c i sf. Myśle, ze naprawdę przydatni zawodnicy dla mojej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kanter za darmo pozyskany jak tyle klubów szukało centra. Słaby deal BMFa, nawet jeśli głównym jego interesem było pozbycie się swojego najlepszego gracza w pierwszym trymestrze.

Dostał Lee to już jakaś wartość. 
mam nadzieje @MarcusCamby, ze po tych wszystkich wzmocnieniach w końcu łaskawym okiem spojrzysz na Golden 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Dostał Lee to już jakaś wartość. 
mam nadzieje @MarcusCamby, ze po tych wszystkich wzmocnieniach w końcu łaskawym okiem spojrzysz na Golden 😕 

Poszerzyłeś rotacje, uzupełniłeś luki na newralgicznych pozycjach.

Na papierze wygląda bardzo dobrze to dla Ciebie.

Pod ołtarzem Otto Portera to już chyba nawet człowiek morza nie klęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Mnie bardziej dziwi deal od strony Blazers? O co tu chodzi?

No i co ignazz finalnie zerżnął Elda w tych wszystkich dealach łącznie to coś cicho przechodzi xd

Strasznie zerżnął, a Eld nic z tego nie ma poza jakimś tam Brogdonem, Randle i Zubaciem.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.