Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale przed czym chronic. Co mam robić w 21? Mam młody core który na pewno będzie lepszy w 25 niż w 22. Bez sensu jest dla mnie patrzenie

Chi '22 = Chi '25.

Ja już zgodziłem się nałożyć protekcję na ten pick i darować sobie 2nd roundera. 

Karpikowi ciągle mało. Co jest grubszą hipokryzją, biorąc pod uwagę jakie on deale przeprowadzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja już zgodziłem się nałożyć protekcję na ten pick i darować sobie 2nd roundera. 

Karpikowi ciągle mało. Co jest grubszą hipokryzją, biorąc pod uwagę jakie on deale przeprowadzał. 

No jeśli protekcja na top10 to imo wystarczająco poszedłeś na rękę i nie powinno być tematu, choć dalej uważam ze ten pick Magic tegoroczny za dużo, No ale skoro nie ma w dealu złej woli żadnego to cóż, czas osadzi! 

Teraz, człowiek...morza napisał:

to akurat prawda

tak czy siiak wstydz sie

Zabawne jak próbujesz się wypowiedzieć za każdym razem żeby ktoś połechtał Twoje ego jak to Ty wygrywałeś wymiany :) Niestety, Twój ostatni dobry deal to ten z Leonardem, wszystko inne było niezle  (Robinsony,Beasley), słabe albo fatalne (Bojan).

Nie szukaj atencji na sile, skup się na 2 rundzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja już zgodziłem się nałożyć protekcję na ten pick i darować sobie 2nd roundera. 

Karpikowi ciągle mało. Co jest grubszą hipokryzją, biorąc pod uwagę jakie on deale przeprowadzał. 

Nigdy nie oskubałem początkującego GMa, chyba, że mówimy o początkach beGM, ale wtedy wszyscy byli początkujący. Gdybyś w ten sposób skubał Elda, to miałbyś moje błogosławieństwo. Tu chodzi przede wszystkim o sposób w jaki to rozegrałeś i naraziłeś na szwank dobre imię Rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Zabawne jak próbujesz się wypowiedzieć za każdym razem żeby ktoś połechtał Twoje ego jak to Ty wygrywałeś wymiany :) Niestety, Twój ostatni dobry deal to ten z Leonardem, wszystko inne było niezle  (Robinsony,Beasley), słabe albo fatalne (Bojan).

 

xdddddddddd

jeśli ktos szuka atencji, to nieustająco Ty umniejszając moim sukcesom, jednocześnie szukając wśród klakierów poklasku i umieszczenia na szczycie.

no niestety kolejny sezon mija, a Ty dalej bez druzyny na miarę mistrza i nawet zaden klakier na szycie cie nie umiescil

a gdzies tam byly szumne zapowiedzi pamietam. na zapowiediach sie skonczylo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

xdddddddddd

jeśli ktos szuka atencji, to nieustająco Ty umniejszając moim sukcesom, jednocześnie szukając wśród klakierów poklasku i umieszczenia na szczycie.

no niestety kolejny sezon mija, a Ty dalej bez druzyny na miarę mistrza.

a gdzies tam byly szumne zapowiedzi pamietam. na zapowiediach sie skonczylo

Jakim k**** sukcesom, weź się obudź Jakub, 2 rundę w beGM robił nawet Eld, to żaden wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Nigdy nie oskubałem początkującego GMa, chyba, że mówimy o początkach beGM, ale wtedy wszyscy byli początkujący. Gdybyś w ten sposób skubał Elda, to miałbyś moje błogosławieństwo. Tu chodzi przede wszystkim o sposób w jaki to rozegrałeś i naraziłeś na szwank dobre imię Rady!

Ale się pytałem na forum rady i Alonzo z Eldem dali odpowiedź. A teraz jakieś utrudnienia po fakcie. Propozycje bym ja zamienił top5 pick w drafcie na 2nd roundera to jakiś żart ze strony Elda, który tradycyjnie nie ma własnego zdania. 

Pablo to mistrz Simbasket. To on jest teraz pod ścianą. Jak ja byłem to oddałem mu Mo Bambę właściwie za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale się pytałem na forum rady i Alonzo z Eldem dali odpowiedź. A teraz jakieś utrudnienia po fakcie. Propozycje bym ja zamienił top5 pick w drafcie na 2nd roundera to jakiś żart ze strony Elda, który tradycyjnie nie ma własnego zdania. 

Pablo to mistrz Simbasket. To on jest teraz pod ścianą. Jak ja byłem to oddałem mu Mo Bambę właściwie za darmo. 

Hola hola. Chcesz naprawdę upubliczniać kolejność zdarzeń? Chyba raczej nie. Wierz mi, że jeśli byśmy znali ten deal to żadne głosowanie o zdjęciu ochronki z Pablo nie miało by miejsca. I nie pierdol mi tu głupot, że Eld nie ma jak zwykle swojego zdania. Gdyby tak było, to byś nie pisał o żądaniu z mojej strony. Poza tym nie wiem czy zauważyłeś ale ogarniam też całe okienko włącznie z wprowadzaniem Szulima. Czasami odpowiadam po łebkach bo jak tylko siadam to mi się komunikator pali. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

I moralnie 2 rundę tez zrobił Alonzo, do dziś się głowie jak Orlando nie przeszło tamtych Knicks, zapomnimy temat.

Podobnie jak Lakers prawie dwa lata temu nie przeszli Warriors. Też archiwum X. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jakim k**** sukcesom, weź się obudź Jakub, 2 rundę w beGM robił nawet Eld, to żaden wyczyn

knicks w realu odkad zaczelismy begm maja najmniejsza liczbe wygranych

za mojej kadencji poza 1 sezonem (ktory ograniczyl sie do jednego okienka i wymiany oqiunna za 1 runde) za kazdym razem wchodzili do PO.

nikt taka przewaga wygranych wzgledem reala sie tu nie poszczyci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

W tym przypadku to by wypadało oczyścić dobre imię Rady która nic w tym względzie na sumieniu nie ma. 

A kto ma pretensje do rady? W żaden sposób nie wykorzystałem pozycji radnego. 

Oficjalnie proponuję @Pablo81 i reszcie zatroskanej ligi nałożenie protekcji TOP5 z ewentualną zamianą na unprotected 2026 oraz wyrzucenie z dealu picku Wizards.

A nazywanie Griffina najgorszym kontraktem w lidze, który w momencie spadnięcia Noela i Dienga będzie expiringiem uważam za grubszy żart. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty @Qcin_69 zaoraeś team na PO z bardzo dobrymi perspektywami.

w imie czego? fartownego przejscia do finalu konfy, bo lbsowi nie chcialo sie pisac opisu

i tym sie roznimy. Ty liczysz na innych. ja licze na siebie. stad budze wiekszy szacunek.

mi zbudowanie knicks zajeł parenascie trejdow ,ty wykonales kilkaset, a efekt koncowy dalej c***owy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.