Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No dlatego mówię, veto jak najbardziej w przypadku takiego dealu jest to przecież sensowne- żeby nie było ze tak pi****le bo mnie nie ma w tym dealu 

http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=2369

to jest liga dynastyczna w fantasy gdzie zrobiłem taki deal- macie reakcje forum i moja odpowiedz :) 

Veto jest ok ale tylko w skrajnych przypadkach, jak zrobisz 50% czy nawet 66% to zabijesz grę, jak zrobisz 90% to z kolei sprawisz ze tylko skrajne wymiany będą blokowane a nie takie które są może nierówne, ale do obrony. 

No i dobra reakcja, bo taka wymiana powinna być zablokowana :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

O ten pick może być dobry.  Ale Draft cienki. Widziałeś jak ta klasa draftu. 23. Wyglada? Same chuchra. 

To daj 6 stówek to 50ziko się wyślę rop

prospektowi żeby dokarmić.

1 minutę temu, Lucas napisał:

No i dobra reakcja, bo taka wymiana powinna być zablokowana :D 

No ale to trzeba mieć jakaś klasę żeby się z tym zgodzić, a nie być Januarym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

#KULTURA#ORGANIZACJI#ORLANDO

koleny zawodnik wobec ktorego wiele pieknych slow powiedziano, na ktoego temat wielkie pieknych psalmow wyspiewano odchodzi

To są wszystko konsekwencje porażki z Knicks w playoffs :( 

Możesz szydzić, ale nie miałem wyboru.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że sprzedałem pick Spurs, bo jak Ignazz, który cygara odpala 100 dolarowym banknotem zacznie pozyskiwać assety za kasę z reala to będzie dynastia. 

A Qcin rzuci pracę ciechocińskiego sprzedawcy kebabów i zacznie pośredniczyć za kasę. 

Tak mnie nisko oceniasz ze potrzebuje pośrednika aby kupić sobie Walla?

Idą święta a mam trochę luźnej kasy akurat 

Wyjątkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przypomina mi się scena lub dwie z Piłkarskiego Pokera. 
 

1. To my Laguna możemy teraz wszystko. 

 


2. Już sobiem porachował. 
 

po prostu ta gra mnie kosztuje czasem mimo ze to zabawa trochę nerwów. Zdrowiej i taniej może wypaść jak ordynarnie kupię mistrzostwo niezależnie od kosztów finansowych bo to i tak są drobne ;)  w sumie mogę potraktować to jako inwestycje w zdrowie. A przecież cześć z Was może wystawić fakturę VAT to wrzucę w koszty a i Państwo zarobi. 

30 minut temu, Braveheart22 napisał:

Co oznacza zwrot: "Dzięki za grę GM Memphis"? Aż taka ostra Rada Ligi, że kolega stracił posadę? XD

Wypad z baru. Podoba mi się taki Komisz. U nas by leciał Eld czy Styczeń? 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

czemu użycie zgodnego z regulaminem systemu miałoby zabijać sens gry?

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? Czemu Boston ma w składzie Tatuma i Browna jako darmowe picki? Czemu Kings oddali kiedyś swap i first roundera za jakiś trash do Sixers?

Eld zrobił kiepską wymianę, ale w realu są takie wymiany, więc w beGM też powinny być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Co oznacza zwrot: "Dzięki za grę GM Memphis"? Aż taka ostra Rada Ligi, że kolega stracił posadę? XD

Dokładnie xd 

Na szczęście udało się potem za Edwardsa pozyskać Rudyego Goberta :D i zostawić Hayesa w zespole wiec nie ma tego złego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? Czemu Boston ma w składzie Tatuma i Browna jako darmowe picki? Czemu Kings oddali kiedyś swap i first roundera za jakiś trash do Sixers?

Eld zrobił kiepską wymianę, ale w realu są takie wymiany, więc w beGM też powinny być. 

Niestety wypada się zgodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? 

Bo to "miodzio fit" jest. Musi kosztować ;)

Weto służy skandalicznie słabym wymianom wypaczającym zabawę. 

Oddanie unprotected first picka z potencjałem na loterię za dwa 2nd roundery się w to nie łapie. 

Ale DeAndre Jordan za paczkę assetów czy Ivan Rabb za Giannisa już tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? Czemu Boston ma w składzie Tatuma i Browna jako darmowe picki? Czemu Kings oddali kiedyś swap i first roundera za jakiś trash do Sixers?

Eld zrobił kiepską wymianę, ale w realu są takie wymiany, więc w beGM też powinny być. 

No i są u nas słabe wymiany, sam takie zrobiłem i pewnie większość takie zrobiła, ale ta to przekracza granice dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eld, odjebales mega słaby ruch i nawet tego nie dostrzegasz i się bronisz :D do tego chyba ze sto razy mnie tam przywołałes, a tylko potwierdziłeś to co wczoraj Ci cały czas wytykałem - ze dzialas bez jakiegokolwiek planu :) Sposobów by dostać lepszy zwrot było pewnie blisko miliona, a jeśli Ty myślisz, ze Giannis czy jakikolwiek top FA pojawi się w tak zarządzanej Organizacji bo Ty mu zrobiłeś wolne miejsce w salary to cóż, powodzenia :) 

Juz mogłeś chociaż poczekać z 2-3 miesiące i zobaczyć jak się sytuacja w lidze rozwinie, a Ty oddałeś pick(już bez znaczenia o jakiej wartości czy to będzie 1 czy 10) za nic, za darmo, za 2x2nd picki i 5 mln które są warte tyle co nic, najgorsze w tym wszystkim ze Ty tego nie dostrzegasz przez dumę:) 

Jak Ty potrafisz manipulować, a co najgorsze kłamać. Wielę razy prosiłem o przytoczenie jakiegoś mojego cytatu który mi zarzuciłeś. Ile razy to zrobiłeś? Zero. Więc poproszę ostatni raz - pokaż mi gdzie i w którym momencie bronie tego trejdu oraz w którym momencie odniosłeś wrażenie, że nie dostrzegam tego przez dumę? Zapewniam, że w żadnym. Odpowiadałem na pytania ludzi.

Co do Giannisa. Aha. Oddałem jeden pick za cash i 2x 2nd i Gainnis na mnie nie spojrzy. No oczywiście. Prędzej spojrzy na Sotę która to oddała Lillarda. Rzygać mi się chcę na myśl o Twojej klasyfikacji czym się będzie kierował FA. Tak samo jak mi chce się rzygać na myśl podziału na big market/small market. Skoro jestem ze smal market jak to sam czcigodny CM zaznacza i dodając do tego Twoje rozumowanie to i tak nie miał bym szans na większe nazwisko.

To dopiero jest idiotyzm - że gorzej wycenia się oddanie picku ponad oddanie Lillarda. Ale wyprowadzenie teamu na prostą to nawet się nie zająkniesz bo Ci nie na rękę, bo trzeba by było pochwalić kogoś innego niż samego siebie.

Zastanowił byś się dwa razy zanim coś napiszesz a nie po raz kolejny pierdolnął sobie z dwururki w stopę. 

Dla mnie jesteś skreślony na FA za oddanie Lillarda. Ja tylko oddałem pick, których wciąż posiadam jeszcze mnóstwo. 

I już pisałem - ale Ty słuchasz tylko swojego ego - nie zamierzam słuchać Twoich rad.

 

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Także nie zostawiłeś spalonej ziemi po sobie grając o wynik, co zawsze wiążę się z oddaniem assetów.

Do reszty odniosę się później, bo za dużo tego, a ja muszę się zbierać.

Czyli jednak nie zostawiłem w Bostonie spalonej ziemi jak tu niektórzy pisali? 

No to jak jest w końcu bo już się gubię.

 

43 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 Elda 

Wykreśl to słowo ze swojego słownika - dobrze Ci radzę. Człowieku bez drużyny.

 

32 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lud ma zawsze prawo głosu.

Wystarczy poważny temat i tyle. Niech 15 GMów ( 28 uprawnionych do głosowania ) opowie się za wetem i deal staje się nieważny, a płacze Jaśka i Elda stają się nieważne, będą musieli dla przyzwoitości nałożyć chociaż skromną protekcje, by uniknąć linczu.

Ja już swój lincz przeżyłem. Dziś. Wczoraj przed trejdem po atakach bez powodu od Qcina i CMa, wcześniej, że c***owo prowadzę Thunder, że zostawiłem spaloną ziemię w Bostonie więc generalnie mi to lata i powiewa.

A najgorsze jest to w tym, że Qcin z CMem nie znają umiaru, będą gnoić do skutku wyczerpując limit "xD i :D" do zera. Dziesiątki razy dawałem znać, żeby odpuścili. Że wystarczy, że wręcz już nie wypada. Za jednym się nawet przedwczoraj wstawiłem. Ale oni dalej swoje. Qcin nie raczył nawet zareagować na moje potrójne "eot".

Generalnie c***a to kogo obchodzi co teraz napiszę bo to moja prywatna sprawa ( a może i jakiś tam akt odwagi, że się tego nie wstydzę. DeRozan też się przyznał ) i na szczęście jest już ok ale moja 2 miesięczna nie obecność na forum na początku w lecie nie była spowodowana tym, że tak mi się uwidziało. Po prostu życie mi się tak rozpierdoliło przez ten jebany covid, że prawie straciłem firmę i Narzeczoną. Skończyłem u doktorka od główki który to stwierdził chorobę zwaną depresją egozgenną. Objawem jest np. że nic Ci się nie chce, wahania nastrojów, zniechęcenie do wszelakich przyjemnych czynności. Nawet dupczyć Ci się nie chce. Oglądasz TV, ale nie wiesz co leci. Kilka miechów łykania prochów i jest jak dawniej, jak nie lepiej, ale są też zalecenia - unikać tzw. toxic people. 

Stąd Panowie Qcin i CM - poszukajcie sobie lepiej nowego obiektu kpin, wylewania gnoju czy westchnień.

Co do transferu: obie doświadczone strony się dogadały - Założyciel beGM i Radny i tylko w gestii tego pierwszego jest, czy coś z tym zrobi czy nie. Sam zaświadczy, że słowem do niego nic w tej sprawie nie pisałem ( o jakiejś protekcji ). Pacta sun servanda. Nie będę bronił trejdu bo może okazać się on słaby i nie będzie się go dało obronić, ale nie musi. A po drugie nie mam na to najmniejszej ochoty. 

22 minuty temu, BMF napisał:

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? Czemu Boston ma w składzie Tatuma i Browna jako darmowe picki? Czemu Kings oddali kiedyś swap i first roundera za jakiś trash do Sixers?

Eld zrobił kiepską wymianę, ale w realu są takie wymiany, więc w beGM też powinny być. 

W końcu jakiś jebany głos rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wld współczuje, c***owa sprawa, większość z nas dostała po dupie przez coronke :) 

Nigdy nie chciałem Cię personalnie atakować, wiesz ze Cię lubię :) 

Bym wiedział, ze tam masz takie problemy to bym przecież zajął się Cambym :) 

Trzymaj się i powodzenia, wszystko się musi ułożyć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 

@january wstydź się tak wykorzystywać nieszczęścia innych. 

January niczego nie wykorzystał - oferta wyszła ode mnie a on ją jeszcze sam z siebie podbił, więc zejdźcie z niego. 

Jeśli chcecie kogoś obarczać za ten trade, to tylko mnie. 

3 minuty temu, ignazz napisał:

@Eld gruby wpis ale sporo prywatnych wątków. Wywal wpis proszę bo tam jest zbyt dużo osobistych kwestii a bardzo emocjonalne wpisy nie dają w internecie zbyt dużo. Wywal i gramy dalej! 

Nie sporo, a jeden prywatny zmierzający do konkluzji: unikaj toxic people. Nie po to mu bulę 120 PLN za wizytę aby go nie słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.