Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

A GM z długim stażem wyrzucił Leonarda na waiver i przejął go @karpik i cofnięto to, a głównym wrzeszczącym był Jasiek:) 

Nie widzę różnicy w obu tych sytuacjach, obie decyzje (Leonard i ta wymiana) były równie sensowne:)

Ja widzę dużą różnicę. 

Na wymianę picku zgodziły się obie strony. Nie twórzmy precedensu w tak istotnej dla gry kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

c***owy żart.

Wiedziałem, że zaraz padną teksty o żarcie, ale niesmak ogromny i tak pozostał.

to nie byl zart, to nie byl stereotyp

jestesmy narodem kretaczy

i z ta cecha akurat sie nie identyfikuje!

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Nie grałem rok temu u Was i nie wiem o co chodzi z Bol Bolem. Że wybrałeś za syzbko? Ja sam go chyba miałem w okolicach 15-20 miejsca :)

 

Wybrałem go z #15 :P W mockach był wtedy nawet momentami wyżej, a poszedl nisko, no ale w Nuggets go ogarną ;) No i mam dzięki temu gracza z Denver u siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld przepraszam za całe zamieszanie, rozumiem, że źle się z tym czujesz, mam nadzieję, że rozumiesz intencje. 

@january tak masz rację, okazja czyni złodzieja jak w przysłowiu.

Zapewniam Cię jednak, że gdyby była taka burza to bym pierwszy prosił o anulowanie tego dealu a jeżeli nie można to bym zrobił powrotny po prostu. 

Porównujesz do Simmonsa za unprotected. Po pierwsze kiedy to było i chyba mamy prawo czegoś się nauczyć, wyciągnąć wnioski? Po drugie to było za gracza a różne mamy opinie, prognozy graczy a tu jest klasyczne 10$ a może nawet 100$ (loteria) za 2,5$.

Jeżeli jesteś pewny, że to nie będzie loteria to zrób protekcje top10 i możemy się rozejść po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jestesmy narodem kretaczy

i z ta cecha akurat sie nie identyfikuje!

Dziwne, bo twój nick jest synonimem krętactwa, mataczenia i szwindlów.

A co do dealu to problemem jest, że Eld przecenia swój zespół. Ja nie widzę tu podstawy do zablokowania dealu, chociaż uważam, że ten deal jest nawet gorszy i mniej racjonalny niż Kuminskas. Bo RonnieArtestics mógł sądzić, że Kuzminskas to będzie wartościowy gracz. A tutaj Eld wydaje się żyć w jakiejś fatamorganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lucas napisał:

Nikt na FA nie został tak okradziony jak Knicks rok temu z Rubio

Okradanie człowieka morza od dzisiaj powinno być w pełni popierane przez społeczność BeGM.

Teraz żałuję, że Davis podpisał w Knicks. Ten oszust pewnie dalej będzie twierdził, że brak PO dla Irvinga i Leonarda to był przypadek, a nie kolejna próbka jego cwaniactwa i genu złodziejstwa.

Inna sprawa, że Rubio od Kings dostał rolę startera i lepszą kasę, więc nie wiem gdzie te okradanie przy bieda ofercie Knicks.

Ale wy złodzieje musicie się trzymać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Okradanie człowieka morza od dzisiaj powinno być w pełni popierane przez społeczność BeGM.

Teraz żałuję, że Davis podpisał w Knicks. Ten oszust pewnie dalej będzie twierdził, że brak PO dla Irvinga i Leonarda to był przypadek, a nie kolejna próbka jego cwaniactwa i genu złodziejstwa.

Inna sprawa, że Rubio od Kings dostał rolę startera i lepszą kasę, więc nie wiem gdzie te okradanie przy bieda ofercie Knicks.

Ale wy złodzieje musicie się trzymać razem.

A to @Lucas tez jest złodziejem? Marcus masz jakiś ranking Złodziei? To już 2 o którym piszesz ale nie chcesz się podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

No cóż. Jak ja wytrzezwialem jakie 3y temu i zobaczyłem jaki deal uzgodnilem za Gasola to poszedłem się znowu nawalic, a nie myślałem o odkrecaniu jeszcze nie oficjalnego, ale już klepnietego słownie dealu.

Chwilę temu dosłownie Fournier za unprotected 1st Hawks poleciał co jest chyba jeszcze gorszą wymiana i nawet słowa oburzenia nie bylo tylko zazdrosc reszty.

Jakoś nie widziałem byś teamom które okradles  za stare kradzieże teraz np Bena Simmonsa w ramach rekompensaty oferował, czy karpik Ziona komuś. No sorry co to za pomysły że mam sam siebie oslabiac, bo inni GMowie niezadowoleni ze to im się nie powiodło w takiej samej próbie.

Ainge w NBA prawie się pewnie zdecydował na zwrot Tatuma do Nets, a Presti poważnie rozważa zwiększenie projekcji dla pickow Rockets.

 

Daj już se siana. Jęczysz, bo wiesz, że ten deal to rozbój w biały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie ma rankingu złodziei :)

Złodziej Człowiek morza grozi pozwem na PW :)

Czekam niecierpliwie.

No chłopak nie ma zleceń na żywo wiec szuka okazji na forum beGM do zarobków. 
 

Efekt niestety będzie taki jak przy Patronite Kubosława :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Teraz żałuję, że Davis podpisał w Knicks. Ten oszust pewnie dalej będzie twierdził, że brak PO dla Irvinga i Leonarda to był przypadek, a nie kolejna próbka jego cwaniactwa i genu złodziejstwa.

mordko ja jestem imigrantem albo w twoim jezyku jak to nazwac bo nie wiem czy zrozumiesz, nie urodzilem sie w Polsce, wiec nie mam teog genu

w przeciwienstwie do ciebie

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.