Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

To jak zwykle wina @Qcin_69, bo wczoraj naobrazal że Eld jest c***owym gm (ja się nie zgadzam z dotychczasowa ocena, zrobił kilka ok deali, kilka gorszych, jak większość tu), więc Eld po złości pokazał co to są dopiero c***owe wymiany xd

nawet to napisałem qcinowi taką wersję że ma za swoje.

Teraz, Lucas napisał:

Nikt na FA nie został tak okradziony jak Knicks rok temu z Rubio

ja z Derrickiem Whitem w tym roku też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Trade został klepnięty przez GM-ów z długim stażem. Nie róbmy sobie jaj z jakąś modyfikacją wymiany.

A GM z długim stażem wyrzucił Leonarda na waiver i przejął go @karpik i cofnięto to, a głównym wrzeszczącym był Jasiek:) 

Nie widzę różnicy w obu tych sytuacjach, obie decyzje (Leonard i ta wymiana) były równie sensowne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

to jest stwierdzenie o polakach, przesiakniete obserwacja otaczajacej rzeczywystosci

Mów k**** za siebie, złodzieju.

Swego czasu toczyłem taką dyskusje z @Qcin_69 czy podobnymi wartościami kieruje się w życiu i czy takie wartości córkom przekazuje. To twierdził, że BeGM to tylko zabawa.

A teraz posty, że wszyscy Polacy kradną i najlepszy jest ten co ukradnie najwięcej?

W pysk Wam obu można splunąć. To chyba więcej do wódki nie usiądziemy za te teksty o Polakach-złodziejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie No deal wyglądał jak wałek roku :D już myślałem, ze Eld się serio obraził na mnie i zrobił to specjalnie, a potem myślałem ze po prostu trollowal, No ale popisaliśmy normalnie i on na serio uważa ze to dobry deal :D wiec No cóż, mówi się trudno, mleko się rozlało, a Eld niestety potwierdził kto we wczorajszej wymianie zdań miał racje :) 

Veto byłoby najgorszym pomysłem w tej grze i by ja zabijalo, zawsze są wymiany które ktoś wygrywa i ktoś przegrywa, a tu by się zaczęły vetowania deali gdzie ktoś uważa, ze ktoś dał za mało o 2 rundę. 
 

Ciekawostka-jak Mac przejął Minnesote to wszystkie deale Soty szły do akceptacji przez Radę i wszystkie były odrzucane, ze Mac je przegrywa :) jakby wszystkie były wrzucone przeze mnie to wszystkie byłyby vetowane, ze kradnę :) 

Nie dajcie się zwariować, Eld zrobił top3 najgorszych deali w historii BeGM ale nie jest w grze 1dzien żeby coś takiego nagle blokować.

A @MMM2121 mogłeś brać Lillarda z assetami za Curryego, lub wziąć znacznie lepszy pakiet niż Boston, ale nie chciales i nie mam pojęcia co robi Minnesota obok Lakers i Knicks jak my podczas wszelkich głosowań (zwłaszcza tych na FA) mamy zawsze pod górkę :) 

bo to jest ta kultura organizacji XD 

ja wiem, że deale są esencją tej gry, ale plis jest coś takiego, jak zdrowy rozsądek i próbujesz teraz rozciągnąć to do absurdu. 

Jeśli takie deale mają przechodzić, bo użytkownik nie jest nowy, to ja z wielką chęcią, któremuś z Gm-ów których lubię, oddam Stefana i Draymonda za cap space, jak już robimy z tej gry parodię to czemu nie iść całego? 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Nikt na FA nie został tak okradziony jak Knicks rok temu z Rubio

to bylo pierdolone zlodziejstwo, a jakos nie grozilem odejsciem.

przypomne, stratny na tym jestem jakies 50 mln i co najmniej 2 picki 2-rundowe

takze dzieki Wam. pokazaliscie najlepszegmu gm'owi miejsce w szeregu. mozecie byc dumni

w szczegolnosci @january i @Qcin_69 ktorzy cala akcje dokladnie zorganizowali

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

A GM z długim stażem wyrzucił Leonarda na waiver i przejął go @karpik i cofnięto to, a głównym wrzeszczącym był Jasiek:) 

Nie widzę różnicy w obu tych sytuacjach, obie decyzje (Leonard i ta wymiana) były równie sensowne:)

To, jeśli z tą wymiana nic nie robimy to Kawhi idzie do Dallas / jest głosowanie o niego, bo ktoś jeszcze się zgłosił. Choć waiver chyba zapędy od tego kto jest gorszy i gorszy ma pierwszeństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mów k**** za siebie, złodzieju.

Swego czasu toczyłem taką dyskusje z @Qcin_69 czy podobnymi wartościami kieruje się w życiu i czy takie wartości córkom przekazuje. To twierdził, że BeGM to tylko zabawa.

A teraz posty, że wszyscy Polacy kradną i najlepszy jest ten co ukradnie najwięcej?

W pysk Wam obu można splunąć. To chyba więcej do wódki nie usiądziemy za te teksty o Polakach-złodziejach.

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

To, jeśli z tą wymiana nic nie robimy to Kawhi idzie do Dallas / jest głosowanie o niego, bo ktoś jeszcze się zgłosił. Choć waiver chyba zapędy od tego kto jest gorszy i gorszy ma pierwszeństwo?

Warriors nie mają cap space, więc idzie do Dallas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie widzę różnicy w obu tych sytuacjach, obie decyzje (Leonard i ta wymiana) były równie sensowne:)

Akurat tu różnica jest prosta, gdyż CM szybko napisał że to była pomyłka czy tam prowokacja etc i żałuje tego ruchu.

Eld zaś nadal jest chętny do wymiany zdaje się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

A teraz posty, że wszyscy Polacy kradną i najlepszy jest ten co ukradnie najwięcej?

W pysk Wam obu można splunąć. To chyba więcej do wódki nie usiądziemy za te teksty o Polakach-złodziejach.

Teraz to już nie wiem czy jestem w BeGM czy na jakiejś grupie cała Polska wspiera PiS, ale naprawdę branie na poważnie żartów że swojego kraju i rodaków to topkek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

 

Widzicie na tu i na teraz a ja patrzę na to że za rok mam ekstra 10M luźno do zadysponowania, BaE, nie muszę i nie chce kolejnego rookasa podpisywać jak mam ich całe stado na każdej pozycji i do tego 2x 2nd zawsze mile widziane :).

Btw. czyli oddałeś unprotected lottery 1st round pick po to, żeby być dokładnie w tym samym miejscu, w którym byłeś, zanim wydałeś 3 dni temu 10 milionów na Juancho?...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Akurat tu różnica jest prosta, gdyż CM szybko napisał że to była pomyłka czy tam prowokacja etc i żałuje tego ruchu.

Eld zaś nadal jest chętny do wymiany zdaje się :(

No ale tam prawo zadziałało wstecz, a tu Eld będzie się upierał, że ma rację, ale dla dobra organizacji Thunder powinno się to zawetować po prostu.

Mi tam ktoś wypomina Bookera czy Bol Bola (on jeszcze będzie panem koszykarzem zobaczycie), każdemu można coś wypomnieć pewnie, ale no sprzedaz picku bez protekcji za cash to jest szkodliwość dla własnej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Teraz to już nie wiem czy jestem w BeGM czy na jakiejś grupie cała Polska wspiera PiS, ale naprawdę branie na poważnie żartów że swojego kraju i rodaków to topkek

c***owy żart.

Wiedziałem, że zaraz padną teksty o żarcie, ale niesmak ogromny i tak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale tam prawo zadziałało wstecz, a tu Eld będzie się upierał, że ma rację, ale dla dobra organizacji Thunder powinno się to zawetować po prostu.

Mi tam ktoś wypomina Bookera czy Bol Bola (on jeszcze będzie panem koszykarzem zobaczycie), każdemu można coś wypomnieć pewnie, ale no sprzedaz picku bez protekcji za cash to jest szkodliwość dla własnej organizacji.

Nie grałem rok temu u Was i nie wiem o co chodzi z Bol Bolem. Że wybrałeś za syzbko? Ja sam go chyba miałem w okolicach 15-20 miejsca :)

NA ten moment myślę już w real nba w redrafcie by spokojnie poszedł w 1rundzie po tym co pokazał w bańce.

Co do Bookera to jest on Ci bardzo wdzięczny bo ma możliwość grania o coś więcej niż tylko mistrzostwo, ale też bycie w niesamowitej kulturze organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to bylo pierdolone zlodziejstwo, a jakos nie grozilem odejsciem.

przypomne, stratny na tym jestem jakies 50 mln i co najmniej 2 picki 2-rundowe

takze dzieki Wam. pokazaliscie najlepszegmu gm'owi miejsce w szeregu. mozecie byc dumni

Ale groziłes jak Bułek nie chciał potwierdzić dealu który negocjował najebany xddd

 

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

bo to jest ta kultura organizacji XD 

ja wiem, że deale są esencją tej gry, ale plis jest coś takiego, jak zdrowy rozsądek i próbujesz teraz rozciągnąć to do absurdu. 

Jeśli takie deale mają przechodzić, bo użytkownik nie jest nowy, to ja z wielką chęcią, któremu z Gm-ów których lubię, oddam Stefana i Draymonda za cap space, jak już robimy z tej gry parodię to czemu nie iść całego? 

:D 

Ale ja  się zgadzam, ze Eld zrobił top3 najgorszych wymian w historii i chyba od 3 miejsca jest cholernie daleko :D mowie tylko, ze wprowadzenie Veta zabije te grę bo nie będzie ono służyło oczywistym walkom jak ten czy 1 runda za Kuzmikasa czy kogoś tam, ale zacznie być tutaj narzędziem do vetowania każdej nawet minimalnie nierównej wymiany bo ktoś uważa tak a ktoś inny srak- a tutaj przykład z Decyzjami Rady po wysyłaniu deali Maca do nich pokazuje ze to veto jest zupełnie od czapy w tych realiach, a jeśli miałoby zostać wprowadzone to nie większość powinna decydować tylko powinno być przynajmniej 28-liczba GM biorących w udziale za tym żeby wymianę zawetować to wtedy jak najbardziej popieram pomysł :) 

@MarcusCamby xD czy moja osoba musi się pojawia przy okazji każdej inby na tej forum xD nawet specjalnie wczoraj nic nie pisałem o tej wymianie publicznie zeby nie robić zamieszania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.