Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Bo Bogdan był wart więcej niż 15mln na sezon. I nie pomyliłem się odrzucając te extension :)

Ta, gdybym nie dał mu w ciemno tyle co dostał RL to nie wiadomo jakby się skończyło, bo ziobro zainteresowania nim było u innych :( 

@człowiek...morza ma +1 do głosu na FA za znajomość The Wire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ode mnie @SlaKB jak sprowadzi tego Haya (a ponoć sprowadzi) też ma głos na tak w sprawie Giannisa.

Grek był bardzo za extension, może nawet w RL jeszcze je klepnie, ale RL Bux trochę się w ten offseason (nie tylko SnT BB) skompromitowali jako zarząd.

A Kemba-Hay-Gallinari-Lopez to brzmi ładniej dla uszu Greka zapewne niż Holiday-DiVicenzo-Middleton-Lopez. Zwłaszcza, że jest też plan na przyszłość.

Nie doceniacie renomy w lidze Kemby i Haya jako graczy.

no to ciekawe, davis na nie, giannis na tak

fajnie fjanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Jakby co to Giannis dostanie propozycje w IV turze gdy trejdy będą oficjalne, żeby nie było niedomówień.

Masz mój głos jezeli ... złożysz poprawna ofertę. W morzu błędnych i nieważnych wyróżnisz się. Doceniam wzmocnienia. Jako 1/29 gracza jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja u Davisa byłem konsekwentnie za 2+1 (przecież dostałeś głos na TAK w 1 turze ode mnie, gdzie Mavs i Nets bardziej agresywanie arumentowali).

ale na 4+1 byles na nie, 

czym sugeruejsz ze perspektywy supportu bucks sa lepsze od mojego supportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Najgorszy zestaw praktycznie możliwy jak chodzi o teammates w szatni (Leonard, Irving, Beasley) to 3.

bylo juz przytaczane wiele fragmentow jak znamienitym teammetem jest irving

ibaka pewnie przyszdl do clippers bo nie lubi leonarda

beasley wtf. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley jest idiotą, ale nie było narzekania na to, ze jest jakims złym teammates w szatni, przynajmniej w Denver, potem nie śledziłem :P Burdel Timberwolves to już inna sprawa i tam dopiero Malikowi zaczęło aż tak odpierdalać. Coś tam jako gracz Denver zrobił już nie pamiętam co dokładnie (bójka z kimś?), ale nie były to takie aferty jak po wymianie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Beasley jest idiotą, ale nie było narzekania na to, ze jest jakims złym teammates w szatni, przynajmniej w Denver, potem nie śledziłem :P Burdel Timberwolves to już inna sprawa i tam dopiero Malikowi zaczęło aż tak odpierdalać. Coś tam jako gracz Denver zrobił już nie pamiętam co dokładnie (bójka z kimś?), ale nie były to takie aferty jak po wymianie :P 

a jakie byly po wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Tak się składa ze Minnesota jest jedynym zespołem w lidze który ma i jedno i drugie i może spokojnie zrobić snt z Giannisem w razie co a ten dalej dołączyłby do top3 zespołu ligi mimo ogólnej niechęci do mnie i z tym chyba nie będziesz polemizował?

W przypadku Giannisa myślę warto wskazać coś nietypowego.

Otóż całkiem niedawno pojechał na wakacje do ... Szwecji.

Wydaje mi się, że w Minny często można spotkać podobną pogodę co w Szwecji w listopadzie i może to być kluczowe, tak jak dla innych FA jest pogoda w HEAT czy LA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

W przypadku Giannisa myślę warto wskazać coś nietypowego.

Otóż całkiem niedawno pojechał na wakacje do ... Szwecji.

Wydaje mi się, że w Minny często można spotkać podobną pogodę co w Szwecji w listopadzie i może to być kluczowe, tak jak dla innych FA jest pogoda w HEAT czy LA.

 

Dobra dobra nie kombinuj. Giannis przyleciał tam dla kumpla a nie z powodu podobieństwa do lodowatej Minnesoty xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ozzy110 napisał:

Dobra dobra nie kombinuj. Giannis przyleciał tam dla kumpla a nie z powodu podobieństwa do lodowatej Minnesoty xd

Ale ten kumpel nie mieszka w Szwecji tylko własnie razem z Giannisem i jeszcze jakimś ziomkiem wybrali Szwecję na wakacje.

Nie piszę, że Giannis musi trafić do Minny, ale do jednych z miast które słyną z zimnej pogody w NBA, a więc Minnesota lub Toronto.

Toronto się przeniosło do Tampy, gdzie jest bardzo ciepło, a więc zostaje tylko Minnesota jednak.

Żadne kombinowanie tylko suche fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Ale ten kumpel nie mieszka w Szwecji tylko własnie razem z Giannisem i jeszcze jakimś ziomkiem wybrali Szwecję na wakacje.

Nie piszę, że Giannis musi trafić do Minny, ale do jednych z miast które słyną z zimnej pogody w NBA, a więc Minnesota lub Toronto.

Toronto się przeniosło do Tampy, gdzie jest bardzo ciepło, a więc zostaje tylko Minnesota jednak.

Żadne kombinowanie tylko suche fakty.

Trzeba przyznać, ze sensownie piszesz, niestety obawiam się, ze Giannis podpisze jednak supermaksa i zdziwię się jakby było inaczej, niemniej gdyby nie podpisał to Minnesota powinna być głównym faworytem do podpisu Greka, bo ma faworyta teraz + 10x1st pick przez 7 lat + młodzież jak Bridges i R.Williams na RC - można nas nie lubić (znaczy głównie mnie xd) ale No jeśli ma decydować jakość zespołu to raczej nie będzie zbyt długiej dyskusji :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Ale ten kumpel nie mieszka w Szwecji tylko własnie razem z Giannisem i jeszcze jakimś ziomkiem wybrali Szwecję na wakacje.

Nie piszę, że Giannis musi trafić do Minny, ale do jednych z miast które słyną z zimnej pogody w NBA, a więc Minnesota lub Toronto.

Toronto się przeniosło do Tampy, gdzie jest bardzo ciepło, a więc zostaje tylko Minnesota jednak.

Żadne kombinowanie tylko suche fakty.

Ale Max Burgers jest tylko w Miami więc niestety trafi do @tangiers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ale Max Burgers jest tylko w Miami więc niestety trafi do @tangiers

Gdyby tak było to rzeczywiście byłby solidny argument.

Pozwolę go sobie jednak rozważyć i obalić.

Chociaż imo przy wyborzy lokalizacji na wakacje dużo większe znaczenie ma pogoda niż restauracje. Ile czasów spędza się w restauracji, a ile poza nią?

Imo więcej poza nią.

Pogoda to pogoda.

Jednak czy Ty przypadkiem mnie nie trollujesz z tym max burgerem w Miami?

Nie znam sieci i staram się sprawdzić w necie czy to prawda i np w tym linku:

https://www.maxpremiumburgers.pl/znajdz-max/restauracje/

Są tylko w 4 krajach ( w tym Polska ), ale nie ma USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Gdyby tak było to rzeczywiście byłby solidny argument.

Pozwolę go sobie jednak rozważyć i obalić.

Chociaż imo przy wyborzy lokalizacji na wakacje dużo większe znaczenie ma pogoda niż restauracje. Ile czasów spędza się w restauracji, a ile poza nią?

Imo więcej poza nią.

Pogoda to pogoda.

Jednak czy Ty przypadkiem mnie nie trollujesz z tym max burgerem w Miami?

Nie znam sieci i staram się sprawdzić w necie czy to prawda i np w tym linku:

https://www.maxpremiumburgers.pl/znajdz-max/restauracje/

Są tylko w 4 krajach ( w tym Polska ), ale nie ma USA.

Wpisz sobie w google maxBurgers restaurants in usa i zobacz na mapę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Gdyby tak było to rzeczywiście byłby solidny argument.

Pozwolę go sobie jednak rozważyć i obalić.

Chociaż imo przy wyborzy lokalizacji na wakacje dużo większe znaczenie ma pogoda niż restauracje. Ile czasów spędza się w restauracji, a ile poza nią?

Imo więcej poza nią.

Pogoda to pogoda.

Jednak czy Ty przypadkiem mnie nie trollujesz z tym max burgerem w Miami?

Nie znam sieci i staram się sprawdzić w necie czy to prawda i np w tym linku:

https://www.maxpremiumburgers.pl/znajdz-max/restauracje/

Są tylko w 4 krajach ( w tym Polska ), ale nie ma USA.

A to jak nie znasz to polecam sprawdzić. Burgery naprawdę sztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Ale Max Burgers jest tylko w Miami więc niestety trafi do @tangiers

W Gdańsku tez wiec kto wie. Ikea obok i można szwedzkie klopsiki taniej. Pogoda się zgadza. 

7 godzin temu, ozzy110 napisał:

A to jak nie znasz to polecam sprawdzić. Burgery naprawdę sztos

Mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.