Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, BMF napisał:

A czemu Sixers w realu mają w składzie Harrisa na maxie? Czemu Boston ma w składzie Tatuma i Browna jako darmowe picki? Czemu Kings oddali kiedyś swap i first roundera za jakiś trash do Sixers?

Eld zrobił kiepską wymianę, ale w realu są takie wymiany, więc w beGM też powinny być. 

Rozumiem Twój TOK myślenia, ale.... 

1. Jeżeli w grę wchodzą gracze, to każdy może się pomylić co do potencjału gracza i oni i my. Normalne. Masz rację. 

2. Tu chodzi o coś prostszego do oceny, bo zazwyczaj pick w okolicach 10-20 jest cenniejszy niż picki nawet dwa w okolicach 31-60 i kasa. 

Tak jakby ktoś to zmieniał 10$ na 2x2$ i jeszcze 2$

3. I też nie chodzi o to co powyżej a to, że pick 1-3 jest ileś (dużo) lepszy niż te 2 drugorundowce i cash. Tu chyba nie ma miejsca na polemikę. Abstrahując oczywiście od wyborów. 

To dla porównania jest rozmiana 100$ na 2x2$ + 2$.

4. Ryzyko, że będzie punkt 3 jest wg mnie nieproporcjonalne do ceny. Zdecydowanie. 

Dlatego zwykła protekcja nawet 1-3 zalatwiła by sprawę. Deal byłby nierówny, ale bez gównoburzy, przynamniej z mojej strony. 

To nie jest kwestia oceny potencjału graczy, bo ich nie ma w tym dealu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas nie ma toxic people. Serio. To niewinne igraszki takie żarty chłopaków bo w rzeczywistości to są zajebisci ludzie. A ze tu idzie szydera to inna para kaloszy. Nadreakcja Eld z twojej strony. Wydaje mi się ze każdy z nas jest pasjonatem nba a dopiero w dalszej kolejności wkurzaniem innych. Ale to taki Monty Python „ jak wkurzać ludzi” niż poważna akcja przeciw komuś. A mnie niezwykle zadziwia i bardzo cieszy ze możemy politycznie się nie zgadzać a grać wspólnie i rozmawiać otwarcie. @julekstep czy @fluber.

cos dzieli coś łączy. Takie życie.
a pewne żarty z kogoś uważam za dopuszczalne i uważam ze im bardziej pozwala ktoś sobie na atak żartu tym bardziej się wzajemnie lubi i jest ta nic sympatii. Żartuje się zawsze więcej w dobrym towarzystwie. Nie odwrotnie.  

Chciałem rzucić żartem z tych 120 zeta ze mega tanio i to lipny musi być gość ale się powstrzymam. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Miałem nie wyprzedawać Detroit, ale potrzebna kasa na Series X'a. Ktoś chętny na Moranta i spółkę? Możecie jeszcze dorzucić Valhalle XD

Żarty żartami ale jak rzucę tysiaka i dla niepoznaki Zubaca na wyrównanie to rurka może zmięknąć. Po czym Zubac zagra życiówkę a Morant zacznie chodzić po burdelach z Hardenem. Musisz bardziej się postarać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Miałem nie wyprzedawać Detroit, ale potrzebna kasa na Series X'a. Ktoś chętny na Moranta i spółkę? Możecie jeszcze dorzucić Valhalle XD

Valhalla średnia IMO, to znaczy bawię się spoko w połowie gry, ale brakuje mi klimatu.

Tylko jbc ja nie jestem typowym graczem i po prostu wykorzystuje pandemię, żeby sobie pograć xd No brakuje mi tej "magii" i klimatu z choćby RDR2, bo gra mimo fajnego gameplay wydaje się pusta. Jestem w połowie i zrobię przerwę na Cyberpunka.

@człowiek...morzamorza przestanmy udawać, że to co pisze ESPN w tych rankingach pod kliki ma jakieś znaczenie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Ale u nas nie ma toxic people. Serio. To niewinne igraszki takie żarty chłopaków

Ale pisałem wczoraj coś takiego: "żart jest wtedy kiedy śmieją się obie strony". Ja się nie śmiałem czemu na spokojnie dałem wyraz. Nie podziałało. 

Jeśli ktoś nie reaguje na eot, żeby zszedł ze mnie, żeby dał mi spokój, żeby pilnował swojej kuwety a ten co raz bardziej ciśnie to jak inaczej mogę kogoś takiego nazwać jak nie toxic man? Dla jednego to będzie nadreakcja, a dla mnie normalne zachowanie obronne. Szkoda, że jak od trzech dni dawałem Qcinowi do zrozumienia, że mam dość jego zaczepek nie wyłapał tego tylko jechał dalej. Więc poszło wyznanie którego się nie wstydzę.

A poza tym nie chce mi się już o tym gadać.

Jutro koniec zbierania ofert na III turę a ja mam raptem oferty od 5 osób. 

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Rozumiem Twój TOK myślenia, ale.... 

1. Jeżeli w grę wchodzą gracze, to każdy może się pomylić co do potencjału gracza i oni i my. Normalne. Masz rację. 

2. Tu chodzi o coś prostszego do oceny, bo zazwyczaj pick w okolicach 10-20 jest cenniejszy niż picki nawet dwa w okolicach 31-60 i kasa. 

Tak jakby ktoś to zmieniał 10$ na 2x2$ i jeszcze 2$

3. I też nie chodzi o to co powyżej a to, że pick 1-3 jest ileś (dużo) lepszy niż te 2 drugorundowce i cash. Tu chyba nie ma miejsca na polemikę. Abstrahując oczywiście od wyborów. 

To dla porównania jest rozmiana 100$ na 2x2$ + 2$.

4. Ryzyko, że będzie punkt 3 jest wg mnie nieproporcjonalne do ceny. Zdecydowanie. 

Dlatego zwykła protekcja nawet 1-3 zalatwiła by sprawę. Deal byłby nierówny, ale bez gównoburzy, przynamniej z mojej strony. 

To nie jest kwestia oceny potencjału graczy, bo ich nie ma w tym dealu. 

 

W 100% się z Tobą zgadzam, ale nie myślałem o tym o 1:00 w nocy o żadnej protekcji.

No i jak widać swój pogląd widzenia można napisać w cywilizowany sposób. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

to nie byl zart, to nie byl stereotyp

jestesmy narodem kretaczy

i z ta cecha akurat sie nie identyfikuje!

 
  •  

Nie czytaj już Gazety Koszernej, od iluś lat jest niemodna :) 

Murzynom w Bantustanie ich zarządcy tak wmawiają. Krętaczami są konkretne osoby i to nie ma większego znaczenia, czy krętacz jest z kraju X, czy z kraju Y. Krętacz to krętacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wy tu macie jazdy! xD ( @ignazz oznaczył to wszedłem i poczytałem)

z tego miejsca zapraszam od kolejnego sezonu do Simbasketu - za 2 dni zaczynają się PO's to możńa poczytać i zobaczyć prawdzie e-enbiejowskie emocje w sympatycznej i czilloutowej atmosferze!

(co prawda Magic na najbliższe lata są przyklepani jako mistrz, ale walka o 2gie miejsce też jest ekscytująca!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale Wy tu macie jazdy! xD ( @ignazz oznaczył to wszedłem i poczytałem)

z tego miejsca zapraszam od kolejnego sezonu do Simbasketu - za 2 dni zaczynają się PO's to możńa poczytać i zobaczyć prawdzie e-enbiejowskie emocje w sympatycznej i czilloutowej atmosferze!

(co prawda Magic na najbliższe lata są przyklepani jako mistrz, ale walka o 2gie miejsce też jest ekscytująca!)

Znowu nie docenisz Wielkich Trailblazers, nawet w nie swoim temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Takie prawo. Prawnik mi powiedział bierz Pan polubownie, póki żona chce, bo niejedno widział jak do gołej dupy faceta rozbierano :)

Troszkę mit z tym w samych skarpetkach ale jeżeli to cena spokoju to może warto od nowa budować i szybko odbić straty. Szkoda życia na walkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A Camby to ma mało problemów w życiu? Żona mnie stuknęła na 3/4 majątku. 

Zajmij się oraniem BMFa czy Karpika to będziesz kozak :)

Już krytykowałem BMFa za początek w Memphis :P a Karpia za wątpliwa moralność :P 

Ciebie się jednak najlepiej jebie, bo inni maja dystans a Ty się nagrzewasz :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Troszkę mit z tym w samych skarpetkach ale jeżeli to cena spokoju to może warto od nowa budować i szybko odbić straty. Szkoda życia na walkę. 

Ostatnio się znajomy w podobnej sytuacji rozwodził, to kobieta wzięła nieruchomość, sporą część oszczędności i jeszcze chciała astronomiczne alimenty.

To sędzia człowiekiem się okazał i powiedział "ale wie Pani, ojciec też musi z czegoś żyć". Taki czarny humor będący samym życiem.

Także do gołej dupy to wiadomo przesada, ale ostro po dupie finansowo się dostaje.

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ciebie się jednak najlepiej jebie, bo inni maja dystans a Ty się nagrzewasz :D 

Jeszcze się pokłonisz CambyGOATowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Już krytykowałem BMFa za początek w Memphis :P a Karpia za wątpliwa moralność :P 

Ciebie się jednak najlepiej jebie, bo inni maja dystans a Ty się nagrzewasz :D 

 

Dawaj na mnie, za bardzo mam wyjebane w gierki internetowe by się przejmować tym szambem które tu czytam od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.