Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie jest u nas możliwe stworzenie długoterminowo takich warunków jakie mają w rl NBA gwiazdy. Kwestia do przemyślenia jest czy skutkiem tego powinny być mniejsze wymagania gwiazd co do tych warunków czy większą ich mobilnosc

Przecież Karpik ma dwie narracje, którymi tylko żongluje.

a) Masz za słaby team, musisz się wzmocnić

b) Wzmocniłeś się, więc nie masz assetów i longterm twojemu zawodnikowi się nie opłaca podpisać tego kontraktu

Dziwne, że ktoś się jeszcze na to nabiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

b) Wzmocniłeś się, więc nie masz assetów i longterm twojemu zawodnikowi się nie opłaca podpisać tego kontraktu

No i gdzie tu jest kłamstwo?

Bucks zrobili fajna wymianę i ciężko jej nie docenić, ale nie stworzyli nią jakiejś super perspektywy Giannisowi na X lat i myślę, że RL ma lepszą z Jrue i Middletonem :P

 

Akurat na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No i gdzie tu jest kłamstwo?

Bucks zrobili fajna wymianę i ciężko jej nie docenić, ale nie stworzyli nią jakiejś super perspektywy Giannisowi na X lat i myślę, że RL ma lepszą z Jrue i Middletonem :P

Kemba-Hayward-Gallo chyba spoko wygląda :P na kolejny sezon myślę, że lepsza perspektywa niż z Jrue i Middletonem, a na przyszłość podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale to jest błędne koło.

Albo superstar chce mieć assety i sobie myśleć o przyszłości ( czyli w rzeczywistości żaden ) albo domaga się, by te assety ruszyć i mógł walczyć o mistrzostwo.

Tak się składa ze Minnesota jest jedynym zespołem w lidze który ma i jedno i drugie i może spokojnie zrobić snt z Giannisem w razie co a ten dalej dołączyłby do top3 zespołu ligi mimo ogólnej niechęci do mnie i z tym chyba nie będziesz polemizował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Kemba-Hayward-Gallo chyba spoko wygląda :P na kolejny sezon myślę, że lepsza perspektywa niż z Jrue i Middletonem, a na przyszłość podobna :)

Tu już dochodzimy do różnic w ocenie zawodników, ale u mnie może wychodzić to, że od dawna bardzo chciałem Jrue w Denver "prawdziwym" i ten ruch Bucks mimo wysypania tylu picków obecniam super, potem tylko zjebali te kwestie nieogarnięcia Bogdana :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale to jest błędne koło.

Albo superstar chce mieć assety i sobie myśleć o przyszłości ( czyli w rzeczywistości żaden ) albo domaga się, by te assety ruszyć i mógł walczyć o mistrzostwo.

Wiesz o ile rozumiem, że @człowiek...morza mógł jeszcze tak argumentować mając KAWHIA to z całym szacunkiem i sympatią do np. Kemby (od uConn!) to nie jest ta sama półka graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Kemba-Hayward-Gallo chyba spoko wygląda :P na kolejny sezon myślę, że lepsza perspektywa niż z Jrue i Middletonem, a na przyszłość podobna :)

Jak dla mnie to Gianis w „naszej” rzeczywistości powinien to docenić i byłbym skłony jako 1/29 jego agenta podpisać przedłużenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie Davisa oceniałem u nas inaczej niż większość (bo w końcu podpisał), ale ludzie po prostu mają na jakieś tematy inne zdanie i tu byłem w mniejszości. Z tym, ze Davis ma tam Kawhia i tego Irvinga oraz podpisał przedłużenie RL. Jeśli Giannis nie podpisze przedłużenia z Bucks to generalnie nie mamy o czym gadać moim zdaniem, a nawet jeśli je podpisze to moim zdaniem (ale tu jak pisałem @SlaKB bardzo cenię graczy, z którymi RL gra Giannis, więc znów mogę być w mniejszości) to wtedy możemy o tym rozmawiać.

Teraz, SlaKB napisał:

Giannis miał podpisać jak dostanie wzmocnienia to dostał Haywarda i Gallo, nic więcej nie byłem w stanie wykombinować, a teraz robta co chceta (chociaż @MarcusCamby miał rację że jak będą wzmocnienia to i tak się znajdzie jakieś ALE) 

No mnie nie zdziwi jeśli u nas podpisze, po prostu przedstawiam swoje zdanie, nie znaczy to, że mam rację / jestem w większości :P Bardzo doceniam ten ruch na już i to też pisałem, więc to nie jest tak, że jakoś Cię krytykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tak się składa ze Minnesota jest jedynym zespołem w lidze który ma i jedno i drugie i może spokojnie zrobić snt z Giannisem w razie co a ten dalej dołączyłby do top3 zespołu ligi mimo ogólnej niechęci do mnie i z tym chyba nie będziesz polemizował?

knicks maja jedna i drugie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja generalnie Davisa oceniałem u nas inaczej niż większość (bo w końcu podpisał), ale ludzie po prostu mają na jakieś tematy inne zdanie i tu byłem w mniejszości. 

szanuje twoja opinie marynarzu, ale tu gdzies jakas syrena Cie omotala.

niemniej czas wrocic na statek, na statek przyjaciol Knicks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Giannis miał podpisać jak dostanie wzmocnienia to dostał Haywarda i Gallo, nic więcej nie byłem w stanie wykombinować, a teraz robta co chceta (chociaż @MarcusCamby miał rację że jak będą wzmocnienia to i tak się znajdzie jakieś ALE) 

A skąd wiedziałem? Bo przerabiałem ten sam scenariusz.

- Anthony Davis domaga się gwiazd!

Są gwiazdy?

- Ale team nie ma przyszłości. Davis chce odejść!

Oczywiście ja extension Giannis klepnę z największą przyjemnością u jednego z najlepszych GMów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

szanuje twoja opinie marynarzu, ale tu gdzies jakas syrena Cie omotala.

niemniej czas wrocic na statek, na statek przyjaciol Knicks!

Ja jestem przyjacielem i wrogiem każdego, bo jestem ostoją obiektywizmu w tej grze! ;) 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Oczywiście ja extension Giannis klepnę z największą przyjemnością u jednego z najlepszych GMów w lidze.

Superstarom to każdemu klepiesz, a mi rok temu biednego (i nieprawidłowego, bo dałem więcej niż mogłem jak @mac w tym roku) Bogdana żałowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.