Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Deal nieważny @MarcusCamby nie możesz handlować Huerterem 

Szkoda, chciałem za te 300zł co mi przelał Ashigaru kupić dziecku pod choinkę bazę z bajki Psi Patrol :(

A tak serio, to chciałem pokazać czemu istnieje opcja weto Tobie, @Principe @BMF i reszcie, która nie rozumiem istnienia tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Szkoda, chciałem za te 300zł co mi przelał Ashigaru kupić dziecku pod choinkę bazę z bajki Psi Patrol :(

A tak serio, to chciałem pokazać czemu istnieje opcja weto Tobie, @Principe @BMF i reszcie, która nie rozumiem istnienia tej opcji.

Ale dla mnie veto spoko, serio ja popieram, ale nie na zasadach ze połowa GMow zagłosuje za vetem bo to zupełnie bez sensu (jak ten deal) 

28-x gdzie X jest liczba GMow biorących udział w dealu i dla mnie spoko, masz mój miecz, ale 50% jest śmiesznie mała liczba głosów i zabija grę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Swoją drogą byłem ciekawy kto zacznie wrzucać jako pierwszy absurdalne deale, jeszcze wyjdzie, ze to nowa plaga, która bedziemy potem odkrecac lub transakcja Thunder - Lakers bedzie poczatkiem konca BeGm

Jasio zaczął to i Jasio skończył. 

Mnie bardziej ciekawi kiedy pojawi się deal który każdy myśli ze to kolejny wygłup a to będzie na poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale dla mnie veto spoko, serio ja popieram, ale nie na zasadach ze połowa GMow zagłosuje za vetem bo to zupełnie bez sensu (jak ten deal) 

28-x gdzie X jest liczba GMow biorących udział w dealu i dla mnie spoko, masz mój miecz, ale 50% jest śmiesznie mała liczba głosów i zabija grę 

Chcesz gonić za Wariatem lub innym Kuciem z papierami do podpisu o Veto? Nierealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale dla mnie veto spoko, serio ja popieram, ale nie na zasadach ze połowa GMow zagłosuje za vetem bo to zupełnie bez sensu

Można szukać rozwiązań i jego poprawy, ale nie zupełnie pozbawić się narzędzi do regulacji.

Oczywiście ja nie mówię, że deal Lakers- Thunder tego wymaga. Po prostu chodzi mi o możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Chcesz gonić za Wariatem lub innym Kuciem z papierami do podpisu o Veto? Nierealne. 

Dlatego masz 2 osoby „martwe” - myśle ze akurat w przypadku tego dealu 29 osób byłoby za vetem, bo nawet January ma na tyle wstydu by przyznać, ze to jest dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Można szukać rozwiązań i jego poprawy, ale nie zupełnie pozbawić się narzędzi do regulacji.

Oczywiście ja nie mówię, że deal Lakers- Thunder tego wymaga. Po prostu chodzi mi o możliwość.

No dlatego mówię, veto jak najbardziej w przypadku takiego dealu jest to przecież sensowne- żeby nie było ze tak pi****le bo mnie nie ma w tym dealu 

http://www.dfnbapl.pun.pl/viewtopic.php?id=2369

to jest liga dynastyczna w fantasy gdzie zrobiłem taki deal- macie reakcje forum i moja odpowiedz :) 

Veto jest ok ale tylko w skrajnych przypadkach, jak zrobisz 50% czy nawet 66% to zabijesz grę, jak zrobisz 90% to z kolei sprawisz ze tylko skrajne wymiany będą blokowane a nie takie które są może nierówne, ale do obrony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.