Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

no ja to traktuję jak los na loterii - nawet jeśli jest 30% szans, że będzie grał jak przed kontuzją to z mojej perspektywy warto zaryzykować, bo all-star potential cały czas jest, a poza atletyzmem Jabari w tym roku pokazał dużo fajnych skilli, ulepszył rzut no i jest jeszcze mega młody, więc może z tego wyjść, a podobno jego determinacja i work ethic są na bardzo wysokim poziomie

 

a te kontrakty Dellego i Mirzy to niby 50 baniek, ale w 2019, który jest dla mnie kluczowy w zasadzie oba schodzą [Delly najwyżej dostanie stretcha], a mam tyle picków, że od biedy mogę je puścić dalej

 

tak więc wydaje mi się, że deal dość sensowny z punktu widzenia krótko- i długoterminowych celów obu teamów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie za tam bardzo niedziałajace finansowo wymiany to powinny być upomnienia albo i kary dla GMów. Ja rozumiem - można nie ogarniać zawiłości CBA i Salary Cap ale szanujmy się - Pistonsom tu brakuje kilkanaćie mln

 

eee myślę że każdy jakby dostał taki jednostronny deal rabunek jak Ozzy to by się podpalił na maksa i zapomniał o wszystkim byle szybciej przyklepać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal w miarę równy, za to za rok-dwa jedna albo druga ekipa będzie sobie ciut pluła w brodę widząc mordkę Jabariego.

 

dla mnie to jest kwestia tzw. "opportunity costs" - tzn. czy były inne opcje na pozyskanie gracza z potencjałem na top25 ligi kiedyś

 

bo jeśli nie było to nawet jeśli nie wypali, to tylko wdupiłem cap space, którego i tak bym sensownie nie wykorzystał przez te dwa lata, bo raczej na top FA nie mam szans więc bym przepłacał średniaków

 

no i zawsze mam na pocieszenie chociaż pick ;)

 

ale powiem tak - w zależności od tego kiedy Jabari wróci do gry, ta jego restricted free agency będzie dość ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, ja bym zrobił wsio by doprowadzić do legalnego dealu :)

 

Chyba nie myślisz, że PG nie wybierze LAL :D ? Albo LeBron?

Na Lebrona raczej nie liczę, ale z PG to do końca nie wiadomo, a jest jeszcze Westbrook i DMC.

 

Westbrook

Middleton

Giannis

Marker/ktoś

Lopez

 

Imo mogą wygrać wschód.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, ja bym zrobił wsio by doprowadzić do legalnego dealu :)

 

Chyba nie myślisz, że PG nie wybierze LAL :D ? Albo LeBron?

Wszystko zalezy od ofert, jakie beda na stole z innych ekip. Traktujesz tego George prawie jak pewniaka w Lakers a po ruchach Indiany az tak pewny nie bede ze odejdzie. Kilka ekip tez bedzie mialo kase takze january powodzenia w rekrutowaniu za rok ;-)

Na Lebrona raczej nie liczę, ale z PG to do końca nie wiadomo, a jest jeszcze Westbrook i DMC.

 

Westbrook

Middleton

Giannis

Marker/ktoś

Lopez

 

Imo mogą wygrać wschód.

Dziwie sie ze gm Thunder nie szuka aktywnie wymian za Westbrooka. Z tych wszystkich gwiazd 2018 to imo jego sytuacja wyglada najmniej ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ofert, jakie beda na stole z innych ekip. Traktujesz tego George prawie jak pewniaka w Lakers a po ruchach Indiany az tak pewny nie bede ze odejdzie. Kilka ekip tez bedzie mialo kase takze january powodzenia w rekrutowaniu za rok ;-)

 

 

 

no zwłaszcza, że im więcej będzie tych przechwałek ze strony Lakers to tym większa szansa, że my jako GMowie odpierdolimy złośliwie jak pritchard i wyślemy Georga na jakieś zadupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ofert, jakie beda na stole z innych ekip. Traktujesz tego George prawie jak pewniaka w Lakers a po ruchach Indiany az tak pewny nie bede ze odejdzie. Kilka ekip tez bedzie mialo kase takze january powodzenia w rekrutowaniu za rok ;-)

 

Dziwie sie ze gm Thunder nie szuka aktywnie wymian za Westbrooka. Z tych wszystkich gwiazd 2018 to imo jego sytuacja wyglada najmniej ciekawie.

 

Jeśli George i LeBron w realu nie wybiorą Lakers, to January nie będzie miał żadnych argumentów.

 

Ale to jest cały January, on tak jak z tym Clarksonem robi sobie odpowiedni PR cały czas i potem goli naiwniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ofert, jakie beda na stole z innych ekip. Traktujesz tego George prawie jak pewniaka w Lakers a po ruchach Indiany az tak pewny nie bede ze odejdzie. Kilka ekip tez bedzie mialo kase takze january powodzenia w rekrutowaniu za rok ;-)

 

Dziwie sie ze gm Thunder nie szuka aktywnie wymian za Westbrooka. Z tych wszystkich gwiazd 2018 to imo jego sytuacja wyglada najmniej ciekawie.

Ja tam pytałem wstępnie o Westbrooka, GM się nie odzywa teraz, ale jakby coś to dalej jestem zainteresowany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zwłaszcza, że im więcej będzie tych przechwałek ze strony Lakers to tym większa szansa, że my jako GMowie odpierdolimy złośliwie jak pritchard i wyślemy Georga na jakieś zadupie :D

Tu nie chodzi o przechwalki ale sytuacja podobna jak z Haywardem. Tam tez ocenila wiekszosc ze wolalby Utah zamiast Bostonu i dalo sie to argumentowac. Zobaczymy co sie wydarzy bo Roonie broni nie zlozyl i powalczyl by Paul zostal. Tutaj moze byc podobnie. Zobaczymy jak bedzie z Jamesem w Cavs bo Rappar robil fajne ruchy ale moze ktos bez zapchanego salary rzuci kase i LBJ da noge. Mnie realne decyzje zawodnikow juz srednio interesuja. Liczy sie stan w grze i zobaczymy jak bedzie. Przeciez George nie odejdzie z zespolu ktory zrobi np. ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sobie LeBron albo George ruszyli do LA za rok to imho jest dopiero jakiś sam początek żeby zacząć myśleć, że u nas też tak może być. A jest jeszcze milion innych czynników i rok czasu, a liderem Lakers na ten moment jest koleś, który jak wiemy jest bieda pierwszą opcją, albo nawet i nie. I to na wschodzie, gdzie wszystko się pali i wali, a "jego" ekipa kończyła sezon na 8 i 9 miejscu.

 

No bez jajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet nie wiem jak skomentować wymianę bulls.

Sam oddałbym co najmniej(oznacza to, że jakby trzeba to jeszcze bym jakoś podbił ofertę) dwa picki 1-rundowe i murray'a za mccoluma, ale że jedynym oczekiwaniem z drugiej strony był KP, to negocjacje nie miały szans zakończyć się pomyślnie.

I i teraz taki zonk. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.