Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

!! 

Ogolnie nie jest chyba tajemnica ze pierwsza (albo jedna z pierwszych) osób które ruszyły po Curryego byłem ja , niestety moja oferta została odrzucona i dowiedziałem się ze ani Curry ani Green nie zmienia zespołu, wiec @MarcusCamby mylisz się pisząc, BTPH chciał go opchnac tak czy siak :P 

Ogolnie odnoszę wrazenie , ze ta wymiana jest całkiem spoko dla wszystkich i gdyby nie to, ze wiemy o oddaniu Curryego to te cześć wymiany dałoby się wybronić - w sensie, nie uważam wcale ze Jazz ja jakoś strasznie wygrali, może 1 pick powinien pójść do GSW a nie OKC, ale ogólnie Człowiek Morza zrobił dobry ruch ale wcale nie po kosztach. Tobias miał u nas bardzo fajny trade value ze względu na kontrakt , Brown za 3 pierwszorundowe picki to tez nie jest promocja - myśle ze jak cześć z Was spojrzy na wymianę szerzej a nie tylko urabura Draymond Green urabura, to nie będzie żadnej gadki o veto :)

Jazz mają starego, łamliwego na masywnym kontrakcie Paula, podobnie sprawa wygląda z Haywardem. Teraz weź jeszcze płać za chwilę koło 35mln Draymondowi Greenowi. Ja nawet nie wiem czy Jazz będzie na to stać. To może być roczne wypożyczenie, bo jeśli Draya wielu tu traktuje jak superstara to po co miałby tkwić w tym szpitalu bez perspektyw?

Za rok to się okazać może, że Tobias z naszym kontraktem na lepsze trade value niż Draymond Green. Jest młodszy i dużo tańszy.

Ja @Qcin_69 pisałem tylko to co tutaj BTPH. Taką miał ponoć wizje na zespół i częściowo go rozumiałem, bo wcześniej inne kluby też oddawały swoje wielkie gwiazdy, mimo pomniejszych sukcesów by poszukać nowego startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Warriors - Wizards 


GSW out: Stephen Curry

GSW in: Bradley Beal, Bam Adebayo, JaMychal Green, 1st pick NOP 2020 (top10 protected) , 1st pick ORL / gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 2020,  Cameron Johnson (25 pick 2019)

WAS out: Bradley Beal, Bam Adebayo, JaMychal Green, 1st pick NOP 2020 (top10 protected) , 1st pick ORL / gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 2020,  Cameron Johnson (25 pick draftu 2019)

WAS in: Stephen Curry
 

no to jest akurat w c*** do bloku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTPH zrobił w mojej opinii kiepska, niespójna przebudowę, ale wcale nie uzyskał jakiegoś małego zwrotnego trade value , owszem, przeskok z najlepszego z  zespołów ligi na poziom 8-12 w przyszłym roku może być bolesny , ale tłumaczenia o odmłodzeniu składu i pozyskaniu graczy w prime jest racjonalne i sensowne - z tego co wiadomo Beal, Harris,Adebayo wyglądają dobrze pod względem nawet dalszego handlu , do tego dojdą picki i trochę miejsca w salary, nie przegnajcie ze to jest zaoranie organizacji, to jest przyzwoity trzon ekipy na pograniczu 1/2rundy (przy odpowiednich wzmocnieniach) , a tu panuje atmosfera jakby GSW nagle stali się drugimi Blazers pod względem sportowym. 

Jazz poszli all in i tez spoko , imo ten zespół jest obecnie na poziomie mojej Minnesoty , ale nie ma już pickow , do tego jest sporo ? przy Paulu,Gordonie i Aytonie , a Green zagrał w ostatnim roku 20 dobrych spotkań , wiec nie wiem o co tyle krzyku ze strony niektórych , Rybak wcale nie dostał grajków za friko i cena jaka zapłacił jest adekwatna do ich trade value . 

Widzę ze cześć krzyczy veto dla samego krzyczenia, bo jakiś sensownych argumentów nie mogę się doczytać - 3x1runda i Tobias Harris za Brown i ostatni rok Greena? Imo spoko deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nagle się okazuje, że @BothTeamsPlayedHurd wcale nie zrobił złych deali. Spadający Green odesłany za Tobiasa a za Currego ( odsuńmy na chwilę to, że to Curry ) są picki, czyli to czego GSW nie ma.

A na upartego Beal jest świetny do dalszej rozmiany.

Kurła jak dzisiaj @Qcin_69 mądrze pisze. Polać mu!

Albo przyznać się który mu konto zayebał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy edytce,ten JM Green tam wciśnięty pięknie :P 

ogolnie jakby nie ten Green i brak 1 rundy dla GSW zamiast ślą OKC (no i można było przy okazji zejść z Livingstona np. ) to spokojnie byłyby te deale do obrony w GSW :q 

Pomijam fakt nie do negocjacji, ze Currym,Lebronem i Hardenem się nie handluje , chodzi mi tylko o aspekt trade value xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie duet Harris-Beal jest słaby do przebudowy i w tym największy problem: pierwszy to po prostu mocny starter, drugi wg plotek zaraz dostanie extension od Wizards warte pełnego maxa, a żaden z nich nie doprowadzi nikogo nigdzie.

Ale za daleko to zaszło na jakieś weta, zresztą na tym polega być może realizm, bo czasem w prawdziwej lidze jakiś McHale coś odwali i odda Garnetta za jakiś chłam, bo ma sentyment do Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pisze co mysle.

no ogolnie to rozmontowanie gsw bardzo niesmaczne.

z duo curry-green spokojnie mozna zrobic team na mistrza. i tu ejst clue. 

Też tak to widzę, ale ja się brzydzę takimi przebudowami, gdy nie trzeba ich robić. Chociaż trochę się zapomina, że Tomek postawił Warriors w gorszej sytuacji niż Ci z RL NBA.

Ale same trade podstaw do wet nie dają moim zdaniem.

Beal + Tobias Harris + młodzież + picki. Miękkie lądowanie po latach zgarniania laurów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

Kurła jak dzisiaj @Qcin_69 mądrze pisze. Polać mu!

Albo przyznać się który mu konto zayebał.

 

Jakbyś umiał czytać to byś nie był zdziwiony xq 

1 minutę temu, BMF napisał:

Dla mnie duet Harris-Beal jest słaby do przebudowy i w tym największy problem: pierwszy to po prostu mocny starter, drugi wg plotek zaraz dostanie extension od Wizards warte pełnego maxa, a żaden z nich nie doprowadzi nikogo nigdzie.

Ale za daleko to zaszło na jakieś weta, zresztą na tym polega być może realizm, bo czasem w prawdziwej lidze jakiś McHale coś odwali i odda Garnetta za jakiś chłam, bo ma sentyment do Bostonu.

Beal ma u nas zajebiste value , Tobias na tym kontrakcie to tez jest świetny gracz pod handel - skoro GSW poszło w przebudowę (choć powinni zacząć od odzyskania swoich pickow 21 i 23 w promocyjnej paczce najlepiej :wink::wink:) to dla mnie zrozumiałe jest pójście nie w jak najlepsze dopasowanie graczy tylko jak najwyższe trade value - Beal to jest u nas luźno top15 gracz ligi pod względem wartości na rynku - Harris na tym kontrakcie tez powinien się w okolicach 20 miejsca zakręcić - dopasowywać graczy można jak się ma jakiś konkretny core, jak idziesz w przebudowę to masz w dupie fit, a patrzysz na potencjalna wartość na rynku - sam w zeszłym sezonie miałem jakiś 8 centrów ,4PFow ,-SFa i McLemora na SG ;) 

no i w sumie tyle, nie widzę powodów do afery,GSW dostało za mało, ale nie dostało tez nic - o PO powalczą , ich picki 21 i 23 będą o jakieś 10-15 pozycji lepsze niż dotychczas sadzono i tyle , veto jest tutaj przesadzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat to z Bealem podoba. 

Czyli dwa deale i mnóstwo zdań. 

Po prostu przy takich oddawanych graczach brakuje mi jakiegoś może bonusa który by powstał jakby 3 równoczesne kontroferty szły. 

Wtedy ktoś się złamie i dorzuci. 

A tsk w ciszy to przegadano i czemu nie zrobiono „ benchmarku” nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie kurde, coś dobrego się w świecie dzieje. Qcin zaczyna mądrze gadać.

Potem uzmysławia mi, że gość ma dwa picki Warriors i zapala się lampka, że ten mały żydek już zaciera ręce i te jego posty wcale nie muszą pokrywać się z jego myślami. On już liczy potencjalne zyski.

#NieufamQcinowiBoToTaniHandlarzSpodWileniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Myślę sobie kurde, coś dobrego się w świecie dzieje. Qcin zaczyna mądrze gadać.

Potem uzmysławia mi, że gość ma dwa picki Warriors i zapala się lampka, że ten mały żydek już zaciera ręce i te jego posty wcale nie muszą pokrywać się z jego myślami. On już liczy potencjalne zyski.

#NieufamQcinowiBoToTaniHandlarzSpodWileniaka

proste

po trupach do celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta różnica między nami Panowie :) każdy z Was mógł oddać Josha Harta za pick GSW ale wszyscy byliście pewni ze to będą c***opicki xq a ja nie chciałem handlować nigdy nimi , ani pickami Houston - bo i te i te będą loteryjne , szkoda mi jedynie picku SAS 23 z mojej kolekcji, ale jako człowiek dążący do celu po trupach postanowiłem go oddać za inny c***opick bo było mi smutno, ze LBS wyszedł c***owo na poprzedniej wymianie ze mna :) 

takze standardowo, to do czego dojdziecie za rok, dwa , ja już od roku zdążę zapomnieć 😛 

//

To tylko tak dla rozładowania atmosfery :D dawaj BTPH klep te wymiany i jedziemy dalej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

I to jest ta różnica między nami Panowie :) każdy z Was mógł oddać Josha Harta za pick GSW ale wszyscy byliście pewni ze to będą c***opicki xq a ja nie chciałem handlować nigdy nimi , ani pickami Houston - bo i te i te będą loteryjne , szkoda mi jedynie picku SAS 23 z mojej kolekcji, ale jako człowiek dążący do celu po trupach postanowiłem go oddać za inny c***opick bo było mi smutno, ze LBS wyszedł c***owo na poprzedniej wymianie ze mna :) 

takze standardowo, to do czego dojdziecie za rok, dwa , ja już od roku zdążę zapomnieć 😛 

//

To tylko tak dla rozładowania atmosfery :D dawaj BTPH klep te wymiany i jedziemy dalej :D 

Przecież to od początku był zły deal. Nikomu do głowy by nie przeszło, że jakiegoś Josh Harta mającego tylko roczny kontrakt ktoś wyceni na wartość 1st picku, który już wtedy pachniało że będzie w okolicach dwudziestki. Ty po prostu handlujesz badziewiem, a ludzie to łykają. Ten twój cały handlowy urok to jest wyuczony na tureckim bazarze, gdzie komplentujesz klienta krzyczysz "Małysz! Lewandowski!" by zrobiło mu się na chwilę miło, tylko potem by oskubać go z paru srebrników.

8 minut temu, january napisał:

Easy veto, choć jest szansa ze nie bedzie trzeba nawet.

Na razie to chyba weto ma mniej głosów niż zostawienie trade.

Jak BTPH nie odejdzie to deal raczej przejdzie. A mam nadzieję, że zostanie i zagra kilku osobom na nosie.

A Sylvkowi to życzę, by mu się potem ten Curry połamał :) Jakaś sprawiedliwość być musi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.