Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale jak pisałem, ja ogólnie byłbym za tym, żeby ten kwadrans studencki był na wrzucanie dogadanych deali wcześniej. Choć to tak na przyszłość również.

 

Ale wiesz, że to nic nie zmieni? Wtedy pojawi się ktoś kto "wrzucił 16 po, to nie robi różnicy" :)

 

Z perspektyw tego transferu De Gei to chyba oba kluby dobrze wyszły na tym. Znaczy United ciężko ocenić, bo wiele nie zyskali, ale chyba mogło być jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga jakieś bugi się na forum mogły pojawić. Ignazz twierdzi ze go wywaliło z tematu o północy i widziałem ze jego post wrzucony w drugim temacie był o 00:01

 

A ja zdazylem jakims cudem wrzucic posta w odpowiednim temacie o 00:02 ...

Mi wyskoczyło ze nie mam uprawnień ###### na czerwono

Może właśnie zamykała się bramka.

 

Ale widziałem jak się pojawia potem . Sylv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bardziej chodziło mi o coś w stylu. Dogadujemy deale do 00:00 na priv. Jeśli ktoś wrzuci do kwadransa później to musi udowodnić skrinami, ze deal był dogadany do 00:00

 

Kwadrans to całkiem sporo, a mogłoby dać trochę spokoju. Choćby jakby komuś nagle neta wywaliło to ma czas wejść z mobilnego etc.

Przykładałem na sytuacje z tego mojego „pomysłu” jest choćby ten deal Ignazza. Dogadany przed 00:00, ale wrzucony chwile po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to Ronnie rozumiemy ;)

Tylko np dla mnie ten deal był pod stretch Wanamakera (by zatrudnić Tysona). I jak widać z marszu są problemy -> bo nie mogłem wpisać waivestretch Wanamakera, kiedy go nie miałem.

 

A bez tego deal byłby dla mniie bez sensu.

 

Nie bajdurz.

 

Jak byś go chciał zatrudnić to znając Ciebie, byś to dogrywał od jego zwolnienia a nie pół godziny przed zamknięciem okna.

 

Widziałeś jak zjechał z formą i robiłeś wszystko by się ze złożonej obietnicy wycofać.

 

Chandler swoje zarobił w życiu ale inni FA i Butler pamiętać będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie zrobiłem inny błąd.

 

Przewidziałem ze w 3 wayu może brakować czasu a nie chciałem nikogo dociskać wiec rozdzielałem obowiązki.

 

Karpik miał rozpisać wymianę i wrzucić a ja sprawdzić akceptację Ozzyego

 

Uzyskałem ja o 23:58.

 

Opis Karpika w PM przyszedł 23:59 aby go skopiować

 

I o 23:59 zamiast samemu wrzucić to co opisał Karpik napisałem do niego wrzucaj ;)))))

 

Pokapowałem się ze zanim karpik odczyta pm ze jest ok to minie czas i sam dopiero zacząłem kopiować. I wrzucać równocześnie z Karpikiem.

 

Wiec panowie w sumie to dałem ciała i to moja wina bo zamiast napisać potwierdzenie w pm mogłem wrzucić deal z marszu o czasie.

 

Mój błąd logistyczny.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ja na swoim przykładzie myślę, że jak ktoś się nie wyrobił, to dlatego, że za późno się za to zabrał.

 

Czyli nie przeszła wymiana Ashigaru po Mudiaya? Kurdę, już miałem pisać, że śmiesznie będzie jak playoffy komuś wygra Emmanuel Mudiay. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Chandlera i Januarego to chyba nie sądzisz, ze ktoś to kupi :>

 

Jesteś zbyt doświadczonym GMem, żeby taka bajkę sprzedać. Zwłaszcza po tekstach z t2, ze Chandler jest i trenuje w LA. Powinieneś go podpisać najszybciej jak było to możliwe po tych obietnicach, a nie niby szukać miejsca tuż przed TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ja na swoim przykładzie myślę, że jak ktoś się nie wyrobił, to dlatego, że za późno się za to zabrał.

 

Czyli nie przeszła wymiana Ashigaru po Mudiaya? Kurdę, już miałem pisać, że śmiesznie będzie jak playoffy komuś wygra Emmanuel Mudiay. :grin:

 

Akurat wymiana z Mudiayem leżała gotowa od ponad godziny przed terminem i to w kilku wersjach w innych klubach. Emmanuel nie mógł doczekać się na swoje pierwsze playoffy niestety. Internet z Detroit do Portland nie zdążył przepłynąć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bardziej chodziło mi o coś w stylu. Dogadujemy deale do 00:00 na priv. Jeśli ktoś wrzuci do kwadransa później to musi udowodnić skrinami, ze deal był dogadany do 00:00

 

Kwadrans to całkiem sporo, a mogłoby dać trochę spokoju. Choćby jakby komuś nagle neta wywaliło to ma czas wejść z mobilnego etc.

Przykładałem na sytuacje z tego mojego „pomysłu” jest choćby ten deal Ignazza. Dogadany przed 00:00, ale wrzucony chwile po.

 

Krakowskim targiem zróbmy tak, że następny deadline ustalimy na 23:45 i zagwarantujemy kwadrans akademicki dla spóźnialskich ;)

 

Generalnie gratuluję wszystkim ruchów, obyście byli zadowoleni i poza jakimiś korektami z FA lecimy prosto do końca sezonu, a potem playoffs :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ja na swoim przykładzie myślę, że jak ktoś się nie wyrobił, to dlatego, że za późno się za to zabrał.

To tez, choć ja deal ze swoim udziałem chciałem zrobić nie na ostatnia chwile, ale do tego trzeba przynamniej dwóch stron ;)

 

No ale generlanie nie moja sprawa te zamieszanie, osobiście bym te wymiany puścił, ale trzymanie się ścisłe regulaminu chyba wywoła mniej zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ja zamiast naginania regulaminu wolę propozycje jego zmiany.

 

Serio, z tymi wymianami to albo warto przedyskutować robienie wymian w trakcie trymestrów, albo uznać, że formalnie one mają miejsce w trakcie trymestrów, ale de facto wchodzą w życie po pierwszym trymestrze, jak Wam to nie pasuje, nie wiem.

 

Potem okazuje się, że nie jestem w stanie handlować 1/3 rosteru, bo niby zrobiłem wymiany w listopadzie i grudniu, ale wyszły w życie w styczniu. I wiem, że jestem skrajnym przypadkiem, ale w prawdziwej lidze miałbym izraelskiego Jordana i dodatkowego 2nd roundera, trochę słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ja na swoim przykładzie myślę, że jak ktoś się nie wyrobił, to dlatego, że za późno się za to zabrał.

 

Czyli nie przeszła wymiana Ashigaru po Mudiaya? Kurdę, już miałem pisać, że śmiesznie będzie jak playoffy komuś wygra Emmanuel Mudiay. :D

Mam tez drugiego winnego ;)))))

 

Nie zabrałem się za późno tylko ktoś do mnie napisał.

 

I to on celowo i wyrachowanie pozbawił mnie cennych sekund...

 

 

GM Lakers ;)))). Jutro zrobię taki dym ;)))) ze to z Qucinem i Lewym to będzie niewinna igraszka.

 

A co lepsze wtedy weszła by inna wymiana dograna ale czekająca na wymianę Melo.

 

Eghhh.

 

;)))).

 

Dziękuje wszystkim za rozmowy bo to świetna zabawa i już nie żartuje sobie bo tu Melo szlocha.

 

Już kupił wille w Detroit za dolara. A tu w plecy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym będą pamiętać?

O tym, że trenował w LA, ale po pierwszych tygodniach, kiedy spodobał się sztabowi okazał się słaby jak coś?

Bo nie rozumiem.

Nie zaoferowałem mu oferty i tyle. Żadnej obietnicy więc ode mnie nie dostał.

Mam nadzieję że po tym co czytał Chandler, jak się nastawił i Butlerowi da to do myślenia czy użerać się ze starzejącym LeBronem i GMem który jedno mówi drugie robi, czy nie lepiej spróbować sił gdzie indziej w ciszy, spokoju i pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc wszystkim GM.

 

Szkoda tych wymian niewstrxelonych o czasie ale trudno.

 

Jakby były potrzebne screeny to posiadam.

 

Mam już pokaźny dowód na swoją niekompetencje w obsługiwaniu faxu.

 

Na koniec muszę potwierdzić ze o czasie otrzymałem potwierdzenie obu stron a wrzucenie wiadomości zakończyło się wyawalemiem ze stronki i publikacja tuż po czasie deala w temacie obok dla potomności.

 

Jeżeli Rada nie przyjmuje takiego wytłumaczenia to oczywiście przyjmuje werdykt z pokora bo mogłem to rozegrać lepiej.

 

Pozdrawiam.

 

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF przecież temat był poruszony przy okazji 7W trade (ze bieda z terminami) i przypomnę tylko ze zostałem tutaj zlinczowany przez niektórych, nie będę przytaczał epitetów temu towarzyszących .

 

No ale złość i chamstwo przysłoniło oczy co niektórym wówczas i dowiedziałem się, ze chce oszukiwać i załatwiać zmiany regulaminu za ich plecami . Dziesiątki GMow złożyło zażalenie i groziło odejściem a tu proszę. Jesteś kolejnym po Człowieku Morza który dopiero teraz ogarnął ze od otwarcia poprzedniego okienka do zamknięcia obecnego jest tylko 58 dni i nie można łączyć wymian .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

BMF cisnął bekę z Nas wszystkich, a chyba nawet nie wiedział czego spór dotyczy :P

 

A teraz obruszony jak się dowiedział czego sprawa tyczy :P

 

Oj BMFciu ty :)

Jak dotąd każdy FA, któremu coś obiecywałem (czyli bylo głosowanie) po pierwsze nie został wymieniony, a po drugie żadna obietnica nie została złamana.

 

To raczej taki GM Cs, który wymienił już w styczniu hurtem podpisywanych (i wygranych w głosowaniach) graczy powinien się wstydzić przykładowo za robienie swych graczy w ciula.

Lou Williams, Rajon Rondo zostali potraktowani przecież jak rzecz.

 

krakowskim targiem. -2 winy do trzeciego trymestru za rozwaloną szatnię. Tyson Chandler trenował cały trymestr z Lakers, był ważnym elementem drużyny na treningach, ale przez skąpstwo GMa nie dostał kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cisnąłem beki z samej dyskusji o regulaminie (tutaj nawet nie zabrałem głosu), a z Waszego prześcigania się kto bardziej efektownie zagrozi odejściem z beGM lub z niego odejdzie. 

 

Dla mnie każdy odchył w naszej grze od normalnej ligi powinien być zmieniany na korzyść tego, jak wygląda to w prawdziwej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.