Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi terminami to jest straszna bieda, bo ja dogadałem wymianę z Bareą na starcie sezonu, no, gdzieś w listopadzie, dlatego w mojej głowie urodziło się, że zrobiłem to przed sezonem, a to weszło dopiero 1 stycznia... Strasznie nierealistycznie. Przepraszam za zamieszanie, straciłem 2nd roundera przez to, już myślałem, że dostanę więcej 2nd rounderów w tym sezonie niż wygram meczów. [*]

 

No i żadnego przepuszczania po czasie, to akurat byłoby słabe. :P

 

BMF przecież temat był poruszony przy okazji 7W trade (ze bieda z terminami) i przypomnę tylko ze zostałem tutaj zlinczowany przez niektórych, nie będę przytaczał epitetów temu towarzyszących .

 

No ale złość i chamstwo przysłoniło oczy co niektórym wówczas i dowiedziałem się, ze chce oszukiwać i załatwiać zmiany regulaminu za ich plecami . Dziesiątki GMow złożyło zażalenie i groziło odejściem a tu proszę. Jesteś kolejnym po Człowieku Morza który dopiero teraz ogarnął ze od otwarcia poprzedniego okienka do zamknięcia obecnego jest tylko 58 dni i nie można łączyć wymian .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem gotowy deal z Blazers przed północą. tylko wiadomo wiadomość mówiona w lidze szybsza od pisanej...

 

Co najlepsze - wrzuciłeś, zdążyłem potwierdzić. U mnie była dokładnie 0:00, potwierdzenie wpadło 0:01 więc różnica tyle co ping na serwerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma screeny że deal klepniety przed 00 to już w ogole bez jajec

Karpika poprosiłem o opisanie i potwierdzenie wymiany

Która Ozzy klepnął 23:58

23:59 była ona opisana przez Karpika i ja kopiowałem aby wstawić

 

Obaj próbowaliśmy to zrobić i o 00:01 napisaliśmy ze się nie dało i zabrakło minuty.

 

Służę screenem

Jeżeli literalnie liczy się czynność skutecznego wpisu to po ptokach.

 

Lecę po paczki dla Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, termin był do północy, bądźmy poważni, jakie ma znaczenie, że deal był dogadany przed północą? Real Madryt też kiedyś kupił De Geę przed północą, tylko nie zdążyli wysłać dokumentów, czy coś w tym stylu, i nie przeszło. Wysyłali screeny do UEFY czy kogoś tam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, termin był do północy, bądźmy poważni, jakie ma znaczenie, że deal był dogadany przed północą? Real Madryt też kiedyś kupił De Geę przed północą, tylko nie zdążyli wysłać dokumentów, czy coś w tym stylu, i nie przeszło. Wysyłali screeny do UEFY czy kogoś tam?

a Celtic nie odbierał telefonu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę robił afery ale opisze co się działo:

 

Miałem dostać carrolla za darmochę ale shevcu zniknął o 21 i czekałem cały czas na niego.

 

O około 23:30

Wysypał mi się deal z ozzym.

 

Widząc ruch Cavs szukałem gorączkowo wzmocnienia. Gadałem na trzy cztery fronty.

 

O 23:50

Wpadł mi Holmes do głowy ( Regis pozno dał info)

O 23:51 złożyłem ofertę. Regis klepnął po 3 min po czym się skapnalem ze brakuje 30k.

 

Potwierdziłem to u Tomka. I miałem 4 min żeby znaleźć minimalny kontrakt. Ale chłopaki klepnęli obaj do polnocy na priv.

 

A ja zdążyłem wrzucic przed zamknięciem tematu.

 

Nie będę się rzucał ale fajnie by było jakbyście nie robili problemu o dwie minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, termin był do północy, bądźmy poważni, jakie ma znaczenie, że deal był dogadany przed północą? Real Madryt też kiedyś kupił De Geę przed północą, tylko nie zdążyli wysłać dokumentów, czy coś w tym stylu, i nie przeszło. Wysyłali screeny do UEFY czy kogoś tam?

Z tego co pamiętam chodziło o FAAX, który akurat w tym momencie odmówił posłuszeństwa. A prawda jest taka, jak się można domyślać, że United celowo zwalili na FAX, bo nie chcieli sprzedawać GOAT bramkarza.

 

Wola była ale z jednej strony. U nas z obu stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kopii kruszył nie będę bo regulamin to regulamin, ale w moim przypadku, Ozziego i Ashiego to były sekundy, czyli tyle z jaką różnicą osoba zamykająca temat ma ustawiony zegar u siebie na kompie.

 

Poza tym czy gdzieś nie było, że wymiany są do 00:01? To jest tyle co błąd statystyczny, ping na serwerze.


a Celtic nie odbierał telefonu !

 

Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy formalne przy transferze De Gei to piękna sprawa z perspektywy fana United.

 

Z nowszych to był tez Adrien idący do Leicester za 40 mln funtów. Nie zdążyli go zarejestrować i pol roku tylko trenerowal ;)

 

Ale jak pisałem, ja ogólnie byłbym za tym, żeby ten kwadrans studencki był na wrzucanie dogadanych deali wcześniej. Choć to tak na przyszłość również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.