Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers i Knicks mieli tak strasznie bić się o Chandlera a tu na razie taki klops.

 

Nieładnie tak naobiecywać zawodnikowi a później się na obietnicę wypiąć.

 

Ciekawe jak inni mający przedłużyć do tego podejdą skoro takie słowne te big markety są...

W LA to Chandler ponoć już cały drugi trymestr trenował.

 

Knicks to jeszcze można zrozumieć przez zmianę GM, Wooden mógł nawet o tym nie wiedzieć.

 

Gorzej z wiarygodnością januarego, a Tyson to w końcu uznany wet :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chando-e1542143177192.jpg?w=1000&h=600&c


hlrWAYs.jpg

 

Na zdjęciu gracze, z którymi Lakers chcą u nas latem przedłużyć umowy. Ingram może nie być skłonny do rozmów bez maxa i zasłon Tysona, a Butler na pewno docenia to co tak klasowy wet wnosi do szatni z DLO i Ingramem, wiadomo jak Jimmy przepada za młodzieżą :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ma ktoś do shevca namiar jakiś fb albo tel. Negocjowaliśmy sobie i byliśmy blisko i zniknął i nie wiem czy olać i działać z kime innym czy co

PS. O co chodziło gm-owi Bulls? Ma dostać posadę asystenta knicks po sezonie czy coś ?

 

Jak iście w tank oznacza wywalenie młodego gracza za paula gasola i to za darmo, bo tego

Picku na 80% nie bedzie znając Qcinka, to ja chyba się nie znam na tankowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ma ktoś do shevca namiar jakiś fb albo tel. Negocjowaliśmy sobie i byliśmy blisko i zniknął i nie wiem czy olać i działać z kime innym czy co

PS. O co chodziło gm-owi Bulls? Ma dostać posadę asystenta knicks po sezonie czy coś ?

 

Jak iście w tank oznacza wywalenie młodego gracza za paula gasola i to za darmo, bo tego

Picku na 80% nie bedzie znając Qcinka, to ja chyba się nie znam na tankowaniu...

 

Rzucenie okiem na wszystko poza linijką u Forbesa chyba wiele tłumaczy.

Ale też wolałbym zostać z Brynem, bo po co komu te 5 mln wolnego miejsca w sytuacji Bulls? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no spoko. Teraz nie podrośnie i nie nauczy się bronić a na priv peany pochwalne niczym przynajmniej future allstar.

To dobry grajek

 

Ale ma swoje wady

 

Ale dzięki niemu nie wiem czy w potencjalnej seri NYK - Boston jescze nie przechyli szali na korzyść Knicks :P

 

Był na bloku

 

Mogłem mieć za niego Karmelka i 2 drugie rundy

 

Społeczność jakoś go nie specjalnie ceni

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry grajek

 

Ale ma swoje wady

 

Ale dzięki niemu nie wiem czy w potencjalnej seri NYK - Boston jescze nie przechyli szali na korzyść Knicks :tongue:

 

Był na bloku

 

Mogłem mieć za niego Karmelka i 2 drugie rundy

 

Społeczność jakoś go nie specjalnie ceni

 

A pamiętasz co Ci dawałem za niego w Styczniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz co Ci dawałem za niego w Styczniu? :)

No ale tutaj chłopaki musicie uwzględnić kontekst

 

W styczniu była nadzieja ze zrobię play-offs.

 

Zdrowie nie dopislao i się zjebalo

 

Ale mój skład zdrowy jest dużo lepszy od składu Indiany a Indianą z dużym prawpodobienstwem i tak nie zrobi playoffs w tym roku :P

 

No i Forbes ma 25 lat a wy tutaj go oceniacie jak jakiegoś 19 latka z draftu sprzed roku :P

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forbes to taki ciut wyższy i więcej grający Quinn Cook.

Bardziej chyba chodzi o to, że próbując zebrać jakieś assety już trzeba było wziąć tego Carmelo z 2 pickami, czy zostać z samym Forbesem i poczekać, aż jego wartość wzrośnie. Bo teraz jak sam mówisz była bardzo słaba. Dużo zależy od tego co masz zamiar zrobić w następnym sezonie, ale jak chcesz wygrywać to trzeba było zostawić tego Forbesa, bo wciąż to lepsze niż Gasol, a jak chcesz przytankować to było wziąć Carmelo lub zostawić Forbesa i czekać na lepsze czasy - a i w tankowaniu by nie prszeszkadzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forbes ma ten problem ze może mieć zs chwilę problem z minutami w SAS. Tam rywalizacja na jego pozycji będzie coraz większa

 

Robię miejsce na kontrakt Portisa, to taki mały krok ku temu.

 

A na fa wyciągnę kogoś na poziomie Forbesa na spokojnie

 

Więc tak ten rok tank a następny wzmacnianie się/utrzymanie składu.

 

Roonnie ten skład będzie lepszy jeśli chodzi o granie w koszykówkę :>

 

Ale no zobaczymy za rok, dużo może się zmienić plus pamiętajcie że kontuzje każdemu mogą udupic sezon a mmie spotkała taka sytuacja która w normalnej NBA nie wydarzyłaby się czyli granie 1 trymestr bez pf-a

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.