Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

samej dramy chyba nikt, ale ja bym go nie oddawał, bo nie wierzyłem już później w te doniesienia o ciężkiej kontuzji, a jak juz to handlawał jak superstarem

Miałem prawie depresje.

 

Jak podobna akcje zrobi Jok to zrozumiesz w 2 sekundy.

 

Obyś nigdy nie kojarzył Joka z Leo tylko z Duncanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz handlowal nim jak superstarem.

potencjalny allstar, ale spora niewiadoma + 3 słabe picki to nie jest value za superstara

 

@iggy

 

bo bezgranicznie wierzyleś tylko w doniesienia obozu Spurs, przecież na dobrą sprawe z tego się nic nie sprawdziło

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś i ktoś by chciał porównywać to zdarzyło mi się przeczytać, że za Currego dostanę 6 1st picków i i to takich lotto w górę, coś tam z 2nd,  jakąś młodzież świeżo pobraną na rookie, wyrównania do 2 sezonów umowy i taką gramaturę papieru jaką sobie zażyczę do spisania umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś i ktoś by chciał porównywać to zdarzyło mi się przeczytać, że za Currego dostanę 6 1st picków i i to takich lotto w górę, coś tam z 2nd, jakąś młodzież świeżo pobraną na rookie, wyrównania do 2 sezonów umowy i taką gramaturę papieru jaką sobie zażyczę do spisania umowy.

 

Tak było

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można mieć mi za złe ze ufam organizacji która mi dwadzieścia lat z rzędu ustawiała kwiecień maj a 25% czasu tez czerwiec

no ja Cię za to nie obwiniam, ale wszystko jednak wskazywało na to, że Spurs robią szpagat i nie za bardzo wiedzą co mają robić, trudno, ale nie mialbym tu pretensji do Leonarda za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto zaryzykuje może zyska podwójnie.

 

Mój pick i los w lato na opt out.

 

Ktoś może mieć smykałkę do ryzyka to i zysk lepszy.

Tu można wszystko wyliczyć

Ryzyko zysk koszt

Zrobi optin i koniec kariery u nas jak coś przecież.

Dawno nie pisałem nic miłego o Lakets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
 
CLE out: Mike Scott
CLE in: Frank Kaminsky
 
PHO out: Frank Kaminsky
PHO in: Mike Scott
 
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
 
CLE out: Frank Kaminsky, 2nd round Cle 22’ (jeśli pick przejmą Suns, 2nd round Atl/Orl 23’-worse)
CLE in: Dewayne Dedmon
 
BRK out: Dewayne Dedmon
BRK in: Frank Kaminsky, 2nd round Cle 22’ (jeśli pick przejmą Suns, 2nd round Atl/Orl 23’-worse)
 
Jeśli druga wymiana z jakiegoś powodu nie przejdzie to i pierwszą należy uznać za nieważną.

 

 

Czy jakiś ekspert mógłby na szybko przeanalizować czy się wszystko zgadza? Wg mnie tak ale ja jeszcze nie ogarniam tu wszystkiego (a wręcz bliżej mi do "nic" niż "wszystko").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.