Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nas nie interesuje zeszłoroczna forma Wooden :).

 

Interesuje nas for now. A jak jest z Rubio to wiemy wszyscy. Popatrz na kibiców Jazz. Do tego zabierz posiadania Irvingowi na rzecz Rubio a staje się malusio użyteczny. To chyba najwiekszy w lidze ball hugger. Już nie wspomnę jak ta dwójka broni.

 

Posiadania zjada duo Rub i Irving a tu trzeba jeszcze Leonarda karmić!

I naprawdę chce zobaczyć tego słynnego Rubio post allstar. Dzisiaj widziałem Jazz bez niego :). Wpiepszyli uśmiech Baryłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooden zaorał. Nie ma co zbierać

Konkurencje widzę tylko stać na marne prowokacje. Ps. Skoro nie jestem gmem żadnego klubu to moja opinia jest najbardziej obiektywna.

A Ty to kto? Chyba nie grasz z nami.

dokładnie, kiedy zrobisz z Bricka 6mena? bo wiesz wypad w pierwszej rundzie to będzie trochę obciach

Wiesz, Brick to legenda OKC. Grał w finałach a Twój pączuś ma dopiero do pokazania co potrafi w PO :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooden zaorał. Nie ma co zbierać

Konkurencje widzę tylko stać na marne prowokacje. Ps. Skoro nie jestem gmem żadnego klubu to moja opinia jest najbardziej obiektywna.

twoja opinia na temat knicks jest równie obiektywna jak opinia flubera nt. Cavs ;)

 

 

Ale wooden wygrał wszystkie wymiany, a Chicago rozjechał walcem moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Posiadania zjada duo Rub i Irving a tu trzeba jeszcze Leonarda karmić!

I naprawdę chce zobaczyć tego słynnego Rubio post allstar. Dzisiaj widziałem Jazz bez niego :smile:. Wpiepszyli uśmiech Baryłek.

Rubio to katalizator ataku a nie ktoś kto zjada posiadania.

Pisząc że jego trzeba karmić i że cokolwiek komukolwiek zjada pokazujesz jedną z czterech rzeczy:

-nie wiesz jak Rubio gra

-nie umiesz zrozumieć konceptu gry Knicks wyłożonego jak krowie na rowie po dwakroć w tegorocznych opisach

-nie ogarniasz potrzeby dodawania graczy mądrych, kreujących i nie potrzebujących rzucać (jak Robio i Saric) do wybitnych scorerów jakich mam sporo

-rozumiesz trzy powyższe ale celowo mataczysz

...

Patrząc na skład i jakość Twojej drużyny podejrzewam to ostatnie.

 

Ja na przykład uważam że masz świetny team (choć na Wschodzie mam wyżej Sixers), ale w obecnej sytuacji nie czuję się Tobą zagrożony, bo mam zwyczajnie lepszą drużynę..

...ani Twoim krytykowaniem na siłę, bo podejrzewam że sam w to nie wierzysz :smile:

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ma do przeskoczenia oszałamiający performenc na 50TS, podobno nie może spać po nocach

Sprawdź po allstar i wróć :).

 

Rubio to katalizator ataku a nie ktoś kto zjada posiadania.

Pisząc że jego trzeba karmić i że cokolwiek komukolwiek zjada pokazujesz jedną z czterech rzeczy:

-nie wiesz jak Rubio gra

-nie umiesz zrozumieć konceptu gry Knicks wyłożonego jak krowie na rowie po dwakroć w tegorocznych opisach

-nie ogarniasz potrzeby dodawania graczy mądrych, kreujących i nie potrzebujących rzucać (jak Robio i Saric) do wybitnych scorerów jakich mam sporo

-rozumiesz trzy powyższe ale celowo mataczysz

...

Patrząc na skład i jakość Twojej drużyny podejrzewam to ostatnie.

Nie będę się z nikim lizał po jajkach ale wygrywać krytykując przeciwnika próbują pryszczaci 15latkowie, a dorośli ogarniają że sukces warto opierać na swojej jakości i koncentracja na innych to prosta droga do porażki.

Ja na przykład uważam że masz świetny team (choć na Wschodzie mam wyżej Sixers), ale w obecnej sytuacji nie czuję się Tobą zagrożony, bo mam zwyczajnie lepszą drużynę..

...ani Twoim krytykowaniem na siłę, bo podejrzewam że sam w to nie wierzysz :)

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Oh jak ja z miłą chęcią się do tego później w całości ustosunkuje.

 

Napiszę tylko dwie rzeczy. Rubio w takiej formie to nie katalizator ataku, a raczej reduktor.

 

Boston przed sezonem miał nie istnieć, ale powstał niczym feniks z popiołów, z MVP PG13 i z idealnym duo obrońców Smart-Bev na Twoich undersized guard. Był to pewnie jeden z powodów dlaczego Twój poprzednik zrezygnował. Widział już że maczupy przegrywa, przestraszył się wielkiego Bostonu. I do Ciebie to dotrze. Przykro mi, że dopiero w PO no ale lepiej późno niż wcale :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston raczej się w PO z NYK nie spotka przecież ;)

Jest szansa w ECF, ale nie tak wielka^

Tak już bez roastowania, to różnice są tak minimalne że tu mnie nic nie zdziwi. No może 1 seed juz SlaKB zabukował ale o 2, 3 i 4 to będzie rzeźnia.

 

Na razie Embiid nie gra. Rubio znów coś, Leonard nie gra w b2b.

 

Zobaczymy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź po allstar i wróć :).

1-3, sprawdziłem

 

@Wooden

 

piękne słowa, szkoda, że wszystko jak kulą w płot, bo Rubio w tym rs prowadzi atak najgorzej odkąd jest w lidze i Jazz wygladają o niebo lepiej gdy piłke klepie taki Ingles (hello), a super fit z Irvingiem to nie wiem, do dzisiaj chyba tylko cm tak to widzi, bo cały sezon to wygląda dość komicznie, nie chciał żyła dopłacić do Bledsoe to masz teraz (tak, tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-3, sprawdziłem

 

@Wooden

 

piękne słowa, szkoda, że wszystko jak kulą w płot, bo Rubio w tym rs prowadzi atak najgorzej odkąd jest w lidze i Jazz wygladają o niebo lepiej gdy piłke klepie taki Ingles (hello), a super fit z Irvingiem to nie wiem, do dzisiaj chyba tylko cm tak to widzi, bo cały sezon to wygląda dość komicznie, nie chciał żyła dopłacić do Bledsoe to masz teraz (tak, tak)

widzę dalej boli ze odrzuciłem milion twoich ofert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston raczej się w PO z NYK nie spotka przecież ;)

Jest szansa w ECF, ale nie tak wielka^

 

Wiele wskazuje, że właśnie Cs - Knicks to będzie para drugiej rundy.

 

Sixers i tak mieli sporo problemów, nikim składu nie wzmocnili, a teraz jeszcze dochodzi kontuzja Embiida. Sixers raczej skończą na czwartym miejscu, więc walka Eld - Wooden może odbyć się w drugiej rundzie.

 

Wooden chyba dostał nowe wytyczne od człowieka morza, bo w opisie Rubio - Irving byli maksymalnie izolowani, a teraz idzie nowa wersja wspaniałej współpracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje, że właśnie Cs - Knicks to będzie para drugiej rundy.

 

Sixers i tak mieli sporo problemów, nikim składu nie wzmocnili, a teraz jeszcze dochodzi kontuzja Embiida. Sixers raczej skończą na czwartym miejscu, więc walka Eld - Wooden może odbyć się w drugiej rundzie.

 

Wooden chyba dostał nowe wytyczne od człowieka morza, bo w opisie Rubio - Irving byli maksymalnie izolowani, a teraz idzie nowa wersja wspaniałej współpracy ;)

Ło Jeżu Knicks w drugiej rundzie :D.

 

Dej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Napiszę tylko dwie rzeczy. Rubio w takiej formie to nie katalizator ataku, a raczej reduktor.

 

Jazz grają lepiej w ataku z nim na boisku niż bez niego, nawet w przy tym jak w słabej formie był w pierwszej części sezonu, mają lepszy OffRTG i NetRTG z nim na boisku niż bez niego.

Faktycznie przeszkadza.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wooden chyba dostał nowe wytyczne od człowieka morza, bo w opisie Rubio - Irving byli maksymalnie izolowani, a teraz idzie nowa wersja wspaniałej współpracy ;)

 

Oczywiście że są izolowani, nie jestem debilem. Mam w składzie tylko jednego gracza który jest oczywistym liability w obronie, o ile się nie zepnie (ale to pewnie dopiero w play-off) i drugiego który w tym sezonie był w tej kwestii w dołku. Plus do tej pory nie miałem klasycznego backupu na PG.

Rozdzielanie ich minut to no-brainer.

Ale jakieś grają razem i w tych minutach Rubio na pewno Kyriemu w grze nie przeszkadza. A że jego największym skillem w NBA jest dostarczanie innym piłki tam gdzie lubią, to wręcz pomaga.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Walka o 3 seed zawodzących NYK z mającymi problemy Sixers faktycznie może być pasjonująca ;)

 

Skoro tak Cię interesują sprawy innych drużyn to powiedz, bo chcę potwierdzić historię usłyszaną na niedawnych rozmowach od Tysona:

Czy to prawda że Butler na treningu postanowił dać LeBronowi w mordę za olewactwo i brak szacunku ale w ostatniej chwili ogarnął że nie ma co się spinać na typa który nawet własnej twarzy nie potrafi obronić?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.