Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie cisnąłem beki z samej dyskusji o regulaminie (tutaj nawet nie zabrałem głosu), a z Waszego prześcigania się kto bardziej efektownie zagrozi odejściem z beGM lub z niego odejdzie.

 

Dla mnie każdy odchył w naszej grze od normalnej ligi powinien być zmieniany na korzyść tego, jak wygląda to w prawdziwej lidze.

 

Przecież o tym właśnie pisałem , ze zasada 60 dni w wersji z naszymi okienkami ssie fiuta i ze brak łączenia graczy pozyskanych w danym okienku jest wystarczającym odzwierciedleniem NBA.

 

Właśnie o tym pisałem i jak Rada chciała to zmienić to spadły na nią zarzuty ze robią mi dobrze a ja to załatwiałem za zamkniętymi drzwiami. Beka wtedy i beka teraz;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o tym właśnie pisałem , ze zasada 60 dni w wersji z naszymi okienkami ssie fiuta i ze brak łączenia graczy pozyskanych w danym okienku jest wystarczającym odzwierciedleniem NBA.

 

Właśnie o tym pisałem i jak Rada chciała to zmienić to spadły na nią zarzuty ze robią mi dobrze a ja to załatwiałem za zamkniętymi drzwiami. Beka wtedy i beka teraz;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No tylko koniec końców się okazało, że to nie jest zasada wymyślona przez radę, tylko właśnie zapis CBA. Co prawda rada go wprowadziła od tego sezonu, ale właśnie ze względu na CBA. Ja myślałem, że to było ich widzimisię.

 

Myślę, że ogólnie nie ma sensu wracać po raz 500 do tematu, już temat omówiony wielokrotnie.

 

Zapis jest z CBA, tylko nasze okienko inaczej wygląda niż w RL NBA, bo ma taką jakby przerwę i jest podzielone na dwa. Ale to jest cały czas jedno okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podsumowując bedzie to dla

pacers lekka nauczka żeby deale dopinac za 10 conajmniej.

 

To był szalony dzień, masa ludzi wymieniała ze mną korespondencje, emocje wyśmienite.

 

Podsumowując trade deadline pacers :

 

- langston galloway za yogiego ferrella oraz raymonda Feltona, 2nd 2019 2nd best ORL/HOU/CLE

 

Sportowo na dziś można uznać to za lekkie wzmocnienie, bo Langston wydaje się dostawać więcej minut niż Yogi ostatnio.

Obaj gracze o podobnym profilu, Gallo jest jednak moim zdaniem nieco bardziej uniwersalnym graczem. Statystyki maja podobne ale Jako argument za przytoczę chociażby RPM ESPN: Langston 123. Lokata, Ferrell 217. W przyszłości nieco mogę żałować tego ruchu, bo Langston ma już 30’lat a Yogi ma potencjał na jakiegoś tam bardziej regularnego niż jest teraz scorera z ławki.

Pick to niejako była cena za salary dump w przyszłym roku. Tak wiec ten ruch miał na celu zachować status quo na ten moment przy ograniczeniu wydatkow w przyszlym roku i odświeżyć nieco najbardziej newralgiczną pozycje na ławce rezerwowych, wierze ze nasz nowy zabytek bedzie miał świetny trymestr i pomoże w walce o PO.

 

J.J. barea za Davida Nwabe

 

Nwaba nie łapał mi się do rotacji, i nie widziałem tez perspektyw w przyszłości na to, tak wiec postanowiłem trochę zaoszczędzić na przyszły sezon. Barea spokojnie może sie rehabilitować i przychodzić na treningi udzielać trochę wskazówek Wanamakerowi, który po odejściu Feltona staje się teraz trzecim pg i może czasem dostać szanse przy jakichś urazach.

 

Nie mogę zdradzać szczegółów wymian ale na celowniku Pacers były takie wzmocnienia jak Demarre Carroll, Emmanuel Mudiay, Bryn Forbes, Kyle Korver czy Richaun Holmes. Gm-a sacto porwał wiatr tuż przed potwierdzeniem dealu. Gm pistons jako nasz historyczny rival wodził nas ciutkę za nos do końca, aby zrezygnować w ostatniej godzinie. Podczas próby dogrania transferu holmesa popsul się dać. Szkoda, ze nie wyszło jak chciałem, bo mogłem mieć trzech z tej listy, kkAle dziękuje wszystkim za negocjacje. Zwłaszcza Mudiayowi oraz Holmesowi gm pacers bedzie przyglądał się uważniej, bo latem będą obi wolnymi agentami i kto wie, być może jeszcze tu trafią.

 

Także podsumowując deadline ; udało się zaoszczędzić mocno na przyszły nie udało się powaznie wzmocnić. Galloway to moim zdaniem upgrade ale nie jakiś kluczowy.

 

 

Natomiast rywal w walce o PO wzmocnił się bardzo mocno na swojej najsłabszej pozycji. Dedmon pewnie bedzie miał szanse nawet i startowac w pierwszej piątce, jesli bedzie w takiej formie jak na Brooklynie. Mimo wszystko liczę ze nieco szerszy skład ( obaj mamy po jednym poważnym urazie ale gdy wszyscy są zdrowi ja mam do gry 11-tu a cvbe 10-ciu, a jego uraz to druga opcja, mój uraz to tylko 7-8 najważniejszy gracz) bedzie nadal moim atutem. Liczę po prostu na wystrzał formy któregoś z moich zawodników. W realu: pacers i celtics walczą o 3seed ( Joseph, turner, Theis),a Randle walczy o kaskę, lamb bedzie walczyl o Play offs do samego końca, podobnie nowy nabytek Galloway. Barton, Ilyasova łapią formę. U rywala połowa składu gra w tankujących zespołach, house nie gra w ogóle w lidze, wiec mogą spuścić nieco z tonu w oczach innych.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że przez cały dzień nikt nie skomentował trade Jabari Parkera. Rozczarowaliście mnie, Panowie :smile:

 

Wierzysz w niego, czy aż tak nie wierzysz już w MKG?

Lucas widać na lato 2020 się mocno nastawił chyba i będzie krótkie umowy oferował. Ciekawe jak pogodzi budowanie poziomu i "kultury organizacji" z takimi krótkoterminowymi rozwiązanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w niego, czy aż tak nie wierzysz już w MKG?

Lucas widać na lato 2020 się mocno nastawił chyba i będzie krótkie umowy oferował. Ciekawe jak pogodzi budowanie poziomu i "kultury organizacji" z takimi krótkoterminowymi rozwiązanami.

Młodzież z draftu, rozwój Bookera i JJJ oraz czuwający nad tym Al Horford + Spencer to nie jest moim zdaniem najgorszy poziom i kultura organizacji ;)

 

No i latem pewnie będę miał maksymalnie dwa miejsca na FA, trochę sporych umów, wiec raczej szaleństwa nie będzie.

 

Co do dealu to kwestia przede wszystkim oceny Jabariego. Ja uważam ze nie utrzyma się w NBA, a będzie miał jeszcze 3 lata ważnej umowy u nas. MKG na 10-15 minut w rotacji ujdzie i po wzięciu opcji w lato 2020 spada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w niego, czy aż tak nie wierzysz już w MKG?

Lucas widać na lato 2020 się mocno nastawił chyba i będzie krótkie umowy oferował. Ciekawe jak pogodzi budowanie poziomu i "kultury organizacji" z takimi krótkoterminowymi rozwiązanami.

 

Właściwie to jedno z drugim, więc ten podarowany pick uważam za promocje.

 

Oczywiście chciałbym się mylić co do MKG, bo go bardzo lubię, ale wygląda to coraz gorzej. Może to po części wina trenera, który coraz bardziej odstawia go na boczny tor preferując zawodników o innej charakterystyce. Ale mimo znaczącej poprawy gry w ofensywie, z roku na rok lepszej skuteczności z mid-range, dołożenie jakichkolwiek prób za trzy i przecież też bardzo wartościowy slasher to jakoś ma ogromne problemy z miejscem w rotacji. A przez 15 minut z ławki, jeszcze w obecnych czasach to na prawdę ciężko o dobry impact w obronie, który byłby namacalny. Pierwszy trymestr rozbudził nadzieje, wyglądało to świetnie, grał końcówki w piątce i sądziłem, że będzie się spłacał. Nawet zaczęły pojawiać się opinie, że może odpuści ten ostatni rok. Ale z każdym miesiącem wyglądało to coraz gorzej.

 

Jabari Parker co by nie mówić ma spory repertuar ofensywny, więc gdzieś swoje szanse jeszcze dostanie. Gość dopiero co dostał w RL NBA 20 mln na sezon. Czas w Bulls był okropny, ale w Wizards odżył i dlatego sądzę, że wysyłanie go do Chin jest zdecydowanie przedwczesne.

 

Wciąż jednak Lucas może liczyć na ciepłe słowo od mnie dla MKG i to, że będę trzymał kciuki by znalazł sobie miejsce w lidze jako wartościowy gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020 (jak skończy się umowa MKG) to będzie 1+1, to miałem na myśli. :tongue: Bardzo fajny ruch dla teamu robiącego rebuilding, tutaj z jakimś 2nd rounderem to by przeszło z Twojej perspektywy...

 

A, i ten Aminu to duże wzmocnienie Rockets. 

 

No i bardzo fajne ruchy Knicks w kontekście rotacji. Ale kto tam będzie grać na centrze? :tongue: Chandler wygląda fatalnie.

 

Swoją drogą, podziwiam Tecu, że chce się robić takie wymiany jak ta z Hartenstienem. :tongue:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podsumowując bedzie to dla

pacers lekka nauczka żeby deale dopinac za 10 conajmniej.

Mam nadzieję, że cvbe podzieli się zabawną historią z tym związaną :smile:

 

 

Podsumowując trade deadline pacers :

 

- langston galloway za yogiego ferrella oraz raymonda Feltona, 2nd 2019 2nd best ORL/HOU/CLE

 

Sportowo na dziś można uznać to za lekkie wzmocnienie

W 3T ani jeden, ani drugi i tak u Ciebie nie będzie grał, więc to żadne wzmocnienie. Tak samo jak oddanie Nwaby za nic to żadne osłabienie.

 

 

Natomiast rywal w walce o PO wzmocnił się bardzo mocno na swojej najsłabszej pozycji.

I zyskał przede wszystkim prawdziwą stretch 5, która otwiera dużo nowych możliwości w ataku Cavs. Tego im mocno brakowało. Spore wzmocnienie, poza tym utrzymanie całego podstawowego składu. Cavs się po prostu wzmocnili.

 

 

Mimo wszystko liczę ze nieco szerszy skład ( obaj mamy po jednym poważnym urazie ale gdy wszyscy są zdrowi ja mam do gry 11-tu a cvbe 10-ciu

To, czy ktoś ma 11, czy 10 to w sumie mało istotne, bo przy walce tylko o play-offs ( zakładam, że obu z Was czeka 1st round exit w razie czego) i tak będziecie grać w 8. 

 

 

Liczę po prostu na wystrzał formy któregoś z moich zawodników.

Popatrz na terminarz Cavs w 3T i pogódź się z rzeczywistością :smile: Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że cvbe podzieli się zabawną historią z tym związaną :smile:

 

 

W 3T ani jeden, ani drugi i tak u Ciebie nie będzie grał, więc to żadne wzmocnienie. Tak samo jak oddanie Nwaby za nic to żadne osłabienie.

 

 

I zyskał przede wszystkim prawdziwą stretch 5, która otwiera dużo nowych możliwości w ataku Cavs. Tego im mocno brakowało. Spore wzmocnienie, poza tym utrzymanie całego podstawowego składu. Cavs się po prostu wzmocnili.

 

 

To, czy ktoś ma 11, czy 10 to w sumie mało istotne, bo przy walce tylko o play-offs ( zakładam, że obu z Was czeka 1st round exit w razie czego) i tak będziecie grać w 8.

 

 

Popatrz na terminarz Cavs w 3T i pogódź się z rzeczywistością :smile:

Jak gallo bedzie grał tak jak ostatnie 3 mecZe, czemu miałby nie grac u mnie ?

 

 

Dedmon zaraz może zrobić zjazd wiec nie dziel skory na niedźwiedziu. A Ja musze chyba zacząć oglądać ta Atlantę, bo macie już dwóch ich zawodników. Poza tym oddal za niego Scotta który tez rzucał za trzy, wiec to bardziej upgrade w obronie jest niz jakiś wielki w ataku.

 

Ty na mój terminarz w II trymestrze tez nie patrzyłeś, i większość ludzi tez nie. Dobrze wiesz ze terminarz nie liczy się tutaj aż tak mocno. Wiec nie muszę się z niczym godzić.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GM

 

Spurs zrealizowali wszystkie założenia na okienko!

Spurs sportowo dyskretnie bo dyskretnie się wzmocnili bo ostatecznie za Delli i N’Moore zakończyli okienko z:

 

Brogdonem

Gayem

 

 

 

 

 

 

Oraz

 

 

 

 

 

 

Melo

- któremu tak się spodobało w San Antonio ze grając w candy crush zablokował mi dojście do faxu o północny.

Gość jest niesamowity swoją droga bo o Chinach przegadaliśmy cała noc.

 

 

Reasumując zdobyłem tańszych ale lepszych sportowo SG i SF i pomijanie ich w rozmowach o wzmocnieniu klubów to wasze duże przeoczenie.

Malcolm Brogdon to doskonały fit dla mojej organizacji a braki na SF zostały także zgrabnie załatane za spora cenę bo Aminu który jednak przy Millsap Bertans LMA Len WCS nie był mi aż tsk potrzebny.

Wiem ze nie lubicie Gaya ale zobaczcie relacje między obecnością Rudasa na parkiecie a wygranymi spurs.

Wszystkie kłopoty spurs w tym sezonie zaczynaja się od sprawdzenia czy gra czy nie.

Jeżeli mie ma go w składzie to zaczynaja się kłopoty.

 

No i pomijacie ruch na przyszłość.

 

Drugi Murray ....

 

Jeżeli nie uważacie mnie za wygranego w tym okienku ok.

Ale pomijać w dyskusji?

Wy mnie chyba na prawdę nie lubicie a graczy nie doceniacie.

 

Relacja cena zysk przecież na gruby plus.

Nie ma co gdybać ale myśl być jeszcze Prince za Melo.

 

Obniżyłem koszty przy tym o ponad 10.000.000 mln w tym i 15.000.000 w przyszłym sezonie jeszcze a z pickow oddałem jeden ceny 2019 DEN 1rd ale pozyskałem pare ciekawych drugich rund mimo hurtowej straty 6 c 2rd wcześniej w wymianie Brogdon Aminu ( 2 odzyskałem potem)

Wszystkie moje najlepsze 2rd zostały w San Antonio

 

25.000.000 oszczędności może być jeszcze powiększone jeżeli Melo da sobie siana z koszykówka.

 

No i dowiodłem w komplecie 5.000.000 cash ( Qucin nie potwierdził tych starych 200.000 za Dragica) ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gallo bedzie grał tak jak ostatnie 3 mecZe, czemu miałby nie grac u mnie ?

 

 

Dedmon zaraz może zrobić zjazd wiec nie dziel skory na niedźwiedziu. A Ja musze chyba zacząć oglądać ta Atlantę, bo macie już dwóch ich zawodników.

 

Ty na mój terminarz w II trymestrze tez nie patrzyłeś, i większość ludzi tez nie. Dobrze wiesz ze terminarz nie liczy się tutaj aż tak mocno. Wiec nie muszę się z niczym godzić.

Bo w 3 poprzednich miał 0 punktów a tu się liczy średnia:)

 

Atlanta gra na poziomie 0.500 juz od jakichs 35 meczow wiec polecam:)

 

Patrzylem na Twoj terminarz i oczywiscie ze patrza. Chyba tylko 2 gmów go nie uwzględnia. Popatrz na bilans cavs w 1t a na bilans cavs w 2t gdzie w 2t druzyna byla lepsza niz w 1t.

 

Cavs mają w 3t 14 meczów z bottom 10 ligi wiec jesli myslisz ze dostana 12.8 wina jak w 2t gdzie mieli 3 mecze z bottom 10 ligi to sie grubo mylisz.

 

Wlasciwie to nie wiem czego sie spodziewasz. Odrobiles w 2t 1.8 wygranej do cavs gdy mieli niby najtrudniejszy bilans w lidze. Zostalo jeszcze prawie 3. Cvbe wzmocnil sklad, Ty nie wzmocniles tylko postanowiles zaoszczedzic. cavs maja jeden z najlatwiejszych o ile nie najlatwiejszy terminarz w lidze w 3t. Na co liczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w 3 poprzednich miał 0 punktów a tu się liczy średnia:)

 

Atlanta gra na poziomie 0.500 juz od jakichs 35 meczow wiec polecam:)

 

Patrzylem na Twoj terminarz i oczywiscie ze patrza. Chyba tylko 2 gmów go nie uwzględnia. Popatrz na bilans cavs w 1t a na bilans cavs w 2t gdzie w 2t druzyna byla lepsza niz w 1t.

 

Cavs mają w 3t 14 meczów z bottom 10 ligi wiec jesli myslisz ze dostana 12.8 wina jak w 2t gdzie mieli 3 mecze z bottom 10 ligi to sie grubo mylisz.

 

Wlasciwie to nie wiem czego sie spodziewasz. Odrobiles w 2t 1.8 wygranej do cavs gdy mieli niby najtrudniejszy bilans w lidze. Zostalo jeszcze prawie 3. Cvbe wzmocnil sklad, Ty nie wzmocniles tylko postanowiles zaoszczedzic. cavs maja jeden z najlatwiejszych o ile nie najlatwiejszy terminarz w lidze w 3t. Na co liczysz?

Jedyne na co mogę liczyc to słabsza gra Cavs i lepsz moich. Moi maja jakiś upside w tym trymestrze jak wspominalem. Ponadto mogą się zdarzyć urazy wiec wkurwiaja mnie takie posty mocno sugerujące ze już po zawodach. Wszystko się może przez ten miesiąc zmienić jeszcze, wiec jak mówiłem nie dziel już skory na niedźwiedziu i nie wmawiaj innym ze już po grze. Ocenimy w kwietniu. Cvbe ma 80% sZans ze to dowiezie ocZywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z okienka transferowego a podsumowując finanse spurs mogę dodać:

 

 

2018/2019 102.302.383$ + 5.000.000$ cash

2019/20       71.423.881$ ( decyzja Melo może poprawić wynik o 4.460.000$)

 

do zespołu ostatecznie dołączyli 

 

Rudy Gay               14,1/6,4/2,7 na bardzo przyjemnej skuteczności: 51,2%FG 42,3% za 3 86,2% FT eFG 56,4% WS 3,6  RPM (#9 SF ligi) +2,66

Malcolm Brogdon  16,0/4,7/3,3 na bardzo przyjemnej skuteczności  50,8%FG 42,5% za 3 93,6% FT eFG 57,6% WS 6,2  RPM (#4 SG ligi) +2,22

Dejounte Murray    - rehab 

 

plus Melo na mecze z tankerami aby miejscowa drużyna miała zabawę na poziomie


reasumując na PO zrezygnowałem z głębi przechodząc na minimalnie lepszą S5 oraz lepsze perspektywy na przyszłość w osobie Murraya i Malcolma

 

banda M się rozrasta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyć się należy że nie ruszyli duo Irving-Rubio if U know what I mean :).
Post All Star Rubio wpieprzy Twój uśmiech jak Pennywise rączkę żółtego płaszczyka.

Rozbijanie tego duetu i taktyki w tym momencie bez wyraźnej poprawy fitu byłoby debilne z mojej strony.

Rubio to klucz do ruchu piłki przy całej gromadzie świetnych w izolacjach graczy.

Były rozmowy ale nie było ciśnienia.

Mam to szczęście że w playoffach zależnie od matchupu mogę go nawet wyjąć z piątki i grać switc***acym 2-4 ustawieniem z Kawhim, Morrisem i Tuckerem.

O centra bym się nie martwił - Tucker to idealna wielka dupa do switc***ącego lineupu z ławki, grając 3-5 Kawhi-Saric-Tucker, jest zbiórka, siła fizyczna i długie ramiona.

Tyson to zastępstwo dla Gasola - weteran do szatni który jakby co może dać okazjonalne 5 minut effortu pod koszem i 3 mocne faule.

Mam tak równy i głęboki team że głównym moim zadaniem było nie spieprzyć i doszlifować rotację:

3rd string PG - jest.

Dodatkowy plaster na kilka minut na obwodzie - jest.

Uniwersalny 3-5 gracz - jest.

Backup C - jest.

Weteran do szatni - jest.

Dziękuję, dobranoc, pogadamy na rozdaniu pierścieni, jak już pijany zejdę z podium.

 

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - żeby zamknąć temat Rubio choć zdesperowana konkurencja będzie próbowała go wyciągnąć przy każdej możliwej okazji:

W zeszłorocznych playoffs:

14 pkt, 1.7 3ptm, 7.3zb, 7as, 1.3stl, 0.5 blk

Na słabych skutecznościach...

Bo grał w nienaturalnej dla siebie roli drugiej opcji.

W tej drużynie jest 4-5 opcją a ma się skoncentrować na 3, zb, as i defensywnie. A w tym jest znakomity i podaj mi 5 graczy w lidze którzy lepiej podają piłkę ludziom w miejsca gdzie Ci ludzie czują się z nią najlepiej.

Ricky jak się zastanowisz nad jego rolą i jakością jest dużo lepszy niż na pierwszy rzut oka, zwłaszcza w tej drużynie.

A zazdrosnym pozostaje tylko takie "wink-wink" "ha-ha".

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Cs są 0-6 w ostatnich 6 spotkaniach gdy Irving grał i kibice się cieszą gdy nie gra.

Kiedy Rubio nie gra w Jazz kibice celebrują.

 

Ciężka sprawa z ich obroną ;)

Bo w RL NBA Irving już myśli tylko o tym jak mu będzie dobrze w Knicks.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.