Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ps : nie zapominam o tym żałosnym 14-13 dla Lakers w 2T, będę się teraz Knicksom bezwzględnie przyglądać.

Rubiokasztany i canceroirvingi o innych badziewiach pokroju sariciomorrisów nie wspominając- są pod moją obserwacją :grin:

Obserwuj to może z tego wyjdzie obiektywny głos, bo ja swój oddałem patrząc na graczy i ich dyspozycję, a dopiero potem się dowiedziałem że January taki zasłużony i nie wypada mu dawać obiektywnie tylko zawsze trzeba trochę zawyżyć, co widać w tabeli :)

 

 

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russella raczej, bo chyba tylko ty widzisz go w TOP15, a pewnie bliżej byłoby 30-40

Zacznijmy od tego ze russell w lakers jest 4 opcją wiec ani jego brak formy w t1 mocno nie bolał lakers przy bilansie ani jego forma w t2 nie skutkowala nie wiadomo jakim bilansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

i na tej podstawie wyszło Ci 19W dla Nuggets? :)

 

Tak, przypomnij mi ale miałeś parę kontuzji, nie miałeś takiej głębi jak RL Nuggets i nie miałem Twojego opisu żeby się zapoznać z niuansami.

Jedyny znany mi detal to fantasyczne wyniki RL graczy Nuggets w clutch (+oczywiście niesprawiedliwe hc advantage)

Wiesz że lubię Twoich graczy więc taki a nie inny bilans dawałem z ciężkim sercem.

Jako że jestem nowy, to dość idealistycznie podszedłem do sprawy nie patrząc na cudze głosy i dość głęboko wgryzając się w opisy. Stąd najwyraźniej tak wyszło mimo że w ciemno bym dawał 21-6, 22-5.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 trymestrze? Proszę Cię ;>

A w 3T wstępnie jest jeszcze lepszy :smile: Piękna sprawa, zamierzam Was wszystkich bezlitośnie łoić +30pts :grin:

 

*yo, wiem że to ćwiartka trymestru dopiero i znając życie to wszystko się spartoli.

 

No jeśli za sam drugi trymestr to można debatować, ale patrząc po moich notatkach

 

Giannis, Bledsoe, Leonard, Siakam, Curry, Durant, Jokic, T. Young, Paul George, Steven Adams, Irving, Embiid, Simmons, Lillard, Harden, Gobert, Aldridge, T. Harris, Hield, Kemba, Towns, Griffin, Davis, Beal, Conley

 

25 nazwisk które są wyżej lub bardzo zbliżone do impactu DARa. I to mówię tylko o samym drugim trymestrze, bo pierwszy miał przeciętny. Tak więc za sezon przedział 30-40 jest jak najbardziej możliwy. TOP15 nawet za sam drugi trymestr nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, przypomnij mi ale miałeś parę kontuzji, nie miałeś takiej głębi jak RL Nuggets i nie miałem Twojego opisu żeby się zapoznać z niuansami.

Jedyny znany mi detal to fantasyczne wyniki RL graczy Nuggets w clutch (+oczywiście niesprawiedliwe hc advantage)

Wiesz że lubię Twoich graczy więc taki a nie inny bilans dawałem z ciężkim sercem.

Jako że jestem nowy, to dość idealistycznie podszedłem do sprawy nie patrząc na cudze głosy i dość głęboko wgryzając się w opisy. Stąd najwyraźniej tak wyszło mimo że w ciemno bym dawał 21-6, 22-5.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

yyy

 

y?

 

zakładam, że czytałeś mój opis skoro go chyba polubiłeś

 

s5 opuściło całe 3 mecze w tym trymestrze a co do głebi

 

Morris LaVine Harris Iggy O'Quinn Nene nie wygląda chyba gorzej, no i overalowo miałem znaczniej mniej kontuzji niż rl Nuggets

 

żółta kartka jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli za sam drugi trymestr to można debatować, ale patrząc po moich notatkach

 

Giannis, Bledsoe, Leonard, Siakam, Curry, Durant, Jokic, T. Young, Paul George, Steven Adams, Irving, Embiid, Simmons, Lillard, Harden, Gobert, Aldridge, T. Harris, Hield, Kemba, Towns, Griffin, Davis, Beal, Conley

 

25 nazwisk które są wyżej lub bardzo zbliżone do impactu DARa. I to mówię tylko o samym drugim trymestrze, bo pierwszy miał przeciętny. Tak więc za sezon przedział 30-40 jest jak najbardziej możliwy. TOP15 nawet za sam drugi trymestr nie był.

Bojan Bogdanović pod nieobecność Oladipo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

yyy

 

y?

 

zakładam, że czytałeś mój opis skoro go chyba polubiłeś

 

s5 opuściło całe 3 mecze w tym trymestrze a co do głebi

 

Morris LaVine Harris Iggy O'Quinn Nene nie wygląda chyba gorzej, no i overalowo miałem znaczniej mniej kontuzji niż rl Nuggets

 

żółta kartka jak nic

 

Fakt, po innych drużynach.

A co rotacji trochę za głęboko się wgryzać ale proszę:

-Harris nie grał lub grał trącony

-Iggy w tym RS, jak i ogólnie w RS ostatnio jest słaby

-Nene miał szansę w Rockets i pokazał wtedy że teraz jest już tylko weteranem opowiadającym młodym kuriwom jak to wygrał z rakiem

-Ingles miał słabsze momenty, zresztą usprawiedliwione (okazało się że jego synek ma autyzm

-ogólnie gorszy bilans atak/obrona niż w RL Nuggets (naprawione w tym oknie)

...

Zastanawiałem się nad 20-7 i 19-8.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt, po innych drużynach.

A co rotacji trochę za głęboko się wgryzać ale proszę:

-Harris nie grał lub grał trącony

-Iggy w tym RS, jak i ogólnie w RS ostatnio jest słaby

-Nene miał szansę w Rockets i pokazał wtedy że teraz jest już tylko weteranem opowiadającym młodym kuriwom jak to wygrał z rakiem

-Ingles miał słabsze momenty, zresztą usprawiedliwione (okazało się że jego synek ma autyzm

-ogólnie gorszy bilans atak/obrona niż w RL Nuggets (naprawione w tym oknie)

...

Zastanawiałem się nad 20-7 i 19-8.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

co Ty Wooden alternatywną rzeczywistość tworzysz?

 

nic z tego co tam napisałeś się z grubsza nie zgadza, po c*** ja wrzucam kompleksowe statsy, żebyś sobie mógł pozmyślać?

 

przeczytaj może ten opis jeszcze raz, co?

 

choć teraz wątpie, że go w ogóle czytałeś

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Wooden alternatywną rzeczywistość tworzysz?

 

nic z tego co tam napisałeś się z grubsza nie zgadza, po c*** ja wrzucam kompleksowe statsy, żebyś sobie mógł pozmyślać?

 

przeczytaj może ten opis jeszcze raz, co?

Wszystko rozumiem.

Uwierz że przyłożyłem do tego maksimum dostępnej uwagi a pewnie nawet więcej.

Ale tak mi wyszło, co ja Ci poradzę :)

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

przecież Iggy i Nene są fatalni w tym sezonie akurat a Harris miał kontuzję 

Nene to w ogóle strasznie się wykazał jak Houston nie miało kim grać i dano mu minuty z czego bardzo szybko się wycofano

 

jeżeli miałbym wybrać najsmutniejszego gracza w lidze to byłby to Nene w momencie gdy padł Capela i trzeba było cokolwiek wrzucić pod kosz

 

dla mnie to jest wręcz ewenement i nie widziałem nigdy takiego zestawu na parkiecie w historii mojej przygody z NBA jak radosne niskie Houston z Nene na ławce

 

2.01 robił za centra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio jest real MVP Pacers :)

 

Jak zobaczyłem twoje cytowanie byłem pewien, że zapytasz o Westbrooka.

Tadzio jest boski ale to Bojan w jednym z tygodni skończył z NBA player of the week east :).

 

W sumie to przez Bogdanovića zacząłem Pacers oglądać. Zaje mi się ta ekipa podoba. Będzie II runda z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2uyr6eo.png

 

9g8y94.jpg

 

ooooo, jak fajnie sobie popi*****ić, bo mnie się wydaje...

 

Nene mi się nie chce sprawdzać, bo generalnie zawsze miałem go w dupie, ale dla Ciebie mogę Iggy zrobić wyjątek ;]

 

 

każdy leszcz wrzucony do maszynki GSW ma świetne cyferki

 

Iggy jest moim jednym z ulubionych graczy ale gra koszmarnie

 

cyfry cyframi ale na boisku wygląda to bardzo źle

 

choć Nene nie pzrebije...

nikt nie przebije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.