Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ocenia po swojemu, ale mnie nie przekonają argumenty, że Jrue to rok czy dwa lata temu to i tamto, a Middleton to rzucał trójki w PO na poziomie powyżej 60%. Już sobie wyobrażam jak Holiday zostaje w Pels, Ci są na poziomie obecnych Grizzlies albo nawet i nie. A LBS by go sprzedać uprawia narracje "a pamiętacie jak Holiday dwa lata temu grał przeciwko Blazers? To jest jego normalny poziom, tak proszę go oceniać". Podstawą oceny będzie jego poziom RS i to jeszcze z obniżonym impactem.

 

Lepiej się w PO spalić jak Lillard czy DeRozan niż w ogóle tam nie zagrać. Po prostu załóżmy, że Lillard i Mike Conley to w tym momencie ten sam poziom. Lillard daje dupy, a Conley w ogóle nie gra. To ja i tak stawiam w tej rywalizacji minimalnie plus po stronie Damiana.

 

Dlatego moim zdaniem zamiana Bledsoe na Jrue Holidaya nie jest dobra pod kątem PO. Już pomijając kwestie tego lekkiego problemu graniem Holidaya na PG, to w tym momencie grają zbliżony sezon, a Bledsoe grając w PO ma szanse się dalej reklamować coś jak Middleton rok temu, gdy po przeciętnym sezonie grał kozackie PO.

 

 

to nie ma żadnego sensu co piszesz, dokładasz do drugiej (prawie pierwszej) siły Zachodu gracza, który gra i tak sezon na poziomie cirka top25 ligi, a zmniejszasz mu impact w PO tylko dlatego, że Davisowi nawkładali do głowy jakieś brednie i chyba nikt na świecie nie wie jaki jest jego rzeczywisty status, rozumiem więc, że zakładajac, ze Wall z Griffinem robią PO a Pels odpadają na ostatniej prostej robiąc 47W to otwrcie w opisie piszesz tutaj nam wszystkim, że trzeba takiemu Davisowi odjąć ileś tam % z wartości i tak naprawdę nie zdziwi Cię w zwiazku z tym porażka z kimkolwiek?

 

Ty, Camby, jak coś czasem wymyślisz...

 

tego propsa nie bardzo pamietam, kiedy on padł? zresztą chyba nie dziwne że wtedy szukałem oszczedności, a teraz odpuszczajac KP i Bledsoe mogłem po niego siegnać? nie mowiac już, że od połowy grudnia patrze na swoją druzynę przez calkiem inny pryzmat, a i wtedy cały czas się łudziłem, że KP do lutego wróci, branie kontraktu Jrue było wtedy dla mnie abstrakcją

 

wstawka z Silvinho też słaba, jak coś słyszysz od kogoś prywatnie, to nie zdradzaj tego na forum, to nie jest info którym ktos chciałby się dzielić przed wszystkimi

 

i też nie sądze aby tak do końca myślał, po prostu to pokazuje jak cieżko jest na dzis miec Kristapsa na chwiłe przed extension

 

ps. i Holiday vs Blazers grał rok temu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma żadnego sensu co piszesz, dokładasz do drugiej (prawie pierwszej) siły Zachodu gracza, który gra i tak sezon na poziomie cirka top25 ligi, a zmniejszasz mu impact w PO tylko dlatego, że Davisowi nawkładali do głowy jakieś brednie i chyba nikt na świecie nie wie jaki jest jego rzeczywisty status, rozumiem więc, że zakładajac, ze Wall z Griffinem robią PO a Pels odpadają na ostatniej prostej robiąc 47W to otwrcie w opisie piszesz tutaj nam wszystkim, że trzeba takiemu Davisowi odjąć ileś tam % z wartości i tak naprawdę nie zdziwi Cię w zwiazku z tym porażka z kimkolwiek?

 

Ty, Camby, jak coś czasem wymyślisz...

 

tego propsa nie bardzo pamietam, kiedy on padł?

 

Nie pamiętasz? To zerknij na naszą skrzynkę wiadomości i przejdź na pierwszą stronę i pierwszy post.

 

No tak. Jrue nie zagra w PO, bo Davis zrobił dramę. Obaj nie zagrają, bo częściowo też się do tego przyłożyli. Dlatego Davis postanowił opuścić okręt. Gra bardzo dobrze, ale na ile to jest przewaga nad Bledsoe?

 

Fakty są takie, że Bledsoe jest drugim najlepszym graczem najlepszej drużyny ligi, a Jrue drugim najlepszym graczem drużyny, która była w cieniu Mavs dowodzonych przez rookie Doncica, gdzie drugą opcją był powszechnie krytykowany DeAndre Jordan i gorsza od Wolves, którzy są mocno wyśmiewani. A tymczasem Davis, Holiday, Randle i Mirotic odcinają kupony zajebistości. Jeszcze niedawno niektórzy kłócili się też z mną mocno o Etwaun Moore ( SlaKB, potem Ignazz ). Coś tu się mocno nie dodaje i ślepy, by to zauważył.

 

Dla mnie to jest deal typowy pod oszczędność i lepszy na przyszłość, ale na PO nijak nie zrobiłeś progresu. Jrue nie będzie tu żadnym game-changerem, bo nie będzie miał szansy zagrać w PO kozackiej serii. A Bledsoe tak. A ich RS jest dość porównywalny. Zresztą kocham Jrue Holidaya, ale od początku gry wiesz dobrze jak wysoko ceniłem też Erica. Mało tego, nawet wtedy kiedy broniłem Jrue Holidaya na całym forum, Bledsoe miałem wyżej i tu ponownie mogę odesłać do rankingu Zaliasa i swojej oceny.

 

A co do Sylvinho hmm. Coś jest złego w tej informacji? Szczerze powiedziawszy nie wiem.

 

 

Tyle tutaj o Denver a ani słowa o Minnesocie :( Lillardzik i Otto Porter pominięci ... Winslow również jakiś taki niedowartościowany się czuje...

 

Wygląda dość kozacko, chyba największy problem to ten Otto Porter właśnie. Tu jest prawie 30 baniek na gracza, który może mieć spory problem wrócić do impactu z poprzedniego sezonu. Gość jest trochę niewiadomą z tym kontraktem, a psychikę ma kiepską. W tym momencie nie jest to zespół lepszy od Blazers, którzy się właśnie rozpadli. Masz jednak sporo assetów, by tą sytuacje poprawić. Może zaraz do Noela dorzucisz 3-4 first picki za Bradley Beala ;)

 

W tym momencie masz chyba trochę związane ręce na dalsze wymiany. Cap space wykorzystany i chyba tylko ten Noel do handlu z assetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętasz? To zerknij na naszą skrzynkę wiadomości i przejdź na pierwszą stronę i pierwszy post.

 

No tak. Jrue nie zagra w PO, bo Davis zrobił dramę. Obaj nie zagrają, bo częściowo też się do tego przyłożyli. Dlatego Davis postanowił opuścić okręt. Gra bardzo dobrze, ale na ile to jest przewaga nad Bledsoe?

 

Fakty są takie, że Bledsoe jest drugim najlepszym graczem najlepszej drużyny ligi, a Jrue drugim najlepszym graczem drużyny, która była w cieniu Mavs dowodzonych przez rookie Doncica, gdzie drugą opcją był powszechnie krytykowany DeAndre Jordan i gorsza od Wolves, którzy są mocno wyśmiewani. A tymczasem Davis, Holiday, Randle i Mirotic odcinają kupony zajebistości. Jeszcze niedawno niektórzy kłócili się też z mną mocno o Etwaun Moore ( SlaKB, potem Ignazz ). Coś tu się mocno nie dodaje i ślepy, by to zauważył.

 

Dla mnie to jest deal typowy pod oszczędność i lepszy na przyszłość, ale na PO nijak nie zrobiłeś progresu. Jrue nie będzie tu żadnym game-changerem, bo nie będzie miał szansy zagrać w PO kozackiej serii. A Bledsoe tak. A ich RS jest dość porównywalny. Zresztą kocham Jrue Holidaya, ale od początku gry wiesz dobrze jak wysoko ceniłem też Erica. Mało tego, nawet wtedy kiedy broniłem Jrue Holidaya na całym forum, Bledsoe miałem wyżej i tu ponownie mogę odesłać do rankingu Zaliasa i swojej oceny.

 

A co do Sylvinho hmm. Coś jest złego w tej informacji? Szczerze powiedziawszy nie wiem.

 

 

 

Wygląda dość kozacko, chyba największy problem to ten Otto Porter właśnie. Tu jest prawie 30 baniek na gracza, który może mieć spory problem wrócić do impactu z poprzedniego sezonu. Gość jest trochę niewiadomą z tym kontraktem, a psychikę ma kiepską. W tym momencie nie jest to zespół lepszy od Blazers, którzy się właśnie rozpadli. Masz jednak sporo assetów, by tą sytuacje poprawić. Może zaraz do Noela dorzucisz 3-4 first picki za Bradley Beala ;)

 

W tym momencie masz chyba trochę związane ręce na dalsze wymiany. Cap space wykorzystany i chyba tylko ten Noel do handlu z assetami.

 

58W w przyszłym sezonie wydaje mi się dość kozacka perspektywa na przyszły sezon ;) w Otto zawsze wierzyłem i bardzo żałuje ze w rl NBA nie trafił do Jazz choćby. Nawet ci Kinga byliby lepsza opcja dla niego bo by walczył o PO, a tak z deszczu pod rynnę ;) no ale u mnie byłby lepszy, bo skoro McDermott potrafi być graczem kalibru allstar w Lakersach, to co dopiero wielki Otto :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymianę wygrał Qucin ale nie dziwi mnie fakt ze inni partnerzy wymiany czuja się doskonale po niej mimo ze aż tylu powodów do hurra optymizmu nie ma.

 

Po prostu GM minny dba o dobra atmosferę rozmów i zwiększa tym zadowolenie innych

To gra relacyjna i dla wielu o czym wspominałem to ważny aspekt rozrywki. A GM jest bardzo skuteczny i przekonywujący. Robi swoje. A sportowo po cichutku zyskuje z każdym odebranym telefonem ( lub częściej z wykonywanym ) bo analitycznie potrafisz Q po prostu dobrze się przygotować i być konsekwentnym

Mi ta technika przypomina trochę Wall Street gdzie poprzez połączenie ścieżek wymian i trzymanie w sumie całości tylko dla swojej wiedzy do końca ma się całkowita kontrole nawet nad potężnym blockbusterem.

 

Doceniam.

 

Wracając do Denver muszę tu potwierdzić ze w rozmowach z lata na 3wayu były zupełnie inne projekcje dla KP który dla nas wszystkich zaangażowanych miał najpóźniej do grudnia 2018 tylko nie grać.

 

Lbs przezbroil team tak aby do tego grudnia przeczekać.

 

Spadły na GM Denver w tym czasie dwie rzeczy z Nieba.

 

Rewelacyjna gra lidera i seria urazów poszczególnych graczy. Zmusiło to GM do większej aktywności i stad taka hybryda.

 

W sytuacji z niegrsjacym KP szkoda było marnować potencjał Joka i tu po prostu GM rozumiem.

 

Wykonano ruch. Mimo ze sytuacja inna niż w lato to widzę pewne podobieństwa do mojego stresu z Leonardem gdzie docisk zewnętrzny był potężny

Teraz nawet ten ruch z Dallas i ustawienie kp pod Doncica sprawia ze to dalej niewiadoma.

 

GM robi ruchy na podstawie danych których w lato o Leonardzie i teraz nadal o KP brak.

 

Denver to nie jest klub z takim potencjałem aby stać się poczekalnia w przychodni zdrowia.

Tu do oceny wymiany nie ma co mieszać faktów co w przyszłości stanie się z kp.

 

Tu i teraz poprzez brak info Denver zrobiło ruch.

 

Wspomniane były finanse i tu rzeczywiście na co w złotej erze komunikacji pomiędzy spurs a Denver ;) zwracałem uwagę na te 4 lata Zacha ( mimo ze taniej niż w realu ) jako kontrakt koniecznie do utylizacji.

Nie dlatego ze to ogor tylko ze względów finansowych oraz fakt ze gość nie zagra w PO i w naszych głosowaniach może przegrać serie właśnie on.

 

Nie spodziewałem się jednak ze GM ściągnie Jrue który mimo ze jest dobrym graczem ( pamietam twoje opisy Marcus i fetowanie każdego mocnego defensywnie występu) jest w bardzo kłopotliwej sytuacji klubowej

W każdym innym roku ta wymiana się broni ale mam wątpliwości czy akurat ten moment jest odpowiedni ( sytuacja w klubie i wartość marketingowa w naszym managerze ze tak dopowiem) i da głosy innych GM.

 

U innych stron wymian widzę różne koncepcje ale prawda jest taka ze każdy podjął ryzyko w imię lepszego jutra.

 

Ewenementem jest ta zmiana frontu w Portland bo głosy na tak w 1/2T musiały zaskoczyć i samego GM Ptb ( ‚mocny 3 seed)

 

Prawda jest taka ze pomieszano jeszcze fatalne kontrakty które udało się w swoistej promocji 2 za 1 opchnac qucinowi przy okazji płacenia za Lillarda w sumie

 

Gra Otto teraz może sprawić czy jest to minimalne czy gigantyczne zwycięstwo minny

Wizz poszło w swoim kierunku biorąc gracza zapewne z listy marzeń suns ma Ala a Denver wycofało się z konfuzji aby nie marnować sezonu Joka.

Jazz tanio pozyskało Zacha ale tu tez gracz musi się zacząć spłacać za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze RS ;)

PO to inna bajka

I gracze beGM Cavs w Real RS są głównie nonfactorami, średniakami w średnio-kiepskich teamach. rozumiesz o co mi chodzi czy nie ? ;) dałeś nam podobno dobre bilanse ze względu na to ze walczymy o PO, ale przykład Real Heat pokazuje ze można pare meczy pod rząd wdupic nawet jak się o te PO walczy, no bo presja jest w każdym meczu. Uważam ze trochę pokrzywdziles mnie bo i skład mam lepszy od II trymestru, i terminarz miałem łatwiejszy od Cavs. A ty im przyznałeś plusowy bilans za sama walkę o PO. Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę na to uwagę w T3 i gorąco zachęcam gdy według GM kogoś niesprawiedliwie sądziłem do wysłania mi PM.

Analogicznie do T1 jestem gotowy na przyjęcie argumentów. I zmianę wyniku bo pierwsza przymiarka zawsze jest tylko przymiarka

 

Mocno wahałem się nad waszymi bilansami i pamietam ze mieliście dwa mecze bezpośrednie.

 

Rozpatrywałem 1-3 mecze różnicy w zależności od tego jak poprowadzicie ta tercje

 

Wybrałem najbardziej niekoluzyjny kurs ale możliwe ze masz racje.

 

Zabrakło przypominajki bo o meczach bezpośrednich pamiętałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w real NBA ktoś odwalił taki trade jak PTB, w takim momencie sezonu, to już by go w Portland nie było i raczej nie znalazłby już zatrudnienia.

Rozumiem przebudowę, ale nie w trakcie sezonu, nie przy takim bilansie. Tym bardziej, że ta paczka którą dostał szału nie robi.

Nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, nie kojarzę żeby ktoś rozwalił taki team tuż przed PO.

 

Bardzo fajna wymianą dla Phoenix, gdyby mieli już w miarę ogarnięty skład i o coś walczyli to ten Horford byłby super, tak to trochę się zmarnuje w tym sezonie.

 

CHA mając pick POR'21 mogli wyciągnąć dużo więcej - on tu był kluczowy i bez niego wymiany by nie było, Qcin coś by jeszcze dorzucił żeby to spiąć.

 

LaVine za ten szrot, który oddali też wygląda ok, choć akurat w UTA nie jest zbyt potrzebny. Wymiana na plus, choć bardziej pod kątem puszczenia Zacha dalej za lepszy pakiet.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w real NBA ktoś odwalił taki trade jak PTB, w takim momencie sezonu, to już by go w Portland nie było i raczej nie znalazłby już zatrudnienia.

Rozumiem przebudowę, ale nie w trakcie sezonu, nie przy takim bilansie. Tym bardziej, że ta paczka którą dostał szału nie robi.

Nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, nie kojarzę żeby ktoś rozwalił taki team tuż przed PO.

 

Przed finalną oceną, proszę odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

 

1. Czy PTB miało szansę na mistrzostwo w tym sezonie. Mówimy realnie, a nie o sytuacji gdy wszyscy od przeciwników się połamią.

2. Czy w następnym sezonie kadra PTB wyglądałaby lepiej czy gorzej niż wygląda w tym sezonie? Czy PTB miałoby większą szansę na sukces? 

3. Czy utrata części zawodników po sezonie, a co za tym idzie nie pozyskanie assetów za nich, jest postawą racjonalną z długoterminowej perspektywy?

4. Czy warto trzymać zawodników, których wartość "beGMowego" rynku jest niska i nie pozwalała na właściwe wykorzystanie ich w PO?

5. Czy warto zrobić dobry PO run, by w następnych latach być mocnym średniakiem i nic wielkiego nie osiągnąć?

6. Czy PTB miało wartościowe assety by starać się wartościowe wzmocnienia składu?

7. Czy PTB miało odpowiednie środki, by polować na użytecznych zawodników w FA?

8. Czy tego typu trady powinno się oceniać w momencie gdy do nich dochodzi? A może właściwszym podejściem jest ocena ich skutków, gdy dojdzie do zapadalności picków?

9. Czy jesteś w stanie przewidzieć ile z tych picków będzie dobrych i wybrany zostanie dobry zawodnik?

10. Czy opinia Twoja (lub innych) jest istotna w dokonywaniu deali między stronami? 

11. Czy posiadane dobra (czyt. zawodników) powinno się handlować gdy ich wartość jest najwyższa czy niższa od potencjalnej? 

12. Kto ustala warunki co wolno zrobić GMowi, a czego nie wolno zrobić?

13. Jeśli wszystkie strony wymiany czują się komfortowo z tym co mają czy Twoja opinia rzeczywiście się liczy? 

14. Czy w historii NBA doszło kiedyś do wymiany, gdzie uwzględniono 6 picków z 1st r. bez protekcji? 

15. Kto mówi, że jeśli nie zostało coś wypróbowane, to znaczy że jest to złe? Przykłady obecnych Sixers, sposobu budowania GSW czy sukces Villanova w NCAA.

 

Jeśli po zadaniu sobie tych pytań wciąż nie zmieniła się Twoja perspektywa, to rozumie że w Twojej opinii zrobiłem baaaaaaaardzo zły trade. Biorę to na klatę, a życie toczy się dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dogadaną inną wymianę i to jest rekompensata za jej odwołanie.


W momencie gdy Ashigaru odzyskał pick '21 to dużo lepiej wygląda ta decyzja z rebuildingiem. Inna sprawa, że Hornets oddali pick jednej z najsłabszych drużyn w lidze w tym momencie za taki słaby pakiet...

 

A nie, jednak nie odzyskał.

 

A nie, jednak odzyskał.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę na to uwagę w T3 i gorąco zachęcam gdy według GM kogoś niesprawiedliwie sądziłem do wysłania mi PM.

Analogicznie do T1 jestem gotowy na przyjęcie argumentów. I zmianę wyniku bo pierwsza przymiarka zawsze jest tylko przymiarka

 

Mocno wahałem się nad waszymi bilansami i pamietam ze mieliście dwa mecze bezpośrednie.

 

Rozpatrywałem 1-3 mecze różnicy w zależności od tego jak poprowadzicie ta tercje

 

Wybrałem najbardziej niekoluzyjny kurs ale możliwe ze masz racje.

 

Zabrakło przypominajki bo o meczach bezpośrednich pamiętałem

Spoko ja tam się nie biłem o ten jeden win czy dwa za dużo bo to i tak przy 30 głosach wiele nie zmienia, ale po prostu rzuciło mi się teraz tak w oczy, ze bilans który im dałeś troszkę kłoci się z tym co tutaj wczoraj napisałeś, czyli ze zwracasz dość mocno uwagę na to kto gdzie gra w realu i jaki ma impact. A wiec zwróciłem ci teraz uwagę właśnie po to żebyś pamiętał o tym w III trymestrze ;) Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dogadaną inną wymianę i to jest rekompensata za jej odwołanie.

W momencie gdy Ashigaru odzyskał pick '21 to dużo lepiej wygląda ta decyzja z rebuildingiem. Inna sprawa, że Hornets oddali pick jednej z najsłabszych drużyn w lidze w tym momencie za taki słaby pakiet...

 

A nie, jednak nie odzyskał.

 

Odzyskał przecież.

 

Agnell pewnie nie wiedział, że Blazers będą szli w przebudowę. Qcin wiedział i oskubał GMa Hornets. Tak czy siak deal słaby. Ten Fournier w niczym nie szkodzi i nawet nie jest takim złym kontraktem.

 

Swoją drogą kiedy GMowie przestaną się nabierać na słodko-pierdzenie Qcina? Od tego GMa nie powinno się odbierać telefonów z propozycjami dealów! Od dawna mówię, tu Wam słodzi, a drugą ręką portfel z kieszeni wyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dogadaną inną wymianę i to jest rekompensata za jej odwołanie.

 

W momencie gdy Ashigaru odzyskał pick '21 to dużo lepiej wygląda ta decyzja z rebuildingiem. Inna sprawa, że Hornets oddali pick jednej z najsłabszych drużyn w lidze w tym momencie za taki słaby pakiet...

 

A nie, jednak nie odzyskał.

 

A nie, jednak odzyskał.

 

Gdyby Hornets nie oddało picku to by nie było przebudowy na taka skale , no chyba akurat Tobie BMF nie trzeba tłumaczyć tak oczywistych zależności ;)

 

Dodaj do tego ze Hornets maja tegoroczny pick Blazers (wiec w zasadzie możesz to traktować jako swap o jakieś 8 miejsc w tym roku) , dodaj zejście z Fourniera i kilka mln oszczędności w tym roku dla Hornets.

 

Gdyby nie doszło do przebudowy w Blazers to w zasadzie Hornets oddaliby pick z końca 3 dziesiątki 21 za loteryjny 20- jak dla mnie uczciwa cena, zwłaszcza ze dochodzi tam 2runda Memphis i zejście z Fourniera .

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja tam się nie biłem o ten jeden win czy dwa za dużo bo to i tak przy 30 głosach wiele nie zmienia, ale po prostu rzuciło mi się teraz tak w oczy, ze bilans który im dałeś troszkę kłoci się z tym co tutaj wczoraj napisałeś, czyli ze zwracasz dość mocno uwagę na to kto gdzie gra w realu i jaki ma impact.

 

Ronnie, ale też bez przesady. Planowałem podczas tego głosowania się jeszcze nie wtrącać bo nie ja budowałem drużynę i nie ja głosowałem, ale uznałem, że coś tam napiszę.

Jeśli zawodnicy beGM Cavs nie mają wpływu na awans swoich drużyn do PO to jak się tu mają do tego Twoi gracze? Przecież poza Turnerem (który gdyby nie pół sezonu Dipo, na pewno by tak nie pociągnął Indiany) nie masz żadnego gracza mającego impact na drużyny na drodze do PO ;)

Grizzlies Conleya - tylko nad Suns na zachodzie, Pelicans Randle'a - tylko 3W więcej i też bez szans, Barton w tym sezonie niemal nie istnieje a jak gra to jest fatalny. Więc mamy tu remis w kluczowych graczach (CJ=Turner) i moją przewagę w graczach, powiedzmy że drugoplanowych (Collison, Gibson wciąż walczy).

Tak więc wpędzanie Ignazza w poczucie winy z powodu jego głosowania jest nie na miejscu - równie dobrze to ja mógłbym przytoczyć ten sam argument. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Hornets nie oddało picku to by nie było przebudowy na taka skale , no chyba akurat Tobie BMF nie trzeba tłumaczyć tak oczywistych zależności ;)

Przecież ten pick i tak ma dużo większą wartość niż pewnie nie-lotto pick i rok mniej 33-letniego Dragicia po fatalnym sezonie, skoro Ashigaru chciał iść w przebudowę. Można było utargować znacznie więcej. To tak jak dawanie 2nd rounderów za mój swap z Blazers, bo przecież może nie dojść do wymiany i stracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą kiedy GMowie przestaną się nabierać na słodko-pierdzenie Qcina? Od tego GMa nie powinno się odbierać telefonów z propozycjami dealów! Od dawna mówię, tu Wam słodzi, a drugą ręką portfel z kieszeni wyciąga.

 

Ja już przestałem. Propozycję jaką otrzymałem tuż przed zlotem skomentowałem w najbardziej kulturalny sposób, jaki potrafiłem na tamtą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dogadaną inną wymianę i to jest rekompensata za jej odwołanie.

W momencie gdy Ashigaru odzyskał pick '21 to dużo lepiej wygląda ta decyzja z rebuildingiem. Inna sprawa, że Hornets oddali pick jednej z najsłabszych drużyn w lidze w tym momencie za taki słaby pakiet...

 

Dokładnie tak było... Mieliśmy umowę, zmieniłem warunki, ale obiecałem pick 2nd r, to słowa dotrzymałem. Poza tym deal między nami był przyklepany jak Baldwin był jeszcze aktywnym zawodnikiem, a wiedziałem że dostanę nieaktywnego zawodnika. 

 

Wiem jak to wygląda całościowo, ale trzeba dotrzymywać danego słowa. 

 

Na marginesie: Gdyby nie ten pick, to mogłoby w ogóle nie dojść do tego dealu. Dodatkowo jedna rzecz została po prostu... zrypana, to nie udało mi się planu w 100% wykonać, ale ta część była dla mnie wystarczająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem. Propozycję jaką otrzymałem tuż przed zlotem skomentowałem w najbardziej kulturalny sposób, jaki potrafiłem na tamtą chwilę.

 

Bardzo ładne podziękowanie za to, ze zrobiłem Ci zespół tak btw. ;) tzn. Przepraszam, tylko zrobiłem Ci wymianę dzięki której utrzymałeś George’a i dołożyłeś Westbrooka ^^

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, ale też bez przesady. Planowałem podczas tego głosowania się jeszcze nie wtrącać bo nie ja budowałem drużynę i nie ja głosowałem, ale uznałem, że coś tam napiszę.

Jeśli zawodnicy beGM Cavs nie mają wpływu na awans swoich drużyn do PO to jak się tu mają do tego Twoi gracze? Przecież poza Turnerem (który gdyby nie pół sezonu Dipo, na pewno by tak nie pociągnął Indiany) nie masz żadnego gracza mającego impact na drużyny na drodze do PO ;)

Grizzlies Conleya - tylko nad Suns na zachodzie, Pelicans Randle'a - tylko 3W więcej i też bez szans, Barton w tym sezonie niemal nie istnieje a jak gra to jest fatalny. Więc mamy tu remis w kluczowych graczach (CJ=Turner) i moją przewagę w graczach, powiedzmy że drugoplanowych (Collison, Gibson wciąż walczy).

Tak więc wpędzanie Ignazza w poczucie winy z powodu jego głosowania jest nie na miejscu - równie dobrze to ja mógłbym przytoczyć ten sam argument. Pozdro :)

Spójrz cvbe proszę w mój opis drużyny w II trymestrze. Wrzuciłem on/off każdego z moich graczy nie bez powodu. Mam bardzo plusową ławkę rezerwowych i prawie każdy z nich gra czy grał w bardzo dobrych drużynach.

 

Joseph jest na plus w mocnych Pacers

Chandler był na plus w mocnych Sixers

Theis jest bardzo na plus w mocnych Celtics

Green jest ważnym elementem ofensywy Rockets

Właściwie tylko Ilyasova i Barton maja minusowy impact w baaardzo dobrych teamach, a Yogi jest minimalnie na minusie w ligowym średniaku.

 

Conley jest wyraźnie najlepszym graczem w Memphis jesli chodzi o impact gdy jest na boisku.

Turner na +

Randle lekko na +

Lamb na plus w hornets.

 

Może s5 to nie są już gracze z samych contenderow ale są plusowi w średnich teamach, a Turner w dobrym.

 

Ale ławka rezerwowych składa się z samych solidnych, równych, ważnych dla mocnych teamów graczy. Nie przypadkiem ściągnąłem Greena latem, Ilyasove czy Chandlera w to okienko. Bo chciałem mieć graczy z dobrych zespołów, bo ławka rezerwowych w RS bardzo jest potrzebna.

 

O ile mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze mamy porównywalne s5 jesli chodzi o talent, to ławka rezerwowych wyglada lepiej u mnie moim zdaniem. Ty masz tam ( poza Rozierem) graczy ze średniaków/slabiakowligowych, czy takiego osmana który jest bardzo na minus w on/off w jednym ze słabszych teamów w NBA, a to już niezły wyczyn.

 

Jedyny plus dla ciebie względem mnie w II trymestrze to mniej urazów u Ciebie, ale właśnie dlatego mam tak szeroka ławkę żeby mieć kim ich zastąpić w razie czego. Ty jak wypada któryś z dwójki bazemore/Warren to, moim skromnym zdaniem jest blado. Bo jeden jest druga opcja a drugi jest najlepszym obwodowym obrońca w druzynie.

 

Cieszę się ze się włączasz bo wiem ze z tobą da się kulturalnie pogadać bez osobistych wycieczek i nie mogę się doczekać końcówki sezonu.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne podziękowanie za to, ze zrobiłem Ci zespół tak btw. ;) tzn. Przepraszam, tylko zrobiłem Ci wymianę dzięki której utrzymałeś George’a i dołożyłeś Westbrooka ^^

 

 

Ostatnimi czasy zepsułeś dobre wrażenie, jakie mieli o Tobie w Bostonie. 

 

Przykro mi.

 

A wymiana po RW była pierwotnie moim pomysłem, tylko miałem -100 doświadczenia do jej przeprowadzenia. A zapłaty za pomoc szukaj w Dallas, w tabelce z pickami, rok 2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.