Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy zepsułeś dobre wrażenie, jakie mieli o Tobie w Bostonie.

 

Przykro mi.

 

A wymiana po RW była pierwotnie moim pomysłem, tylko miałem -100 doświadczenia do jej przeprowadzenia. A zapłaty za pomoc szukaj w Dallas, w tabelce z pickami, rok 2023.

 

Nigdy jie oczekiwałem od nikogo zapłaty ;) to jest ta różnica ;) czy miałeś doświadczenie czy nie, złożyłem Ci cała wymianę której nie potrafiłeś złożyć ani sam ani z żadnym z GMow z którym pisałeś wiec po prostu daruj sobie takie wpisy jak poprzedni, bo bez mojej pomocy Boston byłby najpewniej uczestnikiem wielkiej bitwy o 8 miejsce na Wschodzie a nie faworytem do gry w 2 rundzie :wink::wink: ja kwiatów nie oczekiwałem, wystarczyło krótkie dziękuje;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jie oczekiwałem od nikogo zapłaty ;) to jest ta różnica ;) czy miałeś doświadczenie czy nie, złożyłem Ci cała wymianę której nie potrafiłeś złożyć ani sam ani z żadnym z GMow z którym pisałeś wiec po prostu daruj sobie takie wpisy jak poprzedni, bo bez mojej pomocy Boston byłby najpewniej uczestnikiem wielkiej bitwy o 8 miejsce na Wschodzie a nie faworytem do gry w 2 rundzie :wink::wink: ja kwiatów nie oczekiwałem, wystarczyło krótkie dziękuje;)

 

 

A niby że podziękowań nie otrzymałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby że podziękowań nie otrzymałeś?

 

Mam dusze Narcyza, lubię częste podziękowania :D

 

Oczywiście żartuje ;)

 

Ogólnie tam Panowie, jak wiadomo przeprowadzam sporo wymian i zadaje sporo zapytań odnośnie graczy ale to, ze napisze Parsons za Embiida nie oznacza ze to jest moja oferta - to tylko badanie potrzeb drugiej strony ;)

 

Zachęcam do dzwonienia do Minnesoty, bo wychodzę z założenia ze nie ma zespołów które nie są w stanie znaleźć u siebie czegoś potrzebnego :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w kwestii przypomnienia:

 

Graczy na minimum możemy oddawać za czysty pick niezależnie od poziomu sałary czy tu tez są ograniczenia.

 

Pytam w kontekście Alexa Lena z 1,78 i nie mam pojęcia czy to jest ostatni rok minimum kontraktu gdzie mogę go oddać za gole picki czy zrobić tak mogę tylko z zespołem poniżej sałary ( case suns niedawno)

Te najniższe kontrakty to zawsze kłopot

 

a jak Ci sie wydaje po rzuceniu okiem na cba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz cvbe proszę w mój opis drużyny w II trymestrze. Wrzuciłem on/off każdego z moich graczy nie bez powodu. Mam bardzo plusową ławkę rezerwowych i prawie każdy z nich gra czy grał w bardzo dobrych drużynach.

 

Joseph jest na plus w mocnych Pacers

Chandler był na plus w mocnych Sixers

Theis jest bardzo na plus w mocnych Celtics

Green jest ważnym elementem ofensywy Rockets

Właściwie tylko Ilyasova i Barton maja minusowy impact w baaardzo dobrych teamach, a Yogi jest minimalnie na minusie w ligowym średniaku.

 

Conley jest wyraźnie najlepszym graczem w Memphis jesli chodzi o impact gdy jest na boisku.

Turner na +

Randle lekko na +

Lamb na plus w hornets.

 

To się wszystko zgadza, z tym że chodzi w tej dyskusji jednak o impact na awans do PO. Przecież wszyscy ci gracze mają dobry/bardzo dobry on-off, właśnie poprzez granie w dobrych drużynach.

Jaki realny impact daje Chandler w Phila? 7 pkt/5 reb w 25 min? Do zastąpienia każdym przypadkowym zawodnikiem z ławki - on/off dobre tylko przez grę obok Embiida i Simmonsa. Impact żaden.

Joseph? Czy nie jest tylko BARDZO nieregularnym elementem ławki Pacers? Odkąd wypadł Oladipo on i Evans grali tak słabo, że konieczne było ściągnięcie Matthewsa. A mieli szansę obaj się przebić. Impact żaden.

Theis? Czy ławka nie opiera się bardziej na Rozierze, Brownie, Haywardzie,  a jeśli nie jest kontuzjowany to na Baynesie? Theis jest tu tylko dodatkiem i tylko moc ławki daje mu wysoki on/off. Impact żaden.

Green ok, daje dobre uderzenie z ławki ale impact na drużynę ma taki sam jak mój House (który, gdyby nie zawirowania kontraktowe to byłby na pewno ważniejszy niż Green).

Conley i Randle tak jak już wspomniałem, nie są graczami walczącymi o PO.

 

 

O ile mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze mamy porównywalne s5 jesli chodzi o talent, to ławka rezerwowych wyglada lepiej u mnie moim zdaniem. Ty masz tam ( poza Rozierem) graczy ze średniaków/slabiakowligowych, czy takiego osmana który jest bardzo na minus w on/off w jednym ze słabszych teamów w NBA, a to już niezły wyczyn.

 

Nie wiem, być może nie rozumiem wskaźnika on/off, ale chyba ciężko żeby Osman miał dobry, jeśli gra 3/4 meczu w drużynie która przegrywa wszystko?

Co do ławki - Rozier (kluczowy element ławki w Bostonie), House (bardzo ważny element zespołu przed zawirowaniami kontraktowymi), Warren lub Bazemore (w zależności od tego kto będzie zaczynał, pierwszy fantastyczny sezon w Suns, teraz od miesiąca ewidentny shutdown przy tankowaniu, drugi najlepszy obrońca obwodowy a dodatkowo pokazujący w tym roku że może być i ważną opcją w ataku), Osman (chyba najlepszy poza Love'm i najbardziej uniwersalny koszykarz aktualnych Cavs), Scott (ostatnio po 30min/mecz w Phila, wcześniej spore minuty w bardzo pozytywnie zaskakujących w tym sezonie LAC).

IMO nie jest źle, zestawienie Rozier-Bazemore-House-Osman-Scott, podoba mi się bardziej niż Joseph-Ferrell-Green-Chandler-Theis :)

 

 

Cieszę się ze się włączasz bo wiem ze z tobą da się kulturalnie pogadać bez osobistych wycieczek i nie mogę się doczekać końcówki sezonu.

 

Dzięki! Ja również nie mogę się doczekać zarówno końcówki sezonu jak i późniejszej rywalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawy oceny innych, bo sam byłem taką propozycją od Marcusa bardzo zaskoczony.

 

Wcześniej kogoś o Jabariego pytałem to chyba wycena było 2x 1st i jeszcze Monk, a tu poszedł prawdopodobnie niski wybór Denver i na lato 2020 Suns są prawie czyści (Booker, JJJ, Spencer, a więc core zespołu z ważnymi umowami + opcja Malika), a MKG może być jeszcze sprzedany jako gracz rotacji w odróżnieniu od Jabariego, który graczem NBA jest tylko z nazwy (moim zdaniem) i latem raczej widziałbym go w Chinach, choć tego MC nie życzę. 

 

e: chyba, ze LBS coś zepsuje i to nagle będzie lotto pick, a Jabari zacznie się starać w obronie to wtedy ten deal pewnie przegram :tongue:

 

No z tym sprzedaniem MKG może być problem, skoro chyba jego ostatni fan pchnął go z poczuciem, że z każdym dniem traci na wartości.

 

Moim zdaniem przedwcześnie skreślono Jabari Parkera, ligę mamy ofensywną, więc uznałem, że warto zaryzykować. 2023 to daleka perspektywa. Nuggets nie szczędzą grosza, mimo ostatnich prób szukania oszczędności i to już może być zespół w zupełnie innym położeniu.

 

Zabawne, że obaj mamy poczucie wygranego dealu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKG jako 15-minutowy backup w zespole walczącym o #8 to nie jest moim zdaniem taka najgorsza opcja. 

 

No z tym poczuciem wygranego dealu z jednej strony zabawne, dodając do tego negocjacje trwające ~minutę to już w ogóle :grin:

 

Trwały minutę, bo w obu Nas kiełkowała myśl "złapałem frajera!" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

 

 

 

Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
 
CLE out: Danuel House, 2nd round Cle 22’ (jeśli pick przejmą Suns, 2nd round Atl/Orl 23’-worse)
CLE in: Dewayne Dedmon
 
BRK out: Dewayne Dedmon
BRK in: Danuel House, 2nd round Cle 22’ (jeśli pick przejmą Suns, 2nd round Atl/Orl 23’-worse)

 

 

Tutaj tak dla jasności 100%:

 

Trade nie przechodzi, zgodnie ze 101 pkt. CBAfaq, przez House'a, który został dopiero co podpisany przez Cavs.

 

 

 

  • For three months or until December 15 of that season (whichever is later) after signing a contract as a free agent or matching an offer sheet to a restricted free agent. This obviously does not apply to the trade completing a sign-and-trade transaction (see question number 92).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.