Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy można ich na tych two way contracts podpisywać czy po prostu jak ktoś da pełny kontrakt to traktujemy to jako lepszą ofertę i nawet nie głosujemy?

Czy rookasa wybranego w drugiej rundzie mogę podpisać jako two way? Raczej wątpię czy to zrobię, ale wolę mieć pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy można ich na tych two way contracts podpisywać czy po prostu jak ktoś da pełny kontrakt to traktujemy to jako lepszą ofertę i nawet nie głosujemy?

Czy rookasa wybranego w drugiej rundzie mogę podpisać jako two way? Raczej wątpię czy to zrobię, ale wolę mieć pewność.

 

1. pełnky kontrakt jest zawsze lepszy niż two-way, tutaj nie ma wątpliwości i przy dwóch takich ofertach nie ma co głosować

2. Można drugorundowca podpisać na two-way contract ale pamiętaj, że masz go wtedy dwa lata a nie trzy i po tych 2 latach uderza w RFA

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty maja byc jednorazowe juz LAF nie kombinuj. W kazdej turze mozesz zlozyc 3 oferty pod warunkiem ze masz cap space/prawa birda. W kazdej kolejnej rundzie mozna wyrownac rfa albo robimy to od razu po zlozonej ofercie przed glosowaniem by nie tracic czasu. I glosowac nad czyms co nie ma sensu. Rozumiem ze niektorzy maja problem ale reguly byly znane i przejrzyste od dawna. Pomysl z ,,pudrowaniem ofert" jest zenujacy i slaby. Albo ktos ma jaja i potrafi ocenic od razu kogo chce i za ile albo przegrywa. Na koniec wygraja tutaj osoby, ktore poswieca czas i troche temat rozkminia. Ten krakowski targ z poprawa ofert od poczatku byl slaby i przestanmy go podnosic.

 

Jak ktos da Iggiemu 80/4 a drugi 15/1 to bez jaj wiadomo kto wygra. Juz naprawde nie kompromitujmy sie bo nie ma to wiekszego sensu. Tu jest problem by wszyscy zaglosowali za player option, wrzucili aktualizacje skladu a te wszelkie wasze poprawki doprowadza ze wolna agenture bedziemy uprawiac przez 2 miesiace. Jest okres urlopowy, juz dajmy spokoj z podchodami. Jestesmy dorosli a skoro tak to tez sie tak zachowujmy. Licze od wszystkich na konkretne i jasne oferty a zebranie 3 mln na 2 lata moze komus sie nie oplacic. Meczy mnie juz ten temat i przestanmy zmieniac dobre reguly, bo jednego sezonu nawet nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten model jest zupełnie oderwany od rzeczywistości.

 

Jest pula graczy np:Durant którzy dostaną maxa od każdego GM w lidzie i tutaj albo dajesz maxa albo Durant mówi papa. Zresztą zobaczcie co się dzieje w real NBA.

Leonard robi ukłon w stronę Spurs czy Durant nie biorąc maxa od GSW aby podpisać Iggy'iego czy Shaun'a.

A korekta oferty tylko dla swojego zawodnika raz w I lub II turze to naprawdę ukłon w stronę GM i dosyć sprawiedliwe wyjście z sytuacji a tak to mamy zabawę w ciemno.

Niech jaunuary zabierze głos w tej sprawie.

Tak, system jest bardzo dziurawy i nie oddaje rzeczywistości prawie w ogóle. IMHO np. lepiej byłoby zrobić każdy 10 ofert w turze bez ograniczeń. Kto kogoś wyhaczy gdzieś to steal i brawo. No ale już na to za późno i pewnie sporo osób straciłoby zapal. Ale też nikt nie mówi, że liczy się tylko kasa. Oczywiście w rozsądnych gra ciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie.

 

Gracz X będzie wolał grać w contenderze za mniej czy w top draft za więcej ? Dla mnie tutaj wszystko zależy od gracza.

Kazdy przypadek jest inny.

 

Dyrant za 32 mln na 1+1 w gsw > Durant za 35 mln w Nets

 

Iggi w Suns za 40/2> Iggi w Gsw za 32/4

 

Przeciez to jest prosta marematyka. Bez obrazy ale srednio bede rozkminial czy Tony Allen to woli w Mwmphis za 3 mln czy za minimum w gsw.

 

Mam nadzieje ze nie pijesz ze lac to contander i lmam za minimum bedzie gral u Ciebie niz za pelne mle w srednim klubie. No fucking way.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co właśnie napisałeś się wyklucza.Znaczy zgadzam się z oboma przykładami które są świetne. Natomiast jeśli mówisz, że nie będziesz się zastanawiał czy gracz X będzie grał za 2 czy 3 mln gdzieś tam czy za 1,5 (czy ile tam minimum wyjdzie) w GSW /CAVS /SAS. Przecież właśnie o to chodzi żeby się zastanowić. I sam to stwierdziłeś.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co właśnie napisałeś się wyklucza.

Co sie wyklucza? Ze Durant w 2018 dostanie od Ciebie supermaxa czy to ze Iggi bedzie chcial zarobic na stare lata wiecej kasy. Szxzerze? To zajebuscie mnie ciekawi to nasze fa a zydowanie dolarow odbije sie pewnym osobom czkawka. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie wyklucza? Ze Durant w 2018 dostanie od Ciebie supermaxa czy to ze Iggi bedzie chcial zarobic na stare lata wiecej kasy. Szxzerze? To zajebuscie mnie ciekawi to nasze fa a zydowanie dolarow odbije sie pewnym osobom czkawka. Takie jest moje zdanie.

Pewnie, że się odbije. Dlatego Curry ma ma wstępie 205/5. A co się wyklucza masz wyżej.

 

LAF ale Ty się nie masz co bać o Cp3 chyba. Przeglądałem pobieżnie rostery drużyn i nikt nie zbudował nic ciekawego jednocześnie mając aż tyle wolnych pieniędzy. To na plus dla Ciebie. Z drugiej strony sam też nic nie ruszyłeś i poza $ wiele im nie oferujesz. Więc wiesz.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają po prostu. Nawet mi się pisać nie chce nic z sensem.

 

To drugie akurat wychodzi Ci doskonale ;)

 

Mi też ręce opadają jak ktoś ma superteam, najlepszy w dziejach koszykówki i jeszcze kombinuje bezczelnie.

 

Miał wejść hard cup, byłaby szansa się wykazać. Temat upadł, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie akurat wychodzi Ci doskonale ;)

 

Mi też ręce opadają jak ktoś ma superteam, najlepszy w dziejach koszykówki i jeszcze kombinuje bezczelnie.

 

Miał wejść hard cup, byłaby szansa się wykazać. Temat upadł, a szkoda.

Nikt na rozrzucaniu pieniędzy jeszcze się milionów nie dorobił. Na ujadaniu też nie :)

 

Przecież jawnie juz dawno powiedziałem, że Durant dostaje ode mnie ofertę 1+1 na non birds. Za rok ma opt out i maxa. Wszyscy zyskują. To samo na 99,9 zrobi Myers. Więc o co Ci chodzi?

 

Zresztą dołączyłem do zabawy jako przedostania osoba. Nikt nie chciał wziąć Golden State, a teraz pojawiają się jakieś żale, że Durant z Lebronem nie wylądują w Nets nawet za maksa i kontener kawioru. No niesamowicie zaskakujące.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą dołączyłem do zabawy jako przedostania osoba. Nikt nie chciał wziąć Golden State, a teraz pojawiają się jakieś żale, że Durant z Lebronem nie wylądują w Nets nawet za maksa i kontener kawioru. No niesamowicie zaskakujące.

 

Oj nikt nie chce tego twojego Duranta. Ja bym chciał tylko, by odpowiednio zapychał Ci salary, a nie jakieś umizgi, że Durant bierze mniej i robi miejsce na umowy Iggy, Livington itd.

 

Swoją drogą każdy Ci dopisał już Duranta, może dojdzie do sytuacji, że nikt nie złoży oferty i możesz go mieć, nawet za 20mln na sezon :) Trochę poker, ale kto. Może każdy będzie żałował slota na Duranta, myśląc że jest ne do wygrania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nikt nie chce tego twojego Duranta. Ja bym chciał tylko, by odpowiednio zapychał Ci salary, a nie jakieś umizgi, że Durant bierze mniej i robi miejsce na umowy Iggy, Livington itd.

 

Swoją drogą każdy Ci dopisał już Duranta, może dojdzie do sytuacji, że nikt nie złoży oferty i możesz go mieć, nawet za 20mln na sezon :smile: Trochę poker, ale kto. Może każdy będzie żałował slota na Duranta, myśląc że jest ne do wygrania... ;)

 

Nie wiń mnie za to, że gracze w NBA tak robią. Gdyby to się nie zdarzało w rl to i u nas by nie przeszło w żaden sposób. Zawsze w pewnych organizacjach, zwłaszcza przy byciu contenderem, takie niewielkie pay-cuty były uskuteczniane. I tak nasz system FA powoduje, że ja czy Rappar mamy zdecydowanie bardziej ograniczone pole manewru niż Myers i Billups/LeBron . Prędzej czy później (raczej prędzej) nasze ekipy znacznie się osłabią względem tego, co stworzą odpowiednicy w Oakland i Cleveland. Zresztą akurat to, że GSW wzięła osoba dopiero ucząca się zawiłości CBA  to plus dla zabawy. Ktoś w 100% ogarnięty mógłby zrobić szybki gangbang. 

 

Wiem, myślałem nad tym już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.