Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

a jak powiedzmy dam 2 graczom wysokie kontrakty (powyżej 20 mln), a mam miejsce tylko na jednego i obu wygram, to mogę zrobić sign-and-trade i potem z drugim się związać czy muszę po prostu tego pierwszego (priorytetowego) i ten drugi się już nie liczy, jak mi hajsu nie starczy?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli było.

Co w sytuacji jeżeli przedstawiłem ofertę QO graczowi i zostanie RFA a nikt mu nie przedstawi oferty? Wtedy możemy go podpisać na multi kontrakt w wysokości QO? Bo przecież nie będę sam ze sobą walczył na oferty, zmatchować nie mam co a RFA to chyba nie przedstawiamy jako macierzysty zespół oferty, tylko ewentualnie wyrównujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli było.

Co w sytuacji jeżeli przedstawiłem ofertę QO graczowi i zostanie RFA a nikt mu nie przedstawi oferty? Wtedy możemy go podpisać na multi kontrakt w wysokości QO? Bo przecież nie będę sam ze sobą walczył na oferty, zmatchować nie mam co a RFA to chyba nie przedstawiamy jako macierzysty zespół oferty, tylko ewentualnie wyrównujemy?

 

wtedy bierzesz go na QO ale na rok, a po roku gracz jest ufa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy bierzesz go na QO ale na rok, a po roku gracz jest ufa  

 

Ale dlaczego mam cierpieć dlatego, że nikt mu nie złożył oferty?

Hipotetycznie ja chcę mu dać do 10 mln za rok, ale nikt się nie zgłasza, bo są zajęci innymi graczami.

Nie powinno się mnie karać za to, że nikt nie był zainteresowany. Ja jestem.

Wydaje mi się, że rozwiązaniem byłaby możliwość podpisania multi kontraktu w wysokości QO. Przecież sam nie będę tego podbijał.

Roczny kontrakt a później UFA to wg mnie karanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale przecież możesz sam mu złożyć ofertę kiedy chcesz w pierwszych trzech turach, za tyle ile chcesz. 

Czyli na RFA możemy złożyć sami ofertę? Niby logiczne, ale zaskakujące ;)

Czyli reasumując:

- mogę nie składać żadnej oferty i wyrównać jeżeli będzie jakaś, jeżeli nie będzie to zostaję na lodzie i zostaje tylko rok QO i UFA po tym

- mogę złożyć, jak ktoś da więcej to i tak mogę wyrównać a jeżeli nikt nie dał żadnej oferty to gracz przyjmuje moją

Coś pomyliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycję. Bardziej techniczną niż zmieniającą rozgrywkę. Ma się ona do wymian. Teraz co raz więcej wymian będzie z umowami podpisywanymi w trakcie gry - nie znajdziemy ich w necie. Więc może aby ułatwić sobie wszystkim robotę damy następujący szablon ogłaszania wymian. Przykład hipotetyczny (NIE JEST TO WYMIANA)

 

Do Bulls:

 

Draymond Green $15,330,435 $16,400,000 $17,469,565 $18,539,130

 

Do Warriors

 

Devin Harris $4,228,000 $4,403,000

2nd round pick 2057

 

Taki szablon ulatwi dalszą aktualizację rosterów. January wszystko kopiuje do 1 posta więc wszystko do przemyślenia.

 

Ewentuslnie by można zrobić google doca z rosterami. Np wszyscy wysyłają komuś swoje rostery w Excelu i ktoś je kopiuje do jednego dokumentu robiąc taką bazę danych.

 

To taka luźna propozycja - do przemyślenia i przedyskutowania.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycję. Bardziej techniczną niż zmieniającą rozgrywkę. Ma się ona do wymian. Teraz co raz więcej wymian będzie z umowami podpisywanymi w trakcie gry - nie znajdziemy ich w necie. Więc może aby ułatwić sobie wszystkim robotę damy następujący szablon ogłaszania wymian. Przykład hipotetyczny (NIE JEST TO WYMIANA)

 

Do Bulls:

 

Draymond Green $15,330,435 $16,400,000 $17,469,565 $18,539,130

 

Do Warriors

 

Devin Harris $4,228,000 $4,403,000

2nd round pick 2057

 

Taki szablon ulatwi dalszą aktualizację rosterów. January wszystko kopiuje do 1 posta więc wszystko do przemyślenia.

 

Ewentuslnie by można zrobić google doca z rosterami. Np wszyscy wysyłają komuś swoje rostery w Excelu i ktoś je kopiuje do jednego dokumentu robiąc taką bazę danych.

 

To taka luźna propozycja - do przemyślenia i przedyskutowania.

 

jak dla mnie, dobra propozycja - oprócz tego, że nic nie zniknie (a teraz nowe umowy będą), to widać, czy np. ktoś nie wziął za dużo i przekroczył salary ;) na pewno trzeba gdzieś przechować nasze dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się nad tym zastanawiam - nie wiem czy bym tych undrafted nie wrzucić do czwartej dodatkowej tury żeby w trzeciej jednak sensownych MLE weteranów podpisywać, bo za chwilę się wszyscy rzucą na Davona Reeda i mu dadzą nie wiadomo ile hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się nad tym zastanawiam - nie wiem czy bym tych undrafted nie wrzucić do czwartej dodatkowej tury żeby w trzeciej jednak sensownych MLE weteranów podpisywać, bo za chwilę się wszyscy rzucą na Davona Reeda i mu dadzą nie wiadomo ile hajsu

 

No to niech się rzucą. Bez przesady, oni są zwykłymi wolnymi agentami. Dajmy zadziałać wolnemu rynkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech się rzucą. Bez przesady, oni są zwykłymi wolnymi agentami. Dajmy zadziałać wolnemu rynkowi.

 

ok, niech będzie i tak, dla mnie whatever

 

po prostu takich undrafted to albo się podpisuje od razu po drafcie albo w październiku, a w lipcu jest jednak czas na weteranów, ale no spoko może być i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.