Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co Ci taki Iggy na rok? Chyba tylko po to, żeby wkurwić GMa Warriors. ;)

 

będzie uczył młodzież ;) a ja nic nie tracę takim kontraktem rocznym lub dwuletnim, bo i tak jeszcze nie jestem na etapie budowania contendera, mam cap space więc mogę trochę osłabić GSW a dlaczego nie?

 

tylko czy to będzie realistyczne, że 34 letni Iggy weźmie ode mnie taką ofertę jeśli może dostać dwa razy więcej na cztery lata? No nie będzie, jest dziura w regulaminie i dlatego zwracam na to uwagę, bo nie chcę żeby do takich absurdów dochodziło 

 

edit: poza tym to nie jest jakaś kluczowa zmiana, która wpływałaby na to jak ktoś planuje FA, jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony to niech napisze na czym dokładnie ta krzywda polega? Bo ja jakoś tego nie widzę, pokrzywdzeni to mogą być Ci co według oryginalnych zasad chcą podpisać agentów na konrakty w przedziale od 50/4 do 70/4 ale ich ktoś wycwaniakuje rzucając jakże wygodny kontrakt np 45/2

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie uczył młodzież ;) a ja nic nie tracę takim kontraktem rocznym lub dwuletnim, bo i tak jeszcze nie jestem na etapie budowania contendera, mam cap space więc mogę trochę osłabić GSW a dlaczego nie?

 

tylko czy to będzie realistyczne, że 34 letni Iggy weźmie ode mnie taką ofertę jeśli może dostać dwa razy więcej na cztery lata? No nie będzie, jest dziura w regulaminie i dlatego zwracam na to uwagę, bo nie chcę żeby do takich absurdów dochodziło

A czy to będzie realistyczne, że Suns podpisują Iggiego za wielką kasę tylko dlatego, żeby osłabić Warriors? No nie będzie, ale może tak być u nas w grze i tyle.

 

Jest dziura w regulaminie, ale sprytniejsi mogą ją fajnie wykorzystać, myślę że teraz nie możemy już nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że muszą być 2 lata gwarantowane (bez TO, bez unguaranteed) takiej umowy. 

 

to nie możemy dawać rocznych kontraktów takich jak dostał np Jeff Green? A dlaczego nie?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta dziura, bo nie rozumiem.

 

Ty dajesz 25/1, a GM GSW 60/4 i mamy głosowanie. Gdzie tu cwaniactwo?

 

ale GSW może dać taką ofertę dopiero w drugiej turze bo to mniej niż 20 mln na rok - czyli żadnego głosowania nie ma bo Iggy się zawija w 1szej turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszyscy jesteście zgodni, że luka istnieje, a FA się nawet nie zaczęło to czemu po prostu tego nie zmienić?

 

Akurat w przypadku Andre to wsio, bo 60/4 to ma pewno ode mnie nie dostanie. Ale skoro już Hurd znalazł błąd to proponuję go wyeliminować, a nie się pi*****ić, bo nic z FA nawet miejsca nie miało

 

 

Czyli ten Igy dostaje dwie oferty 40/2 od jakiś czołgów głosujemy na te lepsza a potem znowu ktoś może mu złożyć 60/4 i co kolejne głosowanie?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było tak jak piszecie to GSW musiałoby wybierać między Curry i Durant. Bo przecież obaj nie mogą dostać oferty w pierwszej turze.

 

są 3 tury a w każdej turze 3 oferty

 

wiadomo, że to gra i idealnego systemu nie wymyślimy, ale jeśli już sortujemy te oferty to róbmy to według wartości całego kontraktu, bo jest mniejsza szansa, że dojdzie to wypaczeń

 

to co robimy dzieląc sobie FA dla wygody na tury to z teoretycznego punktu widzenia nic innego jak ograniczanie przepływu informacji na rynku - a jak wiadomo w takich sytuacjach zawsze znajdzie się jakiś cwaniak, który taką niedoskonałość wykorzysta

 

no i ja bym bardzo chciał mieć możliwość oferowania umów typu 20mln na jeden rok, bo mam cap space do spalenia ale też cenię sobie elastyczność, a jak ktoś uzna że taka umowa jest nieatrakcyjna dla danego FA to zawsze może zagłosować na nie

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie aby na wysokich umowach móc ściagnać bardziej pasujacych FA i zatrzymać Millsa dzieki birdom zrzucalem Wade'a z pickiem. Troche c***owo sie poczuje jeśli teraz by sie zasady zmieniły. Być może było mowione o 2 gwarantowanych latach, coś mi sie kojarzy i to jest okej. Nic wiecej w tym roku nie zmieniać. Zobaczymy jak to dziala w praktyce i najwyżej w sierpniu czy wrześniu wrócimy do tematu zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie można dać kontroferty po pierwszej turze? Np Iggy dostaje od kogoś 60/4 a GSW dało 50/4. W realu taki Iggy mógłby pogadać z GMem Warriors i powiedzieć że jak dadzą te 5mln więcej to zostaje a jak nie to spada

W przytoczonym przykładzie obie oferty ida w tej samej (drugiej) turze. Czyli Iggy idzie pod glosowanie.

 

Nie ma czegoś takiego jak kontroferta u nas jeśli dobrze pamiętam. Każdy oferuje ile uważa i tyle.

 

Jak gracz pójdzie gdzieś w 1 turze to koniec przepada nikt w kolejnych mu ofert nie składa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.