Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten ruch jest wgl nie zrozumiały nie lepiej byłoby brać Fultza który wydaje mi się (nie wiem na ile trafnie oceniam) takim trochę Hardenem z większym potencjałem w defensyfie a handlować swoją gwiazda czyli IT? Jeśli Markelle odpali bedzię zdobywac porównywalnie duża ilość punktów plus lepsza obrona i ma miejsce w budżecie na ściągniecie do tego jakieś gwiazdy. Wydaje mi się ze takie rozwiązanie stwarza największy pontecjał na mistrza konferencji plus jest myśleniem przyszłościowym. 

Problem w tym, że Fultz z Hardenem z lepszą defensywą może być za 6 lat i to tylko wtedy jeżeli wszystko dobrze pójdzie, a Celtics mają drużynę, która wygrała sezon regularny na Wschodzie, byli w finale konferencji i mają dobrych zawodników pod niezłymi kontraktami i mogą podpisać jednego maxa w to lato. Do tego mają znakomitą chemię w zespole, której pewnie nie chcą psuć jakimś 19-latkiem z potencjałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za 4 pick. Spokojnie mając Bledsoe, Clarksona, #28 można zrzucić Mozgova i jeszcze dostać sporo w zamian.

 

Tylko wtedy zakładamy, że Suns naprawdę są tak napaleni na kogoś z dwójki Ball/Fultz, że w zamian oddadzą Bledsoe. W przypadku Balla jeszcze jako tako to rozumiem, ale przy pozyskaniu Jacksona zostaliby z ogromną dziurą na rozegraniu. Chyba, że liczą na swoją wunderwaffe w postaci Knighta ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fultza! Na Fultza!

Na poważnie pytam, Jackson dubluje się z Ingramem, chyba szósty nierzucający prospekt Lakers, albo będzie grać na SG, albo jako PF w smallballu, a ani SG ani PF to nie jest jego pozycja w NBA, zaś lineup Russell-Jackson-Ingram-Randle/Nance-ktokolwike kogo tam posiadacie na C to gorszy spacing niż tegoroczni Bulls. Już nie wspominając o potencjalnych zakusach na George'a. Fajnie, że broni, tylko, że Lakers za rok będą walczyć o 33-49, więc jednak patrzyłbym bardziej długofalowo. Bardzo zły pick dla LAL.

 

W sumie przestałbym się oszukiwać co do Randle'a, zszedłbym w dół i brałbym Isaaca, próbując pozbyć się chociażby Clarksona, bo duet Ball-Russell też ma na oko za dużo mankamentów.

 

Fultz to ma potencjał na skrzyżowanego prime Wade'a z prime Hardenem i prime Ginobilim.

Hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, to ja mówię o trade down od dnia loterii. Negocjowałbym z Suns (bo Kings jednak nei chcą trade up) za tego Lonzo (jeśli z #1 pójdzie Fultz) do upadłego.

No, tyle że Suns raczej nie wzięliby Denga/Mozgowa skoro już teraz płacą grubą kasę za Bledsoe, Knighta, Dudleya czy Chandlera przez kilka sezonów. Dla mnie z tych kontraktów Lakers po prostu nie zejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to życzeniowe pisanie, Suns mają tylko delikatnie lepszą sytuację jeżeli chodzi o złe umowy niż Lakers. Zamiast Denga/Mozgowa, co wg mnie jest nierealne bez grubej dopłaty, próbowałbym zrzucić Clarksona udając, że to jeszcze jest prospekt, ale jego Suns też by nie wzięli (mając Bledsoe, Knighta i czysto hipotetycznie Balla). Jedyna realna wymiana jaką jestem w stanie sobie wyobrazić to 2nd pick + Clarkson + Randle za 5-10 od Kings, Clarkson to balast, a Randle i tak nie dostanie extension przy Dengu i Mozgowie - zaś dla Kings to mogliby być fajni prospekci.

 

Ale to zupełne sci-fi generalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, aż z nudów odpaliłem ten ''workout'' Fultza, abstrahując od tego, że to ogólnie straszny syf, to w pewnym momencie zacząłem zastanawiać się czy to nie jest jakieś video Jacksona, bo Markelle trafił ze cztery trójki na jakieś 20 rzutów i walnął airballa.


no generalnie dzisiaj mieliśmy tylko prime Wade'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spania.

Done deal ponoć

 

https://twitter.com/daldridgetnt/status/876261710189002752

 

Zabawne jest to, że Cs oddają jedynego prospecta, który zgodził się dla nich na workout (Ball i Jackson odmówili).

Właśnie gdzieś czytałem, że Jackson jednak miał się pojawić na workoucie w sobote, ale nie mogę teraz znaleźć. Może mi się przewidziało.

 

Jeśli pick Lakers będzie jeszcze miał protekcje to chyba tym razem to DA został wydymany. 

 

Hm ta protekcja jest jakaś dziwna. Myślałem, że pick LA 2-5 protected, ale tu chyba chodzi o to, że C's dostaną pick jeśli będzie 2-5, a jak nie to wtedy dostaną pick Kings w 2019. Ech pokombinowałeś Danny. Chociaż już widziałem raport, że C's raczej nie skończyli dealować. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Bostonu jestem zawiedziony tym co się właśnie stało.Ufam DA że ma to sens ale jednak chciałem fultza w zespole.Szkoda że nie udało się wyciągnać pakietu 1<->3 2017+frp lal 2018+frp kings 2019.Czyli na ten moment:Crowder,Brown, jeśli pick zostanie w Bostonie to pewnie Jackson.Jak dla mnie wybór kolejnego SF oznacza ,że Gordon nie przechodzi do Bostonu.No ale to DA więc jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy jest jeszcze jakiś GM w lidze, który by odpuścił Fultza skoro tak dużo ludzi uważa, że to wielki talent. Jedno co trzeba przyznać DA to, to że ma jaja. Jeśli Fultz będzie superstarem, to Ainge wyjdzie na szaleńca.

 

Za odpowiednią cene pewnie każdy ;) Pewnie Boston wie o nim najwięcej i jak widać był duży powód żeby jednak go nie wybierać.Może DA zbiera assety pod trade po Porzingisa?Ja bym się bardzo ucieszył gdyby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu patrzenie na Lakers i znowu się pewnie obejdzie smakiem. Będzie 2-5 dla Bostonu.

Ale to i tak lepiej niż Lakers około 10 miejsca. Bo to oznacza dwa stracone picki.

 

Generalnie jest zajebiście jest Fultz. Myślę, że warto było ten trade zrobić. Assety dalej są, dalej należy je wymieniać za jeszcze jednego dobrego prospecta lub gwiazdę. Kasy jest mnóstwo w salary.

 

Dawać maxa Haywardowi.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piedrole, Colangelo znowu dał się wydymać. 

Trzeba było zostawić ten pick Lakersów i nie ruszać Sacto. Pick od Kings to powód, dla którego była "ZA" tą wymianą, tymczasem okazuje się, że albo dostaniemy c***nię w przyszłym roku od Lakersów.

No nic, za to nasz draft właśnie stał się dużo mniej emocjonujący. Teraz trzeba trzymać tylko kciuki, żeby Markelle się nam nie połamał :smile:

 

Pytanie, czy taka paczka, jaką wysłaliśmy za Fultza nie wystarczyłaby za dużo pewniejszego i sprawdzonego już w realiach NBA Porzingoda. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak następny center do Okafora, Embida, Holmsa, Simmonsa, Saricia.

A backourtu znowu nic i kolejny rok w dupę czekania na cud i wybory w drafcie.

 

Teraz nareszcie jest przełamanie. 

O to chodzi, żeby zbierać picki i w pewnym punkcie zrobić zwrot i zacząć budować drużynę a nie czekać na wypełnienie się picków.

Podejrzewam, że Celtics też zaraz mogą zrobić podobny zwrot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.