Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Ainge może jakimś magikiem draftowym nie jest, ale też nie jest frajerem, by wypuścić z rąk kocura. Stąd mój wniosek, że Fultzl aż takim superstarem nie jest i ta przepaść między nim a Jacksonem, Ballem i resztą nie jest wcale tak duża.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś o tym tutaj pisał, ale wg mnie fakt, że trade ma przejść już jutro, czyli 3-4 dni przed draftem, ewidentnie świadczy o tym, że Celitcs (a może Sixers też) będą na pewno jakieś assety pchać dalej. W innym wypadku na bank ta umowa przeszłaby w noc draftu po wyborze Sixers, bo reszta assetów nie zmienia wartości podczas draftu.

 

Wg mnie przegranych tej wymiany nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś o tym tutaj pisał, ale wg mnie fakt, że trade ma przejść już jutro, czyli 3-4 dni przed draftem, ewidentnie świadczy o tym, że Celitcs (a może Sixers też) będą na pewno jakieś assety pchać dalej. W innym wypadku na bank ta umowa przeszłaby w noc draftu po wyborze Sixers, bo reszta assetów nie zmienia wartości podczas draftu.

 

Wg mnie przegranych tej wymiany nie ma.

Czy nie będzie przegranych, to pokaże przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy jeżeli chodzi o spurs.

 

Nie przypominam sobie rozmów z innymi klubami tylko spurs rozpoczęło negocjacje z indiana monitorując mock pod leonarda.

 

Wstępnie była mowa o parkerze. Co zainteresowało indy.

 

W ostatniej chwili wyskoczył hill.

 

Z drugiej strony w tamto lato głośno było ze Hilliwi za rok się kończył kontrakt i ze spurs mu nue sypną.

 

Była to taka tajemnica poliszynela i spurs brało Pick niejako aby uciec z salary.

 

Wyszło jak wyszło ale nie było w lato większego szumu ze spurs robią trade Up po jakiegoś super tajny talent.

 

Szło niby o następny tok i szacunek ze przy big4 nue ma kasy na 44/4

Wtedy był raczej taki ruch ze spurs oddaje lepszego gracza za tańszego prospekta.

Gadka była o parkerze a zaraz potem o hillu.

Warunkiem zawieszającym był fakt ze nikt go nie weźmie.

 

A ze gości z San Diego się w top 10 nie bierze to było wysoce prawdopodobne. Ze się uda.

Inna opcja nielogiczna.

 

Spurs dzwonią po kolei do każdego 10-20.

 

Halo. To spurs. Bierzecie leonarda?

Nie?

Ok.

 

Halo. To spurs...

Nie?

...

 

Halo indy. Tak? Aha. Słuchajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze teraz bedzie ciezko sie dokopac do tego, ale po czesci uwazam ze nie masz racji

bo ja pamietam jeszcze sporo przed draftem, ze SAS byli bardzo mocno zainteresowani Leonardem mimo ze nie mieli sami picku z ktorym mogliby go wziac

 

nie mowie ze przygotowali 15 roznych wariantow zaleznie od tego kto go wezmie, ale po prostu ugadali z Indy wczesniej taka wymiane, bo Indy mialo Grangera i rok wczesniej wzieli PG, wiec nie szukali kolejnego SF, a potrzebowali PG, ktorego najwyrazniej nei chcieli szukac w mlodym talencie

 

i tym sposobem 2 strony sobie pomogly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ja sie z wiekszoscia zgadzam, ale napisalem ze tylko po czesci bo z tym z czym sie nei zgadzam, to sie odnosilem do tego

 

Wyszło jak wyszło ale nie było w lato większego szumu ze spurs robią trade Up po jakiegoś super tajny talent.
 

 

bo imo wlasnie bylo wiadomo ze chca trade up po kogos i tak jak wspomniales chodzily glosy ze Tony Parker moze byc tym gosciem ktorego wymienia

 

w drafcie szukali SG/SF ktory bedzie 3&D i celowali w Klaya/Leonarda i mi sie wydaje, ze to bylo takie dosyc wiadome bo to jedna z rzeczy ktore nadal pamietam

 

(pozostale to hype na Enesa Kantera i Valanciunasa, ale moze byl on nakrecany przez litewskie media bo ja jestem z Litwy i czytam tego sporo, chociaz wydaje mi sie ze to byl taki ogolny hype, zwlaszcza na Enesa ze wzgledu na to ze on juz byl silny jak tur za mlodu i w post widac bylo ze potrafi cos robic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45]Jordan SchultzKonto zweryfikowane @Schultz_Report

 

 

 

Więcej

Jordan Schultz podał/a dalej Jordan Schultz

Boston thinks Jayson Tatum might be Paul Pierce 2.0, which is another reason why Ainge would take him at 3, source tells me.

Ainge może wyżej ceni Tatuma niz Fultza i dlatego zrobił ten trade, a nie dlatego żeby pozyskać assety pod wymianę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke's Jayson Tatum, a top option at No. 3, worked out for the Celtics on Monday via 
Boston brought Duke's Jayson Tatum in for a workout on Monday as it continues to prep for the No. 3 pick
Dave McMenamin

 

A tym czasem Celtics podpisali kontrakt z Danielem Theisem - PFem z Niemiec, mistrzem Bundesligi z ubiegłego sezonu. Najprawdopodobniej  będzie jakaś wymiana z jego udziałem. Ojjj jestem ciekaw co Danny robi :grin: Zrobił taki mętlik, że szok. Licze na jakąś wymiane jeszcze przed draftem. bo robi sie coraz ciekawiej.  A co do Tatuma to być może masz racje SlaKB, uznał, że z 1 pickiem Tatuma nie ma sensu podpisać bo nikt go zapewne przed 3 pickiem nie weźmie  i do tego ten cap space 1,4 mln gdy wybierze z 3 a nie z 1 pickiem.Co pozwoli na podpisanie choćby Griffina bez pozbywania sie np Bradleya. Tatum wygląda naprawde fajnie, Brown udowodnił, że bez problemu na SG może pyrkać a Tatuma ogrywać typowo na SF. W sumie bardzo przypomina PP jego styl gry( tak jak stwierdzono w poście PP 2.o ),  Przy Stevensie Tatum może naprawde fajnie wyglądać i dostawać minuty. Ale to by mogło sie zgadzać, że Boston zjechał po Tatuma lub JJ bo cenili ich wyżej niż Fultza a do tego zyskał future pick. Nawet gdzieś tam czytałem, że Boston w tym drafcie ceni sobie Fultza/Balla/JJ i Tatuma wyżej niż całą reszte. No zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Generalnie jeśli Celtics już bedą w tym drafcie wybierać to chyba wole JJ niż Tatuma ale jeśli będzie ten 2gi to nie będe zły, bo też kolesia cenie .Do tego Tatum niby bardzo dobrze prezentuje sie na workoutach i coraz czesciej wskakuje w mockach na 3 miejsce.( choćby DraftExpres). Najbardziej zastanawia te podpisanie tego niemca tym bardziej, że jest Yabusale, Zizic itd dlatego to by nie miało sensu dodawać takiego kolesia do rosteru. Cały czas wszystko to jakos dzieje sie bardzo szybko tym bardziej jak tyle dni przed draftem.. chyba coś wisi w powietrzu.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge może wyżej ceni Tatuma niz Fultza i dlatego zrobił ten trade, a nie dlatego żeby pozyskać assety pod wymianę. ;)

No tak prawdopodobnie jest (tzn nie wiem czy akurat Tatuma, ale kogoś na pewno). Także w tym sensie trade jest dobry, bo po co brać z jedynką kogoś kogo można dostać z 3 i jeszcze coś za to dostać. Teraz tylko jest pytanie czy Ainge dobrze oszacował talent Fultza i tego kogoś kogo weźmie z 3. Moim zdaniem mógł się pomylić, tym bardziej, że to nie byłby pierwszy raz. :/

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak prawdopodobnie jest (tzn nie wiem czy akurat Tatuma, ale kogoś na pewno). Także w tym sensie trade jest dobry, bo po co brać z jedynką kogoś kogo można dostać z 3 i jeszcze coś za to dostać. Teraz tylko jest pytanie czy Ainge dobrze oszacował talent Fultza i tego kogoś kogo weźmie z 3. Moim zdaniem mógł się pomylić, tym bardziej, że to nie byłby pierwszy raz. :/

Z perspektywy Lakers bardzo szkoda, że doszło do tej wymiany bo Celtics mogliby z jedynką wybrać JJ/Tatuma i wtedy Fultz byłby dostępny, a Sixers na pewno Fultza nie odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem Celtics podpisali kontrakt z Danielem Theisem - PFem z Niemiec, mistrzem Bundesligi z ubiegłego sezonu. Najprawdopodobniej  będzie jakaś wymiana z jego udziałem.

Jaka wymiana jak nam odchodzi Amir,Jerebko,Zeller,Olynyk?I kim bedziemy grać na 4/5?Smartem :D?Typek przychodzi zrobić gówniane minuty za minimum po to,żeby nam starczyło na konkret FA,a żebyśmy też mieli kim grać ;).Zresztą to jest Jerebko z defensywą.

 

A żeby nie było offtopa to Tatum był dzisiaj na workoucie w Celtics i jeśli nie opchniemy tego picku dalej,to dużo na to wskazuje że to będzie on a nie Jackson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.