Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem te wszystkie wybory na pewno są pod Butlera pytanie kto będzie drugi bo sam Butler to trochę mało. Ja uważam że najlepszym fit byłby Porzingis. IT Bradley Butler Al Porzingis byłaby mega ciekawa

 

Hmmmm czyli kombinujesz, że Boston chciał "rozmyć" swoją jedynkę w tym drafcie, żeby za Butlera dać mniej? Management Chicago to idioci, ale uparci idioci i Butlera raczej nie oddadzą za byle co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te wszystkie wybory na pewno są pod Butlera pytanie kto będzie drugi bo sam Butler to trochę mało. Ja uważam że najlepszym fit byłby Porzingis. IT Bradley Butler Al Porzingis byłaby mega ciekawa

 Moim zdaniem fakt ochrony picku LA i brak Okafora zamyka temat Butlera. Patrząc na to wszystko wydaje mi się, że DA zachowa #3 i zrobi małego psikusa wybierając...Jonathan Isaaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak o tym myślę, to ja paradoksalnie wolałbym oddać ten pick Kings, a nie pick Lakers. Kings mają wbrew pozorom całkiem fajną sytuację - Hield (coś zaczął grać), Labissiere, Cauley-Stein, Papagiannis, dajmy na to Smith Jr i jakiś Collins, ktoś z czołówki przyszłorocznego draftu (dajmy na to Porter) i całe salary wolne na sezon 18/19. To są całkiem fajne perspektywy na zbudowanie dobrego zespołu, więc znając Kings skończy się na średniaku i przepłacenie Koufosów i Afflalo tego świata, ale to raczej to nie będzie jakiś super zajebisty pick w 2019 roku, bo zawsze są 2-3 żenujące ekipy, a takimi Kings raczej nie będą.

 

Za to Lakers dalej będą słabi, jeżeli Young nie weźmie player option to w porównaniu do startu sezonu tracą dwóch z trzech najlepszych scorerów (Lou, Young) a w zamian dostają Balla (taki sobie fit, rookie) i progres prospektów i ... tyle? No, te szanse na top5 to jakieś 50% jak dla mnie bo raczej Lakers będą dalej ~bottom8 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej wymiany.

Dla Sixers Fultz to zdecydowanie najlepszy prospekt, dla Bostonu nie ma różnicy czy Fultz czy Jackson - jedni dostają Fultza, drudzy dostają dodatkowy asset żeby rzucić się na Butlera.

 

Jak Bulls chcą rebuildingu, to Crowder-Brown i ten pick od Sixers dla Bostonu to już świetny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Sixers Fultz to zdecydowanie najlepszy prospekt, dla Bostonu nie ma różnicy czy Fultz czy Jackson - jedni dostają Fultza, drudzy dostają dodatkowy asset żeby rzucić się na Butlera.

 

Jak Bulls chcą rebuildingu, to Crowder-Brown i ten pick od Sixers dla Bostonu to już świetny zestaw.

Właśnie nie rozumiałem co ten Ainge wyprawia, ale po prostu chyba wychodzi na to, że buduje zespół na tu i teraz i szykują się dalsze wymiany, skoro odpuszcza takiego prospecta jak Fultz.No nie wierze, że wybierze tego Jacksona, do Browna, Crowdera, Bradleya itd.Nie wyobrażam sobie braku dalszych wymian ze strony Celtics, nawet ten 3 pick może pójść na handel.

 

Moim zdaniem błąd, bo pozbywają się talentu w zamian za możliwą walkę o finał NBA, gdzie dostaną oklep.NBA jest w takim miejscu, że nie ma sensu spieszyć się z budową zespołu.Trust the process :P.

 

Dla Sixers ruch świetny, mają w końcu prospecta który jest niemal pewniakiem.Teraz tylko chuchać i dmuchać na niego żeby się nie połamał.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Sixers Fultz to zdecydowanie najlepszy prospekt, dla Bostonu nie ma różnicy czy Fultz czy Jackson - jedni dostają Fultza, drudzy dostają dodatkowy asset żeby rzucić się na Butlera.

 

Jak Bulls chcą rebuildingu, to Crowder-Brown i ten pick od Sixers dla Bostonu to już świetny zestaw.

Wolalbym dac zestaw #3, Crowder i pick od Sixers za Butlera. Dla mnie Brown > Jackson po tym sezonie przynajmniej. No i Brown to chyba jakis kumpel Butlera, to tez mogloby pomoc. Chyba odpuszcza tym samym Haywarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bigman piszę, ten picki aż tak nie bolą i może się okazać że zyskując Fultza stracą tylko jakiś słaby pick. Moim zdaniem doskonały ruch 76ers a Boston z tego wszystkiego i chęci zespołu tu na teraz może skończyć z corocznym oklepem w 2 rundzie/finałem konfy, finałów nie powąchają,tym bardziej mistrzostwa a za kilka lat gdzie Fultz z Embiidem będą już legit contederem obudzą się w z ręką w nocniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie poskładać do kupy wszystkie assety w postaci picków jakie mają teraz Celtics, żeby ruszyć na zakupy?

Wszystko poza Thomasem, Bradleyem i Horfordem. Aigne jest w stanie poza ta trojka ruszyc wszystko dla mnie.

 

W skrocie:

Pg: rozier, jackson

Sg: Smart

Sf: crowder, browna

Pf:yabusele, mickey

C:zizic

 

Picki:

Brooklyn 1st 2018, pick Memphis 2019 1st round top8 protekcja, pick od LAC 1st 2019 protekcja 1-14, pick z tego draftu #3, no i ten futture od Sixers.

 

Reszta to druga runda wiec nie licze.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie poskładać do kupy wszystkie assety w postaci picków jakie mają teraz Celtics, żeby ruszyć na zakupy?

Z tych pierwszorundowych? 3. pick teraz, pick Brooklynu, pick Lakers 2-5 2018/pick Kings 2019, pick 2019 Clippers, pick 2019 Memphis + swoje.

 

Swoją drogą, cztery ostatnie sezony:

 

 

Orlando -  112 (najwięcej - 35, 0 sezonów w playoffach)

Philadelphia - 75 (najwięcej - 28, 0 sezonów w playoffach)

Charlotte - 160 (najwięcej - 48, 2 sezony w playoffach)

Wolves - 116 (najwięcej 40, 0 sezonów w playoffach) 

Lakers - 91 (najwięcej 27, 0 sezonów w playoffach) 

Knicks - 117 (najwięcej - 37, 0 sezonów w playofach)  

Suns - 134 (najwięcej - 48, 0 sezonów w playoffach) 

Kings - 122 (najwięcej - 33, 0 sezonów w playoffach) 

​Pistons - 142 (najwięcej - 44, 1 sezon w playoffach) 

 

Nie tak źle wychodzą Sixers na tym tankowaniu, skoro tylko ew. Wolves maja lepszy core młodych zawodników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poza Thomasem, Bradleyem i Horfordem. Aigne jest w stanie poza ta trojka ruszyc wszystko dla mnie.

Zgadzam się, po prostu chodzi mi o to jakie oni teraz te picki mają tak na prawdę, bo wydaje mi się że jest ich masa?

 

btw.SCI-FI, ale co by było gdyby jednak Lakers wybrali Jacksona? :P

 

Chociaż nie chce mi się wierzyć, żeby po prostu sobie wybrali kogoś z 3 i to był koniec wymian.Moim zdaniem 3 pick tez idzie na handel, za Butlera albo PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm czyli kombinujesz, że Boston chciał "rozmyć" swoją jedynkę w tym drafcie, żeby za Butlera dać mniej? Management Chicago to idioci, ale uparci idioci i Butlera raczej nie oddadzą za byle co...

Moim zdaniem jeśłi Chicago idzie  w przebudowe to bedzie oczekiwało kilku picków/prospectów i w tej sytuacji nie wiem czy #3 w tym plus ew 2-5 w nastepnym to mniej niz Fultz. Za Butlera moim zdaniem pójda 2 picki plus jakis prospect a reszta assetów jest szykowana pod jeszcze kogoś, pytanie pod kogo. Obstawiam, że wkońcu Ainge powie idziemy w tu i teraz chociaż wiem, ze to do niego nie podobne.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, po prostu chodzi mi o to jakie oni teraz te picki mają tak na prawdę, bo wydaje mi się że jest ich masa?

 

btw.SCI-FI, ale co by było gdyby jednak Lakers wybrali Jacksona? :P

 

Chociaż nie chce mi się wierzyć, żeby po prostu sobie wybrali kogoś z 3 i to był koniec wymian.Moim zdaniem 3 pick tez idzie na handel, za Butlera albo PG.

Na 99% wezmiemy Balla. Z tym Jacksonem to sciena na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujacy trejd-wyzwanie ze strony Ainge'a i to na wielu plaszczyznach...

 

1) zakladalem, ze Boston wykorzysta #1 by zastapic Thomasa innym PG, ale ta wymiana sugeruje, ze Celtics chca miec backcourt IT, Bradley i Smart na wiele lat [takze na nastepnych drozszych kontraktach]. IMO to jest najbardziej ryzykowna czesc wymiany, a nie...

 

2) wbrew powszechnej opinii Ainge stawia, ze Fultz NIE bedzie gwiazda [lub mu to zajmie duzo czasu]. Pozornie wyglada to na odwazny ruch, ale przeciez ostatni taki przypadek z Wigginsem jakos nie odbil sie Cavs czkawka, wiec handlowanie hypem na #1 moze sie oplacac gdy w danej klasie nie ma Davisa czy Townsa.

 

3) ten ruch zwalnia nieco cap space Bostnowi [~1,4M$] co moze sie przydac w planach FAsowo-trejdowych...

 

4) kluczowe dla oceny wymiany bedzie co sie stanie dalej z #3. Czy w tym picku chodzi o :

4.1) prospekta typu JJ, ktory trafi do Celtics, a ktorego nie bylo sensu brac #1,

4.2) nastepne trade down [do Kings za #5 i #10???],

4.3) rozmnazanie assetow by uderzac po Butlera/George'a w trejdzie?

 

Zapewne ciag dalszy nastapi i ogolnie trejd z jajami, ktory pewnie bedzie omawiany jeszcze dlugo ;-)

 

P.S. Strone Sixers pomijam bo ewentualne przeplacenie za guarda z topu draftu jest oczywistym ruchem przy ich skladzie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło?

 

Teraz to powinniśmy #3 opchnąć za #5,#10.Z 5 wybrać Isaaca,a 10 opchnąć w jakiejś wymianie

Jakiś dziennikarz z Bostonu.

 

wbrew powszechnej opinii Ainge stawia, ze Fultz NIE bedzie gwiazda [lub mu to zajmie duzo czasu]. Pozornie wyglada to na odwazny ruch, ale przeciez ostatni taki przypadek z Wigginsem jakos nie odbil sie Cavs czkawka, wiec handlowanie hypem na #1 moze sie oplacac gdy w danej klasie nie ma Davisa czy Townsa.

Fultz jest półkę wyżej jako prospekt w porównaniu do Wigginsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.