Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaak, Sixers oddadzą wysoki pick Lakers żeby wybrać Jacksona którego możliwe ze mogliby wziąć z 3. Brzmi logicznie.

 

Na miejscu Lakers szukalbym tego handlu z Suns.

Wiadomo, że to tak bardziej z przymrużeniem oka. ;)

 

Kurde, Lakers niby mieli sporo farta w loterii, ale w tych trzech ostatnich latach przydałby się przynajmniej raz 1.pick i Towns/Fultz w drużynie. To są praktycznie pewni superstarzy, a Lakers wybierają gości z których tak naprawdę niewiadomo co będzie i za bardzo nie mają innego wyboru. Niby fajnie, ale jednak nie do końca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Colangelo nie odjebie trejdu w stylu oddania do Dallas Noela.

Fultz stawia naszą ekipę w fajnej pozycji, ale nie dealujemy za superstara, a za prospecta. 

 

Assetów mamy sporo - #3 , swój za rok, Lakers , Sacto - nie czarujmy się, skoro Aingie rozważa taką wymiannę to znaczy, że też ma w tym interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze sprawdziłem, to ostatnim dość solidnym pickiem draftowym Celtics jest Bradley z #19 w 2010 roku. Potem albo wtopy, albo średniawki, a picki bywały obiecująco wysokie.

 

Z tymi wtopami to też nie do końca prawda. Ogólnie Ainge jest bardzo średnim drafterem. 

 

`16 - zdecydowany plus

#3 Brown + Zizic

 

`15 - średniawa, ale zasadniczo nie dało się lepiej

Rozier - po tych plejofach jestem bardzo zadowolony z chłopaka mega backup niżej jak patrzę poszli Dekker, Nance Jr., który był skazany na Lakers ;) i Powell także bardzo dobry pick, z kolei RJ Hunter, który miał być tym lepszym wziętym dużo niżej, ale niska pozycja była całkiem zasadna bo gość w ogóle nie miał ciała do NBA to faktycznie 

 

`14 - we are smart & young, ogólnie spoko, ale znowu bez szału

Smart się broni tym jak broni, ale gwiazdą to on nigdy nie będzie, ale w całym drafcie tu będzie ze 3-4 gwiazdorów. Poza tym dobrze, że nie wzięli Dante w tym drafcie. Jazz spieprzyli wysoki pick, ale z kolei świetnie wyciągneli Hooda, gdzie Boston wyłowił Younga.

 

`13 - tutaj trochę tyłek boli, ale wtedy było ciśnienie na wysokiego, Olynyk jaki jest każdy widzi, no ale i tak bym jego wybór oceniał na 6/10

 

`12 - tu faktycznie słabizna

 

`11 - ponownie słabizna, ale z drugiej strony marniutkie te picki mieliśmy - jasne po JJJ był Butler, ale bądźmy poważni

 

`10 - tu jak sam zauważyłeś, świetnie wyłowili Bradleya, przy czym byli mocno napaleni na Bledsoe, którego wyłapali Clips.

 

Ogólnie Boston to nie OKC, Jazz czy Spurs pod względem draftów, ale z drugiej strony nie jest tak źle, dla mnie takie solidne 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Philly jeśli cena to #3 + LAL 18 + PHI 21 (protected) to bym brał zanim Ainge się rozmyśli.

 

Na miejscu Cs żądałbym więcej ofk...

 

Sixers nie dadzą więcej, skoro mają kogoś z trójki Fultz/Ball/JJ, każdy z tej trójki im dobrze lub świetnie fituje + okazuje się, że Ainge'owi zależy na JJu :) 

 

Będzie deal imo.

Pewnie poczekają do draftu, Celtics wezmą Fultza i jeśli Lakers wezmą Balla, to Sixers wezmą JJ i ogłoszą wymianę, a jeśli Lakers wezmą JJ, to Sixers wybiorą Balla lub kogoś z pozostałych graczy i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Philly szedlbym na to z top1 protekcją na pick Lakers i top3 na ten swój.

Yep, ja tam mam szczerze powiedziawszy po prostu nadzieję, że sfinalizują ten deal przed draftem/Lakers nie przeszkodzą podczas draft night, w ostatnich latach grono prospektów-franchise playerów pełną gębą było bardzo ograniczone (AD, Giannis, Embiid, Jokic, KAT, Porzingis), kimś takim może być też Fultz.

 

Na miejscu Philly jeśli cena to #3 + LAL 18 + PHI 21 (protected) to bym brał zanim Ainge się rozmyśli.

 

Na miejscu Cs żądałbym więcej ofk...

Celtics nie dostaną od nikogo nic więcej, właściwie Sixers to jest ich jedyny partner do handlowania. Dla mnie fair deal dla obu stron z jakąś wygórowaną protekcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.