Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

A oceniając jako prospektów-guardów w ostatnich latach, jedynie Kyrie był na tej samej półce prospekta z college'u co Fultz, [...]

To zalezy od perspektywy, przykladowo wg projekcji statsow Peltona Fultz jest 6-8 guardem w ostatniej dekadzie.

 

skuteczność osobistych (ma 44% skutecnzości jumperów gdy to jego połowa rzutów, ta skuteczność ft to odchył).

Tak z ciekawosci, dlaczego uwazasz za odchyl FT%, a nie skutecznosc z jumperkow? Przeciez trojek rzucal o 1/4 mniej niz osobistych... zas w skutecznosc jumperkow za 2 wliczaja sie wszelakie floatery, polhaki z trumny czy inne formy rzutow dalej od obreczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keith Smith ✔@KeithSmithNBA

I'm told in addition to this, Boston "had serious concerns about Fultz being a winner. Too many red flags there to pick him at #1.

Może ten draft nie jest taki dobry? Skoro Ainge handluje pickiem, to chyba znaczy, że każdy z zawodników w tym drafcie ma too many red flags to pick at #1 :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keith Smith ✔@KeithSmithNBA

I'm told in addition to this, Boston "had serious concerns about Fultz being a winner. Too many red flags there to pick him at #1.

 

O tym pisałem już miesiąc temu, miałem pewne zastrzeżenia co do jego charakteru, porównywałem go trochę do Melo. Co ciekawe urodzili się tego samego dnia co Melo. Przypadek? Nie sądzę ;-)

 

A tak poważniej to jeszcze zbyt wcześnie żeby oceniać czy jest winnerem czy też nie, to jeszcze nastolatek, ale widocznie dla Celtics to go przekreśliło trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, podaj proszę kto jest magikiem draftu w ostatnich 7 latach uwzględniając wybory od #11 do #30. 

Buxy sobie całkiem solidnie radzą. Spursy zdecydowanie również. 

 

Sporo ten deal zdjął emocji. 

Do tej pory w grze u nas byli JJ, Tatum, Smith, Monk, Isaac , ewentaulnie Ball tak mi się przynajmniej wydaje, a tak mamy wybór zamknięty.

 

Co nie zmienia faktu, że w tym roku w top10 mamy ze 3 kandydatów na steala - Nikitilina (choć ten ostatnio wypadł mocno z 10), Isaac, DSJ, a do tego nadal patrząc na Bookera myślę sobie, że ciekawy może być Monk. No i Fox, którego fanem z perspektywy Sixers nigdy nie byłem.

 

Tatum jeśli trafi do odpowiedniego zespołu będzie fajny rzeźnikiem - scorerem, fajnie patrzy się na niego w ataku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, podaj proszę kto jest magikiem draftu w ostatnich 7 latach uwzględniając wybory od #11 do #30.

Nie jestem january, ale wymieniłbym tutaj Indianę Pacers. Przynajmniej jeśli bierzemy pod uwagę fakt, jak ich wybory radziły sobie do tej pory w całej lidze, a nie tylko drużynie z Indianapolis. W 2010 George, czyli przyszły stały bywalec All-Star Game. W 2012 Plumlee - OK, tutaj lekki niewypał, ale te dwa pełne sezony w Phoenix pograł. W 2013 Hill, który okazał się przede wszystkim solidnym zmiennikiem, choć w ostatnim sezonie grał w pierwszej piątce Pelicans. W 2015 Turner i tutaj wreszcie wybór centra był znakomity, chłopak z buta wjechał do ekipy i stał się jej ważnym ogniwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem january, ale wymieniłbym tutaj Indianę Pacers. Przynajmniej jeśli bierzemy pod uwagę fakt, jak ich wybory radziły sobie do tej pory w całej lidze, a nie tylko drużynie z Indianapolis. W 2010 George, czyli przyszły stały bywalec All-Star Game. W 2012 Plumlee - OK, tutaj lekki niewypał, ale te dwa pełne sezony w Phoenix pograł. W 2013 Hill, który okazał się przede wszystkim solidnym zmiennikiem, choć w ostatnim sezonie grał w pierwszej piątce Pelicans. W 2015 Turner i tutaj wreszcie wybór centra był znakomity, chłopak z buta wjechał do ekipy i stał się jej ważnym ogniwem.

Racja, ale gdzie jest 2011

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, dlaczego uwazasz za odchyl FT%, a nie skutecznosc z jumperkow? Przeciez trojek rzucal o 1/4 mniej niz osobistych... zas w skutecznosc jumperkow za 2 wliczaja sie wszelakie floatery, polhaki z trumny czy inne formy rzutow dalej od obreczy.

Dlatego, że 75% rzutów oddawał z >10ft, i był w tym jak na 18-letniego guarda bardzo skuteczny. Zresztą, wystarczy włączyć sobie byle jakie HL Fultza żeby zobaczyć jak wygląda jego gra w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrało go PAcers a Spurs czekali kto wybierze Kawhi i mieli podobno uszykowany propozycje wymiany dla każdego od 11 do 20

Czyli dobrze kojarzę. :smile: Trudno tu pisać o dobrym wyborze Pacers w takim razie, skoro była to jedyna "zasadzka" na trade ze Spurs.

 

Hahah to sie typek zapędził troche :grin: 

 

https://www.facebook.com/bleacherreport/videos/10155193304566006/

To teraz czekam, aż Woj w nocy puści bombę, że Celtics i 76ers ostatecznie się nie dogadali. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą wg nowych zasad.

 

Tak. Czytałem, że nie, bo pozyskany pick musi być bez żadnych warunków, żeby w kolejnym transferze można było nakładać na niego protekcje.

 

Ale wygląda na to, że to błędne interpretacja i skoro pick Lakers był już, w danym momencie unprotected, to Sixers mogli kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.