Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Bostonu to jest jednak trochę ryzyko, bo o ile mają z czego zbudować ten team na 65 wygranych, to nie wiadomo, czy dostaną na rynku/ w wymianach tych graczy, bo może być tak, że żadna cena ich nie przekona. Dwa, jest tez duże ryzyko, że Lakers mogą chcieć wybrać Jacksona ponad Ballem, a wtedy Celtics mogą mieć duży problem z tym, kogo w tym momencie wybrać.

 

George ma ostatni rok umowy, więc tutaj pójście po gracza, który jest niemal przekonany do gry w Lakers tez jest mocno ryzykowne.

 

Butler ma jeszcze dwa lata, więc pójście po niego wydaje się najbardziej rozsądne, ale jeszcze 3 tygodnie temu, czytałem, że Butler jest nietykalny i nigdzie nie pójdzie.

 

Do tego nie wiadomo, co z Haywardem i Griffinem.

 

Wydaje się, że skoro Celtics decydują się na taką wymianę, to mają już przebadane dalsze kroki, bo w innym wypadku ta wymiana wydaje się być mało sensowna dla Bostonu. Pytanie, co takiego wiedzą.

Tak, budowanie zespołu teraz byłoby ryzykowne, ale z perspektywy GMa wygląda to trochę inaczej niż z naszej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,Aigne nie przeprowadza wymian,których nie wygrywa ;).Nie sądzę,żeby pulnął w triggera przy takiej paczce.

 

Przecież to nie jest przegrana wymiana Celtics, a przynajmniej nie teraz, bo teraz nie jesteśmy w stanie na 100% stwierdzić, że Fultz będzie lepszy od JJ w NBA. Obie ekipy gamblują, ale kto wygra, okaże się za parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin Bostonowi potrzebny nie jest. Oni już mają PF, który z konieczności gra całą karierę na centrze i brak tych centymetrów czasem wychodzi. Ja bym poszedł lekko po kosztach i oddał przyszły pick + jakieś assety w zamian za Vucevicia. Ani nie genialny, ani kaleczny. Przyzwoita kwota. W ataku da sporo, w obronie nie jest geniuszem, ale swoje potrafi. Ma jeszcze 2 lata umowy to nie powinien być bardzo kosztownym wydatkiem. Daje centymetry pod koszem i nie domaga się gry pod siebie, a dorzuci więcej niż Amir czy Zeller. Przy okazji kombinować z Haywardem jak się tak na niego napalili i jest piątka IT - Bradley - Hayward - Horford - Vucević. Dalej zostaje solidna ławka i nawet kasy trochę na przyszły rok. Wg mnie optymalne wzmocnienie dla takiej zgrai, bo Gasola, Davisa czy innego topowego centra nie wyciągną, a wrzucanie PF na C nie sprawdza się na dłuższą metę.

 

Ciekawi mnie czy Okafor będzie w tej wymianie uwzględniony i dodany do Celtów. Tutaj mógłby się nawet nieźle odnaleźć, zwłaszcza u boku Horforda w defensywie. I ciekawi mnie czy mając do wyboru Balla i JJ to wybraliby tego pierwszego, czy jednak napalili się mocno na Jacksona tak bardzo, że nie biorą nikogo innego pod uwagę. Wg mnie całkiem realny jest wylot Balla z TOP3. Jeżeli ktoś z czołówki mocno się napali na kogoś to Ball może przejść niechciany przez kilka ekip. Fultz zdecydowanie przed nim, JJ może i także Foxa ktoś wybierze przed nim? Może i Tatum, który już był wyżej, ale ostatnio spadł trochę w mockach? Wydaje się, że tylko #1 jest przyklepana, a na pozostałych miejscach z TOP10 jest wielki burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś  w stanie LAF wytłumaczyć w logiczny sposób po co Celtics mieliby oddawać assety za Grifina i robić dobrze Clippers, skoro mogą go po prostu podpisać?Już pomijam twoje fantazjowanie ze mogliby przestraszyć tym Lebrona parą podkoszową Griffin Horford i że Lebron nie miałby wjazdu pod kosz.Jak wszyscy wiemy i Griffin i Horford to świetni shot blockerzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś  w stanie LAF wytłumaczyć w logiczny sposób po co Celtics mieliby oddawać assety za Grifina i robić dobrze Clippers, skoro mogą go po prostu podpisać?Już pomijam twoje fantazjowanie ze mogliby przestraszyć tym Lebrona parą podkoszową Griffin Horford i że Lebron nie miałby wjazdu pod kosz.Jak wszyscy wiemy i Griffin i Horford to świetni shot blockerzy....

Do tego prawdę powiedziawszy, gdybym miał wybór, czy podpisać Griffina na maksymalnym kontrakcie na 5 lat, czy na 4 lata, to zdecydowanie wolałbym tę druga opcję.

 

A Celtics rzeczywiście ostatnio nie wybierali najlepiej . Pamiętam, jak się jarałem ś.p. Fabem Melo, który miał kosmiczne mecze w D-League i nic z tego nie wyszło. Ale za to wymianami nadrabiają Celtics z nawiązką. Mogliby w sumie wszystkie te wybory pooddawać w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest przegrana wymiana Celtics, a przynajmniej nie teraz, bo teraz nie jesteśmy w stanie na 100% stwierdzić, że Fultz będzie lepszy od JJ w NBA. Obie ekipy gamblują, ale kto wygra, okaże się za parę lat.

Tyle,że Danny zazwyczaj chce gwałcić w wymianach.Od kiedy Aigne skończył kolekcjonowanie assetów,to zawsze co pół roku cały świat nba huczy,że Celtowie są blisko jakiejś supergwiazdy i nigdy nic z tego nie wychodzi,bo skubany jest dość pazerny i zawsze chce wyraźnie wygrać wymianę.Często transakcja się rozpada,bo nie chce wrzucić do wymiany takich tuz jak Rozier czy Olynyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe + future 1st (Miami pewnie) + 2 za Denga i 4. Im in.

 

Smith/Tatum (który zaraz zachwyci na workoucie).

Tyle to raczej nie oddadzą, nie dość że wzięliby na siebie Denga to jeszcze mieliby oddać najlepszego gracza? Nie ma takiej opcji raczej.

 

W sumie Smith mógłby być spoko, ale wydaję mi się, że Smith i Tatum nie za bardzo pasują do Russella. Ball chyba lepiej by z nim współgrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oferują w zamian oprócz swojego picku?

 

Sam nie wiem co o tym myśleć, nie chce Foxa w Lakers a nie bardzo wiem kogo innego mogliby wybrać z czwartym pickiem.

Wiadomo tylko tyle

 

Rumor: Suns are looking to acquire the No. 2 pick from Lakers, trying "extremely hard" to draft Lonzo Ball. (via @ESPNRadio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak nie śmiej, bo się okaże, że to prawda i dopiero będzie wesoło, jak Sixers wezmą z jedynką Jacksona, a Lakers oddadzą Fultza do Suns :nevreness:

Dokładnie, niech Magic i Pelinka czekają z ewentualnymi wymianami do nocy draftu i wymieniają ten pick dopiero gdy będzie na 100% pewne, że nie ma szans na Fultza.

 

Magic się w nim zakochał więc niech spokojnie czeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.