Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam ten wątek, by dowiedziec sie czegoś o tym drafcie, bo z NCAA jestem na bakier i wiedzę, że ten draft miał być zajebisty, a wcale według tych co trochę  prospectów obserwowali - nie będzie taki zajebisty....Czyli tylko Fultz i daleko, daleko nic, czy najzwyczajniej w swiecie czepiacie się i szukacie dziury w całym?

 

Czepiamy się.

 

Nie no, jak dla mnie - Fultz wygląda na mega konkret grajka, a z piątki Ball, Tatum, JJ, Smith, Fox powinno być ze trzech all-starów - nawet jeśli to będą drugorzędni all-starzy, to i tak już bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Fultz już nie jest pewnym HOF-em?  :hopelessness: Jak dla mnie Fox i Smith mają największy potencjał w tym drafcie, no i Kennard <żart>. 

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale OG Anunoby będzie mógł zagrać najwcześniej w styczniu/lutym.

 

Fox, Wall says, reminds him of himself. Here is what he told CSN’s Chris Miller to explain why he thinks Fox will go on to make a bigger impact in the NBA than Markelle Fultz or Lonzo Ball, the two point guards expected to go first and second overall: “A lot of people say it’s bias because he’s from Kentucky, but I think De’Aaron Fox might end up being the best point guard out of that class. He reminds me of myself a lot, just a lefty.” That was after Wall said he thinks Fultz is the best player in the draft. So, his distinction is between who is the best player now and who will have the best career. Wall will take Fox in the longrun.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dłuższej analizie zapodaję wam ekspercki mock. Nie ma za co.

 

W nawiasie NBA comparison.

 

1. Celtics - Markelle Fultz (Raymond Felton)

2. Lakers - Lonzo Ball (Michael Carter-Williams)

3. 76ers - De'Aaron Fox (Elfrid Payton)

4. Suns - Josh Jackson (Jeff Green)

5. Kings - Dennis Smith (Ish Smith)

6. Magic - Jayson Tatum (Adam Morrison)

7. Wolves - Jonathan Isaac (Dante Cunningham)

8. Knicks - Malik Monk (Courtney Lee)

9. Mavs - Lauri Markkanen (Andrea Bargnani)

10. Kings - Frank Ntilikina (Rodrigue Beaubois)

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dłuższej analizie zapodaję wam ekspercki mock. Nie ma za co.

 

W nawiasie NBA comparison.

 

1. Celtics - Markelle Fultz (Raymond Felton)

2. Lakers - Lonzo Ball (Michael Carter-Williams)

3. 76ers - De'Aaron Fox (Elfrid Payton)

4. Suns - Josh Jackson (Jeff Green)

5. Kings - Dennis Smith (Ish Smith)

6. Magic - Jayson Tatum (Adam Morrison)

7. Wolves - Jonathan Isaac (Dante Cunningham)

8. Knicks - Malik Monk (Courtney Lee)

9. Mavs - Lauri Markkanen (Andrea Bargnani)

10. Kings - Frank Ntilikina (Rodrigue Beaubois)

Oczywiście to twoja opinia i jej nie neguje ale moim zdaniem mocno surowe te comparison :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te NBA comparisons to ogólnie scary shit, już kilka razy widziałem porównania napierdalającego trójki z 9 metrów Balla do MCW.
 
Swoją drogą, Knicks mają fajne miejsce w lottery, dla mnie na 8. picku kończą się goście, którzy rok temu poszliby w top3 (tzn. byliby na papierze w top3) - jak to co im zostanie nie wypali, to nikt nie będzie miał pretensji, a jako, że przed nimi są Kings czy Magic, to zawsze jest szansa na jakiegoś Isaaca czy Smitha.
 
SWOJĄ DROGĄ, tyle było podjarki tymi Wolves, ale na ten moment Towns nie broni, Wiggins nie rzuca i nie broni, LaVine nie broni, Rubio nie rzuca - i poza Isaaciem to ja nie wiem czy jest w tym drafcie ktokolwiek kogo można nazwać by było dla nich dobrym fitem. Więc jak ktoś im weźmie Isaaca to beka generalnie.
 
Ten DSJ nawet fajnie, że jest relatywnie daleko w mockach, bo dla Kings i Magic to jest chyba najlepszy zawodnik, ale ciekawe czy o tym wiedzą.

Dla mnie na ten moment:
 

Fultz

Jackson

Smith, Tatum, Ball, Isaac

Fox

Monk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dłuższej analizie zapodaję wam ekspercki mock. Nie ma za co.

 

W nawiasie NBA comparison.

 

1. Celtics - Markelle Fultz (Raymond Felton)

2. Lakers - Lonzo Ball (Michael Carter-Williams)

3. 76ers - De'Aaron Fox (Elfrid Payton)

4. Suns - Josh Jackson (Jeff Green)

5. Kings - Dennis Smith (Ish Smith)

6. Magic - Jayson Tatum (Adam Morrison)

7. Wolves - Jonathan Isaac (Dante Cunningham)

8. Knicks - Malik Monk (Courtney Lee)

9. Mavs - Lauri Markkanen (Andrea Bargnani)

10. Kings - Frank Ntilikina (Rodrigue Beaubois)

Najtrafniejsze porównanie jest Foxa do Paytona i Ntilikiny do Beaubois. Kompletnie niefrafione Dennisa Smitha - to będzie ofensywny predator na levelu nieosiągalnym dla Isha Smitha.

 

Ten DSJ nawet fajnie, że jest relatywnie daleko w mockach, bo dla Kings i Magic to jest chyba najlepszy zawodnik, ale ciekawe czy o tym wiedzą.

 

 

 

Dokładnie - to jest najlepszy zawodnik dla Orlando i Sacramento i myślę, że tam dokładnie o tym wiedzą:)

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX odświeżył swojego mocka, kilka ciekawych rzeczy:

 

Fox jest przypisany do Suns

Ntilikina idzie przed Smithem, który spadł aż na 10 miejsce

Do Timberwolves z siódemką przypisano Markkanena, jakoś mi się nie chce wierzyć

Kennard wskoczył aż na jedenaste miejsce

Jeanne jest przypisany do Nets

Ivan Rabb wyleciał z 1 rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX odświeżył swojego mocka, kilka ciekawych rzeczy:

 

Fox jest przypisany do Suns

Ntilikina idzie przed Smithem, który spadł aż na 10 miejsce

Do Timberwolves z siódemką przypisano Markkanena, jakoś mi się nie chce wierzyć

Kennard wskoczył aż na jedenaste miejsce

Jeanne jest przypisany do Nets

Ivan Rabb wyleciał z 1 rundy

Z punktu widzenia Jazz regularnie ich wybory są durne. Lydon ma 14%tłuszczu słabo broni i jest gorsza wersja Lylesa to niby po co on Jazz. Bam ma ciut więcej sensu ale wolałbym harsesteina z Niemiec.. W ogóle dużo dziwnych wyborów od 7 pozycji w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba szachy się zaczynaja i stad takie trochę przestawienia.

 

Kennard mnie tak wysoko szokuje.

W dobie rzutu za 3??? Szokuje Ciebie że gosćiu który może być lepszym Korverem idzie ok 10 wyboru?. Dla mnie on i Zach Collins są świetnymi uzupełnieniami większości ekip na pokrawędzi PO.. Tak samo Sota powinna zaryzykować i brak któregoś z tej dwójki niż pchać się w kolejny projekt który może wypali za 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie rzutu za 3??? Szokuje Ciebie że gosćiu który może być lepszym Korverem idzie ok 10 wyboru?. Dla mnie on i Zach Collins są świetnymi uzupełnieniami większości ekip na pokrawędzi PO.. Tak samo Sota powinna zaryzykować i brak któregoś z tej dwójki niż pchać się w kolejny projekt który może wypali za 2-3 lata

Korver? zdecydowanie nie,  jeśli już to Manu lub Dragić. 

 

A ja mam wrażenie, że Chicago zaryzykuje z wyborem. Pierwsza myśl to Harry Giles w takim wypadku (jeśli jeszcze wyżej nie pójdzie). Czy ktoś jeszcze jest wart ryzyka? Nie wiem. Może ten patykowaty fracuz (Jeanne?)

Giles, Ike, OG, Patton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kennard jest rzutowo półkę niżej niż Reddick i Korver, na razie to poziom Stauskasa z college'u, bardzo dobry rzut, dobry ballhandler i słaba obrona, ale nikt mu nie da w NBA rozgrywać, a nie rzuca na tyle dobrze, żeby porównywać go do takiego Korvera. Więc nie wiem co on ma robić na poziomie NBA żeby być kimś więcej niż rolesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.