Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy temat był czy nie, ale (poruszam to w związku z dzisiejszymi pre-workoutami Karnowskiego dla Wizz)... czy ktoś ma wrażenie, że Przemek to taki ciut większy Michael Sweetney? Leniwy na siłowni, z tendencjami do tycia i w ciągu 2 lat do odstrzału pod warunkiem, że w ogóle dostanie się do ligi?

 

Swoją drogą gość w wieku 23 (24?) lat wygląda i porusza się, jak statusiały 30-parolatek. Masakrycznie łysiejący, nieogolony i borykający się z nadwagą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie. Nie wiem czy nie wynika to z kontuzji pleców, ale koleś zaniedbany na maksa. Taki Sabonis z końca kariery, ale Arvydas to był ktoś i miał ponad 15 lat więcej.

Podobno Fultz nie planuje dalszych spotkań po wizycie w Bostonie. Nie wiem czy to efekt rozmów i ustaleń pozakulisowych, czy taka pewność że pójdzie z 1.

Podobał mi się komentarz, że workout pokazał iż Fultz jest lepszy w starciu z krzesłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ball odmowil to po nim jechaliscie. MF odmowil na razie cisza.

 

Kings ponoc chca sie przesunac po Foxa w gore. Ja pi****le. Tylko to przychodzi mi na mysl. Sixers gdyby mieli Hinkiego to juz dawno by z nimi zrobili deal 3 <->5 i 10. Wtedy Monk i Smith bardzo realni w kontekscie Sixers. A co do Kings to szkoda mi juz sie nad nimi pastwic ale oni chyba nigdy sie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ball odmowil to po nim jechaliscie. MF odmowil na razie cisza.

 

ja nie chwalę takich zachowań.  napisałem swoje wątpliwości. 

jest jednak jedna różnica Celtics ma 1, Fultz daje do zrozumienia, że jest najlepszy. Ball pokazał, ze nie uważa się za nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak się przekomarzam. uważam, że postępuje słusznie, ale stawia Lakers pod ścianą.

Stawia siebie. Lakers moga go wybrac a potem wykonac telefon do Suns i targowac co za niego wyrwa. Opcji jest wiele. A coraz czesciej ci mlodzi goscue i tak decyduja gdzie ida. Porzingis przeciez nawet nie odbyl workoutu dla Sixers bo ich z gory olal. Towns pidobnie jak Fultz byl zdecydowany ze chce byc no. 1 i juz. Ten Fox to jest jakis mega przehajpowany kolo. Agent to dobrze posmarowal zeby mu zrobili reklame bo kolo szybuje w mockach jak szalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stawia Lakers pod ścianą bo ......

cała otoczka, miejscowy chłopak, utalentowany, fan od małego. idealny wybór w drafcie. wszystkie sygnały jakie wysyła to znak, że tylko Lakers. to biznes i Lakers mogą wybrać kogoś innego, ale parcie na Balla w mediach jest. wyobraźcie sobie, że go nie biorą a on naprawdę będzie niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego defensywa to jest duży problem. Nie ma warunków do bronienia dwójek (ba, część PGs go będzie postupować, przepychać bez większych problemów), a najlepsze jedynki go objadą. Będzie się go chować, ale to łatwe nie będzie.

Już nie przesadzajmy, Monk ma dobre warunki do bronienia jedynek. Oczywiście, gdy piszesz, że najlepsze jedynki go objadą, to masz rację, ale sęk w tym, że najlepsze jedynki objeżdżają każdego ;] Monk miał momenty (podkreślam, momenty), gdy potrafił zamykać ludzi w defensywie. Czy i jak się to przełoży na NBA, nie wiem. Tzn wiem, że jeśli będzie bronić dwójki, to się nie przełoży, ale jeśli trafi do zespołu, gdzie będzie bronił jedynki, to warunki na bycie dobrym obrońcą ma. Już w ogóle będzie bajka, jeśli uda się go przerobić na jedynkę. Jednak oglądając go miałem zawsze wrażenie, że chłop ma dość wyjebane na obronę. I tu jest największy problem, bo złych nawyków się z dnia na dzień nie da zmienić.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sam z siebie chce iść do Kings, to cała reszta drużyn otrzymała właśnie jasny sygnał kogo nie wybierać w tegorocznym drafcie :)

Chłopak zdaje sobie sprawę z którym wybierają Magic i wysyła błagalne sygnały w kierunku Sacto,żeby go nie puścili do 6 picku ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.