Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

No, jakby to powiedzieć, oddanie bieda-prospekta za top3 bardzo mocnego draftu generalnie nie może się udać, jeżeli po drugiej stronie nie stoi Vlade&Vivek. ;]

I co atrakcyjnego miałyby dać te drużyny z perspektywy posiadających mnóstwo assetów Sixers? Jak będą chcieli Foxa, Tatuma, Jacksona,, to sobie go wezmą z trójką, innej opcji nie widzę.

Ja bym Hielda tak szybko nie przekreślał. Po przyjściu do Kings poprawił rzut za trzy(42%), a także średnią zbiórek, przechwytów i asyst.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice 76ers chcieliby jakąś topową dwójkę za ten pick, ale ja nie widzę takiej na horyzoncie.

 

teoretycznie jakby dołożyli assety to mogą iść po Butlera choć to taki sobie fit ze Simmonsem [jak qrwa w 80% przypadków, co to za no. 1 pick skoro się zesrasz a nie zbudujesz wokół niego drużyny]

 

a może sign and trade na kcp by dogadali? 3 pick do detroit, 12 do sixers, a my nie matc***emy i wysyłamy kcp i wszyscy happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie jakby dołożyli assety to mogą iść po Butlera choć to taki sobie fit ze Simmonsem [jak qrwa w 80% przypadków, co to za no. 1 pick skoro się zesrasz a nie zbudujesz wokół niego drużyny]

 

a może sign and trade na kcp by dogadali? 3 pick do detroit, 12 do sixers, a my nie matc***emy i wysyłamy kcp i wszyscy happy

Tylko, że Caldwell-Pope słabo rzuca za trzy, a Philla potrzebuje kogoś z dobrym rzutem za trzy.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Caldwell-Pope słabo rzuca za trzy, a Philla potrzebuje kogoś z dobrym rzutem za trzy.

 

35% w pistons gdzie spacing ssał strasznie w tym roku. Jest strasznie "streaky" ale robi postępy, 45% nigdy nie będzie miał chyba w sezonie, ale myślę, że do 40 może dobić lekko. Czasem ma dzień konia i potrafi walnąć siedem pod rząd, no a czasem cegli. Jednak jest oprócz tego zajebistym obrońcą i obok Bradleya i Allena chyba najlepszym plastrem na Stephów i Kyrich tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35% w pistons gdzie spacing ssał strasznie w tym roku. Jest strasznie "streaky" ale robi postępy, 45% nigdy nie będzie miał chyba w sezonie, ale myślę, że do 40 może dobić lekko. Czasem ma dzień konia i potrafi walnąć siedem pod rząd, no a czasem cegli. Jednak jest oprócz tego zajebistym obrońcą i obok Bradleya i Allena chyba najlepszym plastrem na Stephów i Kyrich tej ligi.

Dobija już któryś rok do tych 40% i dobić nie może :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe+ #26 do 76ers za któryś z drugorundowych picków

Przecież oni nie mają tyle wolnego miejsca w salary by to zrobić w czerwcu

 

sam jesteś szrot

A wg Ciebie KCP w czym jest dobry? Bo robienie 14 pkt na TS 52 i przeciętnej obronie to raczej nie wzbudza entuzjazmu zwłaszcza że ten jego rzut za 3 jakiś taki podejrzany raz 30 raz 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był Dannym i wiedział że Lakers nie wezmą Jacksona to:

Crowder+Rozier+1st 2019 Clippers+1st 2019 Grizzlies = 3rd pick+jakieś schodzące 8-9mln co by wyrównać deal

 

76ers przyjmują powiedzmy dość obiecującego wszechstronnego PG,który potrzebuje nabrać jeszcze trochę ogłady,a gdzie 76ers i tak nie mają nikogo,typa robiącego 14/3/6 40% za 3 jako 3-4 opcja na bardzo fajnym kontrakcie,picki które jak to na chronione przystało może się przydadzą może nie,aczkolwiek ten od memphis w dłuższym wymiarze czasowym może być dość atrakcyjny.

 

Celtics zwalniają jedno miejsce dla Fultza,drugie dla Haywarda(bo to że o niego powalczymy to nie ulega wątpliwości),z 3 pickiem biorą Jacksona,który ze względu na uniwersalność mógłby grac na pozycjach 2,3,może czasem 4.Albo wysyłają picki 1,3 za jakiegoś Leonarda czy innego Davisa i kończymy ten dzień dziecka :D.

 

Nie wiem czy nie przeszacowałem wartości paczki którejś ze stron,ale według mnie taki deal po jakiś korektach u którejś ze stron mógłby mieć sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni nie mają tyle wolnego miejsca w salary by to zrobić w czerwcu

 

A wg Ciebie KCP w czym jest dobry? Bo robienie 14 pkt na TS 52 i przeciętnej obronie to raczej nie wzbudza entuzjazmu zwłaszcza że ten jego rzut za 3 jakiś taki podejrzany raz 30 raz 35

 

najlepszy Curry-stopper w lidze

 

https://www.youtube.com/watch?v=aDRan-kheZA

 

rzut jest chwiejny, ale robi postępy, w zeszłym sezonie to pewnego momentu oscylował wokół 40%, zjebało się tak jak wszystko w drugiej połowie sezonu

 

nie będzie raczej nigdy allstarem, ale all defense team kiedyś zrobi i to może nie raz, dlatego proszę mi tu takich słów jak szrot nie używać, bo Pope cały rok był w różnych rankingach wskazywany jako top 5-7 two-guard w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie będzie raczej nigdy allstarem, ale all defense team kiedyś zrobi i to może nie raz, dlatego proszę mi tu takich słów jak szrot nie używać, bo Pope cały rok był w różnych rankingach wskazywany jako top 5-7 two-guard w lidze

Ja wiem, że teraz różni się definiuje, który zawodnik jest na jakiej pozycji, ale TOP 5, to ja go nigdzie nie widziałem i nawet nie za bardzo widzę, żeby miał tam być w najbliższej przyszłości.

 

W rankingu na bleacher wstawili go na 6 miejsce, niby wysoko, ale pozycję za nim jest Beverley...

 

Szrot, bo oczekuje maxa, a nie jest TOP 50 graczem w lidze. O ile określenie szrot do samego Pope'a nie pasuje, to do Pope'a na nowym kontrakcie raczej będzie trafne.

 

Ja już nawet nie mówię, jak się ma wartość KCP przez 4 lata na maksie, do wartości 3 picku w drafcie na rookie kontrakcie przez 4 lata, który Sixers musieliby oddać. No i to Pistons ma problem, bo wyrównanie KCP sprawia, że z salary nie jest różowo.

 

KCP w RPM jest na swojej pozycji w lidze na 28 miejscu, w DRPM poza 50-tką ( wśród SG), więc tutaj parę dobrych momentów na Currym nie zmienia ogólnej oceny.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wcale nie byłbym tak optymistyczny co  do tego, czy Sixers podpiszą klasowego PG. A Redick za 20+ na długim konrakcie też trochę śmierdzi.

 

Więc oferty typu  Fournier+6, 5+10 bym rozważał.

Hill, Lowry, Teague, Mills, Holiday - ja jednak myślę, że kogoś Sixers podpiszą, zwłaszcza, że nawet przepłacenie na 4 lata przy pierwszych kontraktach Simmonsa i Jacksona (?) jakoś bardzo bolesne nie będzie. Dlatego nie sądzę, żeby Sixers brali rozgrywającego, a skoro tak, to żeby wziąć Jacksona-Tatuma trzeba być w top4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.