Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

No i prosze :) Pomimo tego, że Brandon ma kontuzje i nie grał zbyt dobrze - 255 punktów (zespołem :P );) Boozer mnie nie zawiódł, Webster także sympatycznie ;) Swoje zrobił Harrington ;) Po pierwszym dniu 1 miejsce i choć nie ma czym się podniecać, to myślę, że z takim składem jaki mam, dam rade się utrzymać w czołówce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik[/b]]

Żeby nie było tak pesymistycznie: powodzenia wszystkim i oby jak najmniej tak "znakomtych" wyników.

Nie martw się.. były już wyniki minusowe.. więc nie jest tak źle :wink:

Dzięki

 

Mazar[/b]]Natomiast Mehmet Okur -7 fp wtf?

 

Rzeczywiście, niestety szczególnie dla Mazara, na przykład tego o czym mówisz Mich@lik nie musiałem długo czekać :wink:

 

Tyle, że Mazar z Okura będzie na pewno miał jakiś pożytek, a sprawa z Czajnikiem na razie wygląda naprawdę kiepsko.

 

P.S. Niezłego kalibru trejdy u Was w FBL3 odchodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Brown także -7 :D Popłeniłem błąd z wybieraniem go, przyznaję się :P Teraz gdy do Cavs wrócił Sasha i doszedł Nichols, za dużo sobie nie pogra. Pocieszę się tylko tym, że zwolniłem go jeszcze przed rozpoczęciem spotkania z Mavericks i choć ten mecz się jeszcze u niego liczy, to w następonym już go nie zobacze ;)

 

Troszkę zawiódł mnie Magloire, ale reszta trzymała raczej poziom i nie jest źle ;) Jeszcze podliczeń nie ma, ale będę miał po dwóch kolejkach jakoś koło 570 fp chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie najbardziej przejechałem na rozgrywającym bo wystawiłem Mo Williamsa zamiast Fishera no i Turiaf tez nie zachwycił... jeszcze chwile poczekam ale bardzo prawdopodobne ze bede potrzebował trade'u z PF... No i Bibby mi odpadł juz na poczatrku sezonu...Poki co jestem ostatni ale nie przejmuje sie bo nie grało dwuch moich asów - Amare i Richardson 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam narazie 2 miejsce i średnio 90,5 FP na mecz, Lucasso jest pierwszy i ma 32 FP przewagi ale aż 2 razy wiecej meczów rozegranych więc czuje sie liderem :twisted:

Od razu 50 meczy wiecej :D Tylko 4 ;) Zresztą, Ford i Tinsley ci przyfarcili strasznie i tyle :D Więc się nie liczy.

 

P.S. Kto u nas na forum prowadzi zespół CPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać w Indy ręke nowego trenera. O'Brien stworzył dobbry offensywny zespół nawet pod nieobecność JO wygrali z Wizards. Tinsley, Dunleavy i Granger nieźle.

 

U mnie póki co Davis tak jak myslałem spokojnie ponad 100 fp, Nowitzki troche zawiódł ale o niego jestem w miare spokojny (chodź teraz mam obawy że mogłem lepiej wybrać w pierwszej rundzie), Bynum i Hughes zadowalająco no i pięknie Jamison: 27/16/3 :D Czekam teraz na pierwsze występy Horforda i podpisanie Varejao i elegancko się zadomawiam w czołówce ligi :)

 

PS. Gdzie zobaczyć kto ile ma rozegranych meczów?

 

P.S.

Ja tam dalej widze 8 Very Happy 2xDucan, i po jednym Ford, Bogut Battier, Tinsley, Stackhouse, Harrison

Ci którzy siedzą na BN się nie liczą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn! Posadziłem Tyrusa Thomasa na ławie a on wykręcił 111FP :? Za to wstawiony na util Simmons dał 5FP. Co to za sprawiedliwość? :roll:

 

PS. Mam pytanie: Lepiej każdego dnia wystawiać max zawodników którzy akurat rozgrywają mecze czy cały czas trzymać taki sam skład grający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadłem dziś przeciętnie ... Wystawiłem wszystko co miałem, z nadzieją że się nie przejade ... Ale się przejechałem :P Na niekorzyść dział fakt, ze sporo meczy skonczylo sie praktycznie juz po pierwszej polowie i starterzy siedzieli poprostu mnostwo czasu na lawce.

Yi się nie popisał niestety. Brandon znów mnie zawodzi - czego innego oczekiwałem. Redd narazie bez fajerwerków ... Magloire gra za mało jak narazie ... Melo się wyratował w q4 :P

 

Trzymam to 3 miejsce, ale się troche wypsztrykałem wczoraj z ilością meczy ... No nic, żyjemy dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.