Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ostatnio krucho. Okur i Miller zawodzą na całej linii , ale mam nadzieje że sie w końcu rozegrają. Iguodala raz zdobędzie 120 fp ,a raz 40fp (troche mnie zaczyna denerwować ilość jego strat za każdym razem :x ). Cieszy mnie gra Yao , ktory jest w formie. No , ale te jaja z marburym to juz lekka przesada :? . Wsumie to oprocz yao to moj team trzymaja Gay , Dunleavy (ostatnio obnizka formy) i Haywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzi Wells - ale on mnie wkurza:

 

- Nov 6: Bonzi na BN trzaska 95 fp. Links myśli: O ładnie może w końcu ktoś będzie wymiatał na mojej ławce i bierze go do składu.

- Nov 9: Bonzi trzaska 85.5 fp. Nieźle

 

- Nov 11: Bonzi ledwo 33 fp. Hmm następnej nocy sie poprawi...

- Nov 13: Bonzi wymiótł aż 13 fp. Koniec, wraca na BN.

 

- Nov 15: No to Bonzi (BN) na złość ugrał 103.5 fp :x

 

Teraz będe go trzymał w składzie co najmniej 5 spotkań może w koncu ureguluje formę. Tym bardziej że problemy ze zdrowiem ma T-Mac, jak Wells dostanie więcej minut to jest w stanie grać na poziomie 60-70 fppg.

 

Musiałem sie tym z wami podzielić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdecydowanie gorszy tydzień i jak na razie tak sobie idzie mi zamiatanie ligi ;). Moja średnia spadła poniżej 70fp i już mnie chyba ze trzy osoby wyprzedziły. No ale na razie nikt nie wybija się wyraźnie na prowadzenie.

 

Dwaj gracze, którzy mnie na początku ciągnęli, czyli Turkoglu i Granger, zaczęli grać słabiej. Myślę, że ten pierwszy miał start zdecydowanie powyżej swoich możliwości, ten drugi, że zaczął jednak swój przełomowy sezon i jeszcze będzie grał jak w pierwszym tygodniu. Za to coraz lepiej gra Milicic, który szczególnie tutaj, przy bardzo silnym punktowaniu zbiórek i bloków, daje zdobycze zbliżające się do 80fp. No i O'Neal gra coraz więcej minut i jego staty też są coraz ciekawsze. Rondo też zaczął regularnie robić swoje 60fp, tak jak się spodziewałem (prawie w ogóle nie rzucając!). Azubuike mnie zaskakuje i coraz bardziej utwierdza ludzi, że pierwsze mecze sezonu nie były przypadkowe. To na plus, z FA, ale kosztem tego, jakoś słabiutko gra Ellis, którego wysoko wybierałem w drafcie.

 

Cały czas mam bardzo równy i długi skład, tylko, że jakoś brakuje mi jeszcze jednego obok Mariona gracza, co by robił ponad 100fp na mecz. Kandydatem jest Howard, który jednak w tym sezonie za słabo zbiera i ciężko liczyć u niego na więcej niż 80fp.

 

Może ktoś chce się wymienić 2 za 1? Mogę oddać dwóch graczy, co robią po 60-70fp za jednego z co najmniej 100. Dwóch graczy robiących 60fp to nie to samo co jeden 120fp, nie oszukujmy się (to była specjalność tradów z zeszłego sezonu i klucz do awansu do wyższej ligi), dlatego mogę oddać 120-140fp w dwóch graczach za jednego 100fp. Mi by się to opłaciło, bo mam długi skład, z jednym graczem 60fp poza składem. Z drugiej strony wielu ma tutaj np na utilu kolesi co robią po 30fp na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 3 ( 2007-11-10 - 2007-11-17 ):

  • Lucasso - srednia: 74.04 ( 23 ) przyrost: -2.54 fpg: 69.26[/*:m:2z14hjz9]
  • Andrew23 - srednia: 73.88 ( 24 ) przyrost: -3.53 fpg: 69.71[/*:m:2z14hjz9]
  • wojtekk8 - srednia: 70.3 ( 27 ) przyrost: 17.25 fpg: 63.1[/*:m:2z14hjz9]
  • Graboś - srednia: 68.1 ( 26 ) przyrost: -1.86 fpg: 69.07[/*:m:2z14hjz9]
  • bogans - srednia: 67.38 ( 26 ) przyrost: -10.82 fpg: 69.82[/*:m:2z14hjz9]
  • Kraso - srednia: 67.28 ( 27 ) przyrost: -3.03 fpg: 67.76[/*:m:2z14hjz9]
  • cieglo - srednia: 64.88 ( 32 ) przyrost: 8.98 fpg: 61.07[/*:m:2z14hjz9]
  • Keyla - srednia: 64.8 ( 27 ) przyrost: -0.91 fpg: 61.32[/*:m:2z14hjz9]
  • Chicken - srednia: 61.7 ( 27 ) przyrost: -0.71 fpg: 62.41[/*:m:2z14hjz9]
  • Mazar - srednia: 61.63 ( 30 ) przyrost: -10.41 fpg: 66.3[/*:m:2z14hjz9]
  • Links - srednia: 61.35 ( 26 ) przyrost: -4.65 fpg: 66.28[/*:m:2z14hjz9]
  • Kfadrat - srednia: 59.53 ( 32 ) przyrost: -17.01 fpg: 66.73[/*:m:2z14hjz9]
  • billypilgrim - srednia: 57.61 ( 31 ) przyrost: -14.36 fpg: 66.24[/*:m:2z14hjz9]
  • artek - srednia: 57.3 ( 27 ) przyrost: 6.68 fpg: 52.5[/*:m:2z14hjz9]
  • Jiwol - srednia: 56.48 ( 30 ) przyrost: 5.35 fpg: 50.69[/*:m:2z14hjz9]
  • szogo - srednia: 56.26 ( 35 ) przyrost: 0.92 fpg: 57.53[/*:m:2z14hjz9]
  • hesu - srednia: 55.72 ( 27 ) przyrost: -6.23 fpg: 57.51[/*:m:2z14hjz9]
  • gutticpc - srednia: 54.32 ( 28 ) przyrost: -0.26 fpg: 56.9[/*:m:2z14hjz9]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4 został: Lucasso

 

Dzisiaj już wszytsko było raczej dobrzez jesli chodzi o posługiwanie się ta maszyną :wink: do obliczania srednich i wszytsko jest prawie na pewno ok.

 

Widać, że świetny tydzień Lucasso, choc ma niewielką pzrewagę nad Andrew.

Poza tym widać, ze większość ludzi zaliczyła regres w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Oby w tym tygodniu było lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze drugi tydzień z rzędu kiedy to mam najmniej meczy a jednak jakoś się w czołówce trzymam :) Smiesznie w tym tygodniu wypadło, bo zdaje sie ze to pierwszy tydzien z tak zmienionym składem, wymiana filarów itd ... A jednak wyszło mi na dobre :)

 

LeBron znowu solidny mecz, szkoda ze TO tyle, byłoby wiecej fp.

Cisnie takze Harrington ... Lowry trzyma poziom, słabiej nieco Webster ...

Magloire -10 fp ... A dziwna sprawa jest o tyle, ze dzis przysniło mi sie (autentycznie!) ze gdy sprawdzalem jak wypadł to ustrzelił 76 fp czy jakoś tak :D Niestety proroczych snów nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze drugi tydzień z rzędu kiedy to mam najmniej meczy a jednak jakoś się w czołówce trzymam :) Smiesznie w tym tygodniu wypadło, bo zdaje sie ze to pierwszy tydzien z tak zmienionym składem, wymiana filarów itd ... A jednak wyszło mi na dobre :)

No wiesz Lucasso, akurat mała ilość meczów bardziej pomaga w osiągnięciu dobrej średniej niż przeszkadza, bo im mniej meczów tym mniejsza szansa na jakieś wtopy itp. tak czy inaczej na pewno dobry tydzień miałeś i jesteś graczem tygodnia pełną gębą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdybym chciał to bym pakował wszystkich do rosteru tak jak na początku sezonu, ale mam nadzieję, że paru poprostu się jeszcze nie rozegrało więc wolę trzymać ich na BN :)

 

A i o tej "czołówce" to nie miałem na myśli średniej, tylko ogólnej ilości fp, bo zdaje sie ze 4 jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa nie ma to jak pochwalić Dalemberta, który po niezłych meczach natrzaskał dziś całe -12fp... Do tego Williams 1fp, Conley znowu nie zagrał, a Pachulia na BN niby tylko 49 ale zawsze coś ;) .

 

Boozer w końcu jakiś taki słabszy mecz (89fp) bo już się zastanawiałem co jest nie tak ;) . Generalnie nie było dziś tak źle, 4 zawodników zaliczyło w okolicach 80 fp i tylko te kasztany wyżej wypisane zepsóły dzień, przez co poleciałem w tabeli.

 

Co do całego tygodnia, to słabiutko no ale tak to jest jak sie gra gościem 25fppg w S5 ;) . Czekam na powrót Cartera bo bez tego przy moim wąskim składzie będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Hinricha, bo na pozycji rozgrywającego chciałem mieć kogoś solidnego, z w miarę stabilną formą. Patrząc na poprzednie sezony, nie opuszczał on raczej meczy ze względu na kontuzje i mniej więcej po te 70 fp zdobywał. Miałem nadzieję, że i w tym sezonie tak będzie, ale niestety póki co rzadko kiedy przekracza 50 fp.

 

Z pozytywów – dobry, jak na razie, zastępca na SF jakim podczas kontuzji Magette jest Jackson.

 

Na koniec coś z cyklu głupio traconych punktów: Wchodzę na stronę ligi, patrzę na mój skład i widzę, że Philadelphia gra z Washingtonem. Decyzja – dobra, dam szansę temu całemu Blatche, powinien mieć niezły mecz. Próbuję wstawić go do składu, ale wyskakuje mi jakiś błąd, za drugim razem to samo. Co jest ? Chwila zastanowienia, spojrzenie na zegar – 1:03, a mecz oczywiście o 1:00 :D . Kiepskim pocieszeniem jest, że w sumie miałem rację i zagrał on chyba swój najlepszy mecz , co dałoby mi 103 fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj słabiutko wypadłem ...

Harrighton grał 10 minut tylko przez foul trouble :|

LeBron powiedzmy ze nieźle, ale bez rewelacji jak na niego - 121

Poszalał Redd - 160 fp

Ładnie także Gibson, JR Smith i Gooden - każdy około 70 fp

Zdupczył sprawę Melo - ledwo 60 fp ...

Średnia z dzisiaj to 79 fp ... A gdyby Melo i Harrignton zagrali normalnie to by spokojnie z 90 mogło być ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Melo i Harrignton zagrali normalnie to by spokojnie z 90 mogło być ...

Gdyby babcia miala jajca to by dziadkiem byla :D 79fp to bardzo dobra srednia Zobaczymy czy ja utrzymasz przez caly tydzien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia z dzisiaj to 79 fp ... A gdyby Melo i Harrignton zagrali normalnie to by spokojnie z 90 mogło być ...

hipokryzja :P nazbierałeś dziisaj najwiecej punktow w lidze i jeszcze ci mało. ja gdybym jednego dnia zdobył ponad 500 pkt to bym skakał ze szczescia:P niestety z moim rosterem wydaje sie to malo mozliwe ale i tak mam coraz to wiecej powodow do radosci bo chłopaki wyraznie sie rozkrecaja i Amare wraca do normalnej dyspozycji. Bibby jak worci to powinienem sie odbic od dna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Melo i Harrignton zagrali normalnie to by spokojnie z 90 mogło być ...

No a jakby u mnie zagrał O'Neal, Marion zebrał więcej niż 3 piłki, Rondo rzucił więcej niż 4 punkty, z ławki wstawiłbym Ellisa zamiast Azubuike, a Wright dodałby parę przechwytów, to bym też miał średnią ze 100 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.