Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

18:30- bogans, Links, gutticpc, artek, billlypillgrim, Jiwol - 6 osób

 

20:30- wojtekk8, Lucasso, szogo, Kraso, Andrew23 - 5 osób

 

Draft więc oficjalnie odbędzie/rozpocznie się 20 października o godzinie 18:30

7 osob nie zaglosowalo Co z nimi? Niech sie wypowiedza za jedna z opcji Wole 18.30 ale jezeli przeglosowano by 20.30 to bym sie dostosowal (wczesniej pisalem ze w sobote moge o kazdej porze) Albo glosuja wszyscy albo nie zawracajmy sobie gitary z ta liga

 

Pytanie dodatkowe:

Ile osob z "godz 18.30" nie daloby rady uczestniczyc w drafcie o 20.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już kilkanascie dni temu, że wstepny termin draftu to sobota, 20 pażdzernika. Zdecydowanej większosci ten dzien odpowiadał, więc zająłem się ustaleniem odpowiediej godziny.

Zagłosowało 11 osób, 6 nie zagłosowało, poza tym ja sie wstzrymałem. Przecież nikogo nie zmusze do głosowania. Skoro tego nie zrobili, to widocznie mieli swoje powody albo termin jest im obojętny.

 

Terminu draftu już nie zamierzam zmieniać, bo chociaż podałbym tutaj 20 różnych terminów, żaden nie byłby takim, który odpowiadał by wszystkim uczestnikom.

 

Nic nie poradzę na to, ze kogoś nie będzie. Było wystarczająco dużo czasu, żeby sobie wszystko poukładać. Kolejne zmiany były by bez sensu.

 

W FBL 4 w sezonie 2007/2008 zagra 18 osób. Marquis zrezygnował w ostatniej chiwli. Poza tym wszyscy dołączyli juz do ligi.

 

Teraz czekamy na draft. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejność w której będziemy wybierać w tegorocznym, drafcie w FBL#4:

 

1. Graboś

2. Kfadrat

3. Chicken

4. Billypilgrim

5. Kraso

6. Links

7. Keyla

8. Wojtekk8

9. Jiwol

10. bogans

11. cieglo

12. szogo

13. Andrew23

14. artek

15. Lucasso

16. hesu

17. gutticpc

18. Mazar

 

Gracze od 1 do 8 są na tych miejscach ze względu na zajmowane miejsca w poprzednim sezonie. Pozostali są ustawieni według kolejności zarejestrowania sie w naszej lidze na yahoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... To dosyć niesprawiedliwe, aby numer w drafcie przyznawać za kolejność zgłoszeń. Ja niestety nie potrafię będąc jakieś 500 km od domu korzystać z komputera i jasne było w tym wypadku, że jestem na straconej pozycji i moglem sie zarejestrowac dopiero po powrocie czyli jakieś 4 dni po ogłoszeniu tegy "wymogu". A pragnąłbym zauwazyć, że do ligi zgłosiłem się jako pierwszy :) Szczerze mówiąc gdyby odbyło się losowanie i miałbym nr 15 to bym nie skomlał napewno, w sytuacji jednak w ktorej nie wszyscy mieli równe szanse, musiałem coś powiedzieć ... I takie jedno pytanie - czemu pierwsze 8 miejsc jest tak jakby z gory rozstawione? I to do tego ten kto wygrał w poprzednim roku ma miec w tym sezonie nr 1 ? Czy draft nie działa w druga strone, ze ci ktorzy byli najsłabsi z reguly maja wczesne numery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie jedno pytanie - czemu pierwsze 8 miejsc jest tak jakby z gory rozstawione? I to do tego ten kto wygrał w poprzednim roku ma miec w tym sezonie nr 1 ? Czy draft nie działa w druga strone, ze ci ktorzy byli najsłabsi z reguly maja wczesne numery?

Lucasso, przecież prawdziwy draft NBA, a nasz to dwie zupełnie inne rzeczy. tam masz drużyny, które mają te same lub bardzo podobnne składy przez kila sezonów, wiec ci najsłabsi wybierają pierwsi w drafcie żeby siły się trochę wyrównały. Przecież wszyscy wiemy co by było gdyby Spurs wybrali Odena, Cavs Duranta itd. :wink:

 

Natomiast w FBL w każdym nowym sezonie wszystko zaczyna sie od nowa, każdy zaczyna od zera i dlatego, ten kto wywalczył sobie dobrą pozycję w poprzednim sezonie, teraz wybiera wysoko w drafcie. Jaki byłby sens, gdyby ktoś kto zajął wysokie miejsce wybierał z najniższy numerem, przecież z góry byłby wyeliminowany z walki o awans, o najwyższe pozycje, a przecież po coś walczył w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś: nie żebym upierał się przy tej metodzie ustalania kolejności w drafcie, ale to ja dołączyłem do ligi jako pierwszy (zaraz po Tobie) o czym zresztą chwilę później napisałem Ci na gg. Dlatego jeśli już przyznajesz miejsce według wspomnianego klucza, ja powinienem mieć 9.

 

Pomijając to co wyżej, myślę, że najbardziej sprawiedliwe byłoby losowe przydzielenie numerów w drafcie.

 

Zrobisz jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w FBL w każdym nowym sezonie wszystko zaczyna sie od nowa, każdy zaczyna od zera i dlatego, ten kto wywalczył sobie dobrą pozycję w poprzednim sezonie, teraz wybiera wysoko w drafcie. Jaki byłby sens, gdyby ktoś kto zajął wysokie miejsce wybierał z najniższy numerem, przecież z góry byłby wyeliminowany z walki o awans, o najwyższe pozycje, a przecież po coś walczył w poprzednim sezonie.

Wydawało mi się, że gra się po to aby awansować do wyższej ligi, a nie żeby mieć wysoki numerek w dracie :P

 

Tak jak wcześniej mówiłem, zdecydowanie jestem za losowaniem. Najlepiej przez kogoś spoza ligi albo przez skrypcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.