Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień 4 ( 2007-11-17 - 2007-11-24 ):
  • Chicken - srednia: 76.67 ( 27 ) przyrost: 14.96 fpg: 66.51[/*:m:nn3kd72b]
  • Andrew23 - srednia: 76.21 ( 29 ) przyrost: 2.33 fpg: 71.71[/*:m:nn3kd72b]
  • Links - srednia: 74.72 ( 30 ) przyrost: 13.37 fpg: 68.95[/*:m:nn3kd72b]
  • cieglo - srednia: 68.24 ( 27 ) przyrost: 3.37 fpg: 62.78[/*:m:nn3kd72b]
  • bogans - srednia: 67.52 ( 31 ) przyrost: 0.13 fpg: 69.12[/*:m:nn3kd72b]
  • Lucasso - srednia: 65.94 ( 27 ) przyrost: -8.1 fpg: 68.33[/*:m:nn3kd72b]
  • Kraso - srednia: 65.2 ( 23 ) przyrost: -2.08 fpg: 67.1[/*:m:nn3kd72b]
  • Graboś - srednia: 65.05 ( 28 ) przyrost: -3.04 fpg: 67.86[/*:m:nn3kd72b]
  • wojtekk8 - srednia: 63.13 ( 28 ) przyrost: -7.17 fpg: 63.11[/*:m:nn3kd72b]
  • hesu - srednia: 60.72 ( 27 ) przyrost: 5 fpg: 58.39[/*:m:nn3kd72b]
  • billypilgrim - srednia: 59.84 ( 29 ) przyrost: 2.23 fpg: 64.39[/*:m:nn3kd72b]
  • Keyla - srednia: 59.63 ( 26 ) przyrost: -5.16 fpg: 60.87[/*:m:nn3kd72b]
  • szogo - srednia: 58.98 ( 29 ) przyrost: 2.73 fpg: 57.89[/*:m:nn3kd72b]
  • Mazar - srednia: 57.02 ( 26 ) przyrost: -4.61 fpg: 63.84[/*:m:nn3kd72b]
  • Jiwol - srednia: 56.72 ( 18 ) przyrost: 0.24 fpg: 51.79[/*:m:nn3kd72b]
  • artek - srednia: 54.46 ( 26 ) przyrost: -2.83 fpg: 53.04[/*:m:nn3kd72b]
  • Kfadrat - srednia: 53.83 ( 30 ) przyrost: -5.7 fpg: 62.9[/*:m:nn3kd72b]
  • gutticpc - srednia: 53.64 ( 28 ) przyrost: -0.68 fpg: 56[/*:m:nn3kd72b]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4 został: Chicken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bogans ( za tydzień 2 ), Lucasso ( za 3 ) i Chicken ( za 4 ) – trzeci tydzień z rzędu jestem na drugim miejscu :) .

Żeby nie było, że narzekam, bo ogólnie jest naprawdę dobrze, ale fajnie by było choć raz zobaczyć swoją ksywkę wysmarowaną tymi „dużymi, tłustymi " :D literami pod tygodniowym podsumowaniem Grabosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raczej też nie pomogą utrzymać tego miejsca takie występy jak dzisiaj. Oczywiście nie mówie tu o Howardzie i T-macu, którzy zagrali mniej więcej na poziomie swoich wysokich średnich, z czego jestem zadowolony. Za to reszta:Hinrich+Jackson+Harris+Blatche = 156 fp.

 

W sumie i tak Lucasso możemy się cieszyć, że mamy w swoich drużynach takich praktycznie na razie niezawodnych liderów.

Średnia Lebrona - naprawdę :shock: . Czy w historii typowań tu na forum, komuś udało się uzyskać taką średnią sezonową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś świetny dzień, oby tak codziennie. Grało tylko sześciu moich graczy a zdobyłem 538.5 fp co daje średnią 89.7 :)

 

Także jest dobrze. Po pierwsze KG znowu zaszalał i dał 141 fp, Al Jefferson też ładnie pojechał - 123 fp i do tego Butler który pod nieobecność Arenasa zaczyna szaleć - 118 fp.

 

Pozostała trójka coś koło 55 fp, mogło być lepiej jeśli chodzi o nich ale i tak średnia wychodzi niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj jestem chyba pierwszy raz naprawde zadowolony z moich graczy. Nikt nie zawiódł, no moze Lewis troszke slabiej niz zazwyczaj ale i tak jest ok. A to wszystko zaowocowało opuszczeniem ostatniego miejsca a naszej lidze poraz pierwszy w tym sezonie. Gdyby nie ta kontuzja Bibbiego to mogloby byc jeszcze lepiej ale i tak nie narzekam. Oby forma sie utrzymała i bedzie naprawde dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciekawy wynik, Barnes: 8PTS, 7REB, 7AST, 2STL, 2BLK, słabo to wygląda, no ale... 93FP. No ale oczywiście był u mnie na ławce.

 

Kiedyś już o tym pisałem, ale wkurza mnie tutaj niedoszacowanie punktów, w zasadzie o wyniku danego gracza decyduje wszystko poza punktami, przez co dominują rozgrywający i centrzy, bo mają najwięcej niepunktowych statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już o tym pisałem, ale wkurza mnie tutaj niedoszacowanie punktów, w zasadzie o wyniku danego gracza decyduje wszystko poza punktami, przez co dominują rozgrywający i centrzy, bo mają najwięcej niepunktowych statystyk.

IMO kwestia przyzwyczajenia. Też mnie to na początku raziło, bo wydawało się, że człowiek bierze gościa, który robi dużo szumu i powinno być dobrze, a tymczasem okazywało się przeciętnie albo wręcz słabi, nieraz. Ale jak się przyzwyczaisz, przestawisz na inne postrzeganie i przeliczanie, to przestaniesz się wkurzać. Każde podejście ma jakieś plusy i minusy. Pewnie wolałbyś podciągnąć znaczenia punktów, ale ktoś inny by się zdenerwował, bo lubi wyłapywać wszechstronnych i pożytecznych praciusiów i akurat taka zmiana by w niego uderzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO największym problemem tego systemu jest brak pratycznie uwzględniania nie punktów, a rzutów za 3. Te 1,5 za celny rzut i 0,5 za oddany to totalna fikcja. Zdecydowanie powinien być na to większy nacisk IMO. Mniejszy natomiast przede wszystkim na straty i faule. Wystarczą ze dwie, trzy szarże w trakcie meczu, na które nikt szczególnej uwagi nie zwróci, a w FBL będzie to już bardzo uwidocznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to leże ... LeBron sobie trzasnął palec i nie do końca wiadomo kiedy i w jakiej dyspozycji wróci :) Oj zapowiada się ze spadnę ładnych pare pozycji w dół ...

Posadz go na lawke na tydzien niech wroci do pelni formy :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.