Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

przesadzacie troche panowie. Swoja droga uwazam osobiscie, ze numer 20 w drafcie jest bardzo fajny bo:

osoba z nr 1 wybiera zawodnika: 1 oraz 40

ty natomiast wybierasz zawodnika numer 20 i 21 na poczatku, wiec masz IMO lepsza sytuacje niz 1, ale ten pierwszy ma najlepszego zawdonika w lidze. Pamietaj, ze jednym zawodnikiem nie awansujesz do FBL# 3 ;)

Po za tym masz trade'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co do tej propozycji, to muszę się skontaktować z osobami nade mną :wink:

 

Tyle, że jeśli wasza prośba zostanie rozparzona pozytywnie, to żaden z was prawdopodobnie nie będzie miał szans na numery od 1 do 8, bo te wywalczyli starzy gracze w poprzednim sezonie. Losowane byłyby numery dla nowych graczy, czyli od 9 do 18. A czy tak będzie wkrótce sie dowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co do tej propozycji, to muszę się skontaktować z osobami nade mną :wink:

 

Tyle, że jeśli wasza prośba zostanie rozparzona pozytywnie, to żaden z was prawdopodobnie nie będzie miał szans na numery od 1 do 8, bo te wywalczyli starzy gracze w poprzednim sezonie. Losowane byłyby numery dla nowych graczy, czyli od 9 do 18. A czy tak będzie wkrótce sie dowiecie.

Nie no, to już w ogóle z dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność wyboru w nadchodzącym drafcie:
  • Graboś[/*:m:2xt9smid]
  • Kfadrat[/*:m:2xt9smid]
  • Chicken[/*:m:2xt9smid]
  • Billypilgrim[/*:m:2xt9smid]
  • Kraso[/*:m:2xt9smid]
  • Links[/*:m:2xt9smid]
  • Keyla[/*:m:2xt9smid]
  • Wojtekk8[/*:m:2xt9smid]
  • cieglo[/*:m:2xt9smid]
  • Jiwol[/*:m:2xt9smid]
  • bogans[/*:m:2xt9smid]
  • szogo[/*:m:2xt9smid]
  • Andrew23[/*:m:2xt9smid]
  • artek[/*:m:2xt9smid]
  • Lucasso[/*:m:2xt9smid]
  • hesu[/*:m:2xt9smid]
  • gutticpc[/*:m:2xt9smid]
  • Mazar[/*:m:2xt9smid]
Nie ma podziału na losowanych i na nielosowanych, dlatego, że nie ma praktycznych możliwości rzetelnego wykonania takiego rozwiązania. Aplet nie ma takich opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sezon temu w FBL#4 wybieralem z jednym z ostatnich numerow (a moze to byl ostatni wlasnie?) i praktycznie bez problemu awansowalem z drugiego miejsca... tzn tak naprawde z trzeciego (pozdro kily), poniewaz drugie przegralem 3 punktami fantasy, a wszystko przez to, ze nie wykorzystalem wszystkich meczow (trzeba na to zwracac duza uwage). Wybierajcie madrze, rozwaznie, a na pewno to zaprocentuje ;). Draft to 80% sukcesu albo i wiecej. Tak wiec glowy do gory, bo IMO jest sie z czego cieszyc wybierajac jako ostatni i jako pierwszy, kwestia tego jak to sie umiejetnie wykorzysta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w FBL#3 losowałem z ostatnim numerem i uwazam, ze mam jeden z najlepszych skladow w lidze. Kilka korekt i niewatpliwie bedzie najlepszy... Dla mnie ostatni numer to jeden z najlepszych. Od razu wyciagasz dwoch zawodnikow na podonym poziomie... A numer 1 draftu wyciaga najlepszego i 40 numerw gorszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche się pitti kurna zagalopowałeś z tym niewątpliwe najlepszym składem :)niech chce byc tym z którym bedziesz te trejdy-korekty przeprowadzał;P co do draftu to inna jest jego specyfika w lidze na 20 miejsc i inna w lidze na 10. ogolnie w lidze na 20 miejsc najbardziej liczy sie szeroka lista sleeperow, ja w tamtym sezonie pomimo tego ze moje poczatkowe picki to niewypaly byly, wygralem pewnie lige. trzeba szukac tegorocznych deronów i mo williamsów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już niecałe 3,5 godziny :) Powoli gromadzę zapasy pożywienia, testuję zamek w drzwiach, by odciąć się od reszty świata i nadrabiam zaległości czytając ostatnie niusy z nba.

 

Wiadomo na bank, że nie warto brać J.Howarda gdyż tez nie zagra już w tym sezonie po zerwaniu ACL w bójce z zawodnikiem drużyny przeciwnej. Możecie dodać go do listy ignore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.