Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o pytanie Kraso, to heronim ma rację. Jesli będzie codziennie wystawiał ludzi którzy akurat grają mecze, to już w połowie sezonu ci się mecze skończą, bo na każdej pozycji masz do rozegrania 82, ani jednego więcej ani jednego mniej :wink:

takze najlepiej jest tzrymac cały czas najlepszych ludzi na punktowanych miejscach, a tylko w razie kontuzji zmieniać.

 

Ja dziś miałem tak naprawde pierwszy dzień gry w FBL w tym roku. Prez pierwsze3 dni moi gracze grali ledwie 5 meczów, a dziś wszyscy na punktowanych miejscach i od razu jest wynik. Ponad 600 punktów, Garnnet na dobry poczatek 176 fp, do tego ładnei zaczął Al z ponad stówą. Zawidół Korver, gdyby on jeszcze dobrze zagrał to mógł byc jakis mój rekord. :)

 

Idę w górę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pytanie Kraso, to heronim ma rację. Jesli będzie codziennie wystawiał ludzi którzy akurat grają mecze, to już w połowie sezonu ci się mecze skończą, bo na każdej pozycji masz do rozegrania 82, ani jednego więcej ani jednego mniej :wink:

takze najlepiej jest tzrymac cały czas najlepszych ludzi na punktowanych miejscach, a tylko w razie kontuzji zmieniać.

Rozumiem. Ostatnie pytanie: gdzie mogę sprawdzić ile meczy mi zostało na danej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce zatrudnić kogoś z wolnych agentów, to najpierw muszę wywalić kogoś ze swojego składu, a potem mogę zostać z niczym, jezeli na przykład przy moim składzie po tym jak wezmę już zawodnika z listy wolnych agentów jest napisane cos w tym stylu : "Waiver 1: --empty-- for .......... pending until Nov 6" i do tego 6 XI weźmie go ktoś z mniejszą liczbą w rubryce waiver obok rankingu drużyn ?

Może to trochę niejasno ująłem :D , ale mimo wszystko byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o inną ligę, więc może to być zależne od jakiś ustawień ?

 

Bo wydaje mi się, że podobną sytuację miałem z Websterem i potem otrzymałem wiadomość:

 

"Sorry, but the waiver request you made in (nazwa ligi) has been denied.

 

Player Dropped:

Player Added : Webster, Martell

 

This happened for the following reason:

 

There was another manager with a higher waiver priority requesting the player."

 

Dlatego wolałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nigdy się nie spotkałem z czyms takim szczerze mowiac ... Z tego komunikatu jasno wynika, ze jednak go nie dostaniesz ...

 

Jak chcesz kogos zatrudnic, to usuwaj przy okazji przylaczania - moze w tym tkwi problem, ze najpierw osobno zwolniles, a dopiero pozniej chciales kogos przylaczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem na 1 miejsce ... Nadal mam sporo meczy, ale przewaga na szczęście nie jest już tak bardzo widoczna :)

 

Świetne mecze Redd'a i ... przede wszystkim Harringtona :shock: 38/7/3/2 - na kogoś wybranego w 5 rundzie zdaje sie to świetne statsy - dobrze zrobiłem biorac go do składu - jak narazie spokojne 70 fp na mecz.

 

Zawiódł troszke Boozer ... Nie wysailem Yi, a ten trzasnal +70 fp ... No i dobrze w sumie zrobilem wystawiajac Lowry'ego - wachalem sie czy warto tracic miejsce na utl, ale zaryzykowalem i dodal mi 59 fp.

 

Porazka jak narazie okazuje sie Magloire - tym razm osiagnal wynik -6 fp :roll:

 

Brandon także się rozkręca, kto wie może jednak przestana się starać o Chrisa Paula :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem na 1 miejsce ... Nadal mam sporo meczy, ale przewaga na szczęście nie jest już tak bardzo widoczna :)

 

Świetne mecze Redd'a i ... przede wszystkim Harringtona :shock: 38/7/3/2 - na kogoś wybranego w 5 rundzie zdaje sie to świetne statsy - dobrze zrobiłem biorac go do składu - jak narazie spokojne 70 fp na mecz.

 

Zawiódł troszke Boozer ... Nie wysailem Yi, a ten trzasnal +70 fp ... No i dobrze w sumie zrobilem wystawiajac Lowry'ego - wachalem sie czy warto tracic miejsce na utl, ale zaryzykowalem i dodal mi 59 fp.

 

Porazka jak narazie okazuje sie Magloire - tym razm osiagnal wynik -6 fp :roll:

 

Brandon także się rozkręca, kto wie może jednak przestana się starać o Chrisa Paula :P

 

Powiem Ci Luc, że jesteś takim wymiataczem, jakiego ta liga nigdy nie widziała. Pierwszy tydzień i wszystko pozamiatane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graboś widzę, że nie dodałeś statystyk z ligi za ostatni tydzień - miałeś jakiś problem z tym czy coś, bo nie wiem. jeśli nie będziesz miał czasu tego robić (to w sumie zajmuje max 2 minuty, a postaram się to tak ulepszyć, żeby zejść z czasem do minuty osiem ;) ) to wyznacz kogoś innego i ja mu przekażę instrukcje.. chyba, że nie chcesz dla Waszej ligi cotygodniowych (mogą być nawet codzienne) podsumowań to już Twoja decyzja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem na 1 miejsce ... Nadal mam sporo meczy, ale przewaga na szczęście nie jest już tak bardzo widoczna :)

 

Świetne mecze Redd'a i ... przede wszystkim Harringtona :shock: 38/7/3/2 - na kogoś wybranego w 5 rundzie zdaje sie to świetne statsy - dobrze zrobiłem biorac go do składu - jak narazie spokojne 70 fp na mecz.

 

Zawiódł troszke Boozer ... Nie wysailem Yi, a ten trzasnal +70 fp ... No i dobrze w sumie zrobilem wystawiajac Lowry'ego - wachalem sie czy warto tracic miejsce na utl, ale zaryzykowalem i dodal mi 59 fp.

 

Porazka jak narazie okazuje sie Magloire - tym razm osiagnal wynik -6 fp :roll:

 

Brandon także się rozkręca, kto wie może jednak przestana się starać o Chrisa Paula :P

 

Powiem Ci Luc, że jesteś takim wymiataczem, jakiego ta liga nigdy nie widziała. Pierwszy tydzień i wszystko pozamiatane. ;)

Przepraszam cie bardzo, ale czy ja slusznie odbieram to jako ironie? :twisted: I skad sie ona nagle wziela? :P Cos przepraszam nie tak powiedzialem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie link miałeś wkleić tylko źródło strony z full standings. wchodzisz na full standings w ff: ctrl+u, w operze ctrl+f3, zaznaczasz wszystko (ctrl + a) kopiujesz (ctrl + c) i wklejasz to co skopiowałeś do tego pola, jeszcze ta data i to wszystko.

sprawdź jeszcze raz i napisz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak okazuje się, że jest błąd. loqsh, w tym programie jest link pod którym są wszyscy zawodnicy i jest kolumna name i owner. tam masz błąd. W kolumnie name jest Krwiomocz, a w kolumnie owner Kraso. Tymczasem drużyna Kraso to Kraso Team, a druzyna Jiwola to Krwiomocz. Dlatego wyszło że jest 17 drużyn a tak naprawdę jest 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.